| LordBolton a întrebat:

Intr-o categorie numita T/A :

Marean : Ni ma ia sa mai vedem ce au mai scris astia de pe t/a.

T/A

Intrebare de la Miss : Blame va fi al meu,

Intrebaree de la Smaili : Blame e al meu.

Intrebare de la September : - Il iubesc pe Blame

Marean : - Oare poate fi mai rau?

http://i.imgur.com/42QiuEo.png

Marian : - Nu trebuia sa intreb.

In mijlocul t/a se tine o adunare de Smaili.

smaili : - Ba ne intalnim la Craiova.

Exceel : - ne platesti tu transportu da?

Smaili : -...

In zona unde stateau drogatii si langa bordelele de pe t/a :

Miss : - Ni ma *ma trage un pic pe nas* bah bah smaili, il prindem pe Blame si il violam ba si cand o prindem pe September o batem pana o lasam intr-o balta de sange da?

Smaili*care deja era in lumea drogurilor* : - Poney magic, adica da, il lagam cu catuse.

Marean care statea pe acoperisul unei cladiri inalte auzise *de ce pana mea vorbesc depre mine la persoana a 3* discutia drogatelor si stia planul lor.

Intr-o carciuma :

Pendek : -Ba, ba, ba nimeni nu zice nimic de mine, doar de ala Blame *si da cu halba de masa pana se crapa un pic halba*

Ashadow *care plangea cu lacrime negre (pentru ca e negru, e o umbra)* : - Acum cateva luni totate ma vroiau acum doar Nicy ma mai vrea.

Usa de trantise si intrase Bless suparat descoperind ce zisese Pendek de el isi puse in buzunar cubu rubic,

Bless : - Pendekule, ia vino aici am auzit ce ai zis de mine.

Pendek : - Blessy *isi puse hlba goala jos si se indrepta catre bless*

Bless : - Mi-ai zis bozgor sa te ia dracu.

Pendek : - Bozgorule, nu iti place sa iti zic, bozgor, bine nu iti mai zic bozgor bazgorule.

Bless : - Acum ai intrecut orice limita. * scoade un cub rubic intr-o mana si cu celalta ii arata degetul lui Pendek*

Pendek : - Daca asa vrei sa jucam.

Bless veni in fuga catre Pendek dar pendek se feri si Blesss se lovi de pretetele carciumii, apoi pendek sari si facu o miscare de se roti in timp ce era in aer dar cazu pe jos fara sa il striveasca pe Bless, Pendek se sprijini cu maneile si umeri se impinse in maini si se ridica inapoi Bess incerca sa il loveasca cu picorul Pndek ii prinse picorul il lovi cu mana *Bess scosese un urlet nimic grav* si ii dade pendek un cu cotul in gura, Bless fara prea multa putere si vitejie fugi pana afara si de dusese la un copac, veni si Pendek dupa el sa il termine dar Bless se roti de creanca copacului si ii dadu 3 lovituri de pantofi in gura Pendek se ridica ii dadu in picior in ficat lui Bless apoi Bless ii mai dadu lui pendek 3 picioare pana il aruncain noroi. Pendek se r idica iar ca un nijalau siii daduse o un corseu de stanga si dupa un un picior in barbie, pendek scoase din maneca sa un lant cu care in prinse pe Bless de gat si zise *BLessi treci acas'* ii trase la el si ii dadu lovitura finala sarind pe el. Totusi GRASUL PENDEK nu se bucurea prea mult pentru ca clanul lui Bess veni sa il razbune si in cateva clipe 15 oameni intara in carciuma.

Pendek : - Nu e ceea ce pare Bless vroia sa il invat manevra ursului.

Tipii se apropara dependek cu batele in mana si incruntati, eroul nostru obez isi dadu seama ca trebuia sa fuga.

Va Urma...

Intrebare : - Nu va enerveaza ca acuma pe tot t/a-ul numai convantul blame il auziti?

12 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Bă și eu unde-s in poveste? sad
AM MURIT DE RÂS OMG

| LordBolton explică (pentru suităr):

Poate apari si tu sa iti gasesc un rol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba Exceel nu cerseste bani de transport.
Ba umbrele nu plang.
BA DA' CINE NAIBA E BLAME ASTA? laughing

| LordBolton explică (pentru anonim_4396):

"Ba Exceel nu cerseste bani de transport."

Se prostitueaza pe cativa km de drum

"Ba umbrele nu plang." e nu happy

"BA DA' CINE NAIBA E BLAME ASTA? "

Un tip care a ajuns pritre cei mai activi oameni de pe TPU in top. si toate de pe t/a vorbesc despre el. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LordBolton):

Nu se prostitueaza, e sub acoperire intr-o misiune foarte periculoasa.

...n-au ba cum sa planga.

Lol, saracu'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mă deranjează să tot aud numele Blame, că doar totuşi e numele viitorului meu soţ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule, ce dracu e asta... straight face Nu te pricepi la scris poveşti, lasă-te. Oricum, recunosc că a fost puţin amuzant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la t/a...
Marian: Ia să vedem ce au mai postat ăştia pe la t/a.
Miss: Blame va fi al meu.
Smaili: Blame e al meu.
September: Îl iubesc pe Blame.
Marian: Mă întreb dacă poate fi mai rău...
*postează acest link*
http://i.imgur.com/42QiuEo.png
Marian: Nu ar fi trebuit să întreb.
Între timp la t/a...
Smaili: Mă, ne întâlnim la Craiova, ne-am înţeles?
Exceel: Ne plăteşti tu transportul, da?
Smaili: Eu trebuie să plec că mă bate mama.
*se întâlneşte cu Miss*
Miss: Smaili, m-am hotărât. Mâine îl prindem pe Blame şi îl violăm. După aceea o prindem pe September şi o batem până îi iese sângele pe urechi.
Smaili: Poneii şi-o trag pe câmp, uhm, adică da, da, cum zici tu, o să fac rost de cătuşe.
Marian, stând pe acoperişul clădirii, auzise planul fetelor.
Într-o cârciumă...
Pendek: Numai de Blame ăla se vorbeşte *toarnă o halbă pe gât şi râgâie*
Ashadow: Ai dreptate mă, acum câteva luni toate mă voiau doar pe mine, am rămas doar cu Nicy.
*uşa se trânteşte şi intră Bless, nervos după ce a aflat că Pendek îl făcuse bozgor*
Bless: Pe cine faci tu bozgor mă boschetarule?
Pendek: Vorbeam cu Ashadow.
Ashadow: Ce, mă?
Pendek: Nimic, vorbeam cu Bless.
Bless: Mi-ai zis bozgor, urangutan corcit ce eşti.
Pendek: Bine mă bozgore, hai că nu-ţi mai zic bozgor, bozgor bozgorit ce eşti.
Bless: Gata, acum chiar ai întrecut orice limită.
Pendek: Să te văd ce poţi, bozgoraş.
Bless vine în fugă către Pendek dar acesta se fereşte şi bozgoraşul, oh, adica Bless, se loveşte de perete. Pendek sare făcând o mişcare jmecheră, aterizând cu faţa pe jos în timp ce Bless o lua la fugă. Pendek încearcă să-l prindă dar după 5 minute cade obosit la pământ.
Pendek: Nu scapi tu aşa uşor, maimuţoiule.
Bless: Pe curând, grasule.
Pendek se ridică după multe încercări.
*se aude un "POC!"*
Pendek: S-a mai dus o pereche...
După câteva minute apare clanul lui Bless. Sar pe grasul nostru, bătându-l cu lopeţile.
Pendek rămâne într-o baltă de sânge, cu boxerii rupţi şi cu 10 cenţi în buzunar.
Va urma...
Ok, povestea tot naşpa rămâne dar acum e puţin mai bine, cel puţin cred :))

| Lαrisα a răspuns:

Da, ma enerveaza.
Cat despre partea cu "va urma..." nu te cred. laughing

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
MOOOR
e prea haios
cica va urma
rolling on the floor))

| Fernando9Torres a răspuns:

Realizezi ca sunt useri care nu cintesc tot, nu? Über.

| pufuletziii a răspuns:

Ba da, zici ca suntem la Pro TV. Sau mai rau....pe ACASA!