| LordBolton a întrebat:

Stirile T/A :

stirile t/a au fost falsificate de asa zisa smailisotulmeusecret dar nu va temeti marean este aici sa va dea stirile corecte :

- Smailisotulmeusecret faci clipuri in timp ce se joaca cu papusiile daca vreti sa ma pierdeti cateva minute, va dau linkul in comentarii.

-acum o stire serioasa un impostor pe nume WETFIRE SI ASHADOW umbla pe aici si se preface sa este wetfire si ashadow, Presendinta sweetland a reusit sa ii opreasca *sarind pe el/ea*

- Daca vedeti un ciudat care alearga pe strada gol pe muzica narwhals este Pendek, daca vedeti un alt ciudat care face aceelas i lucru cu el sunt eu. *nu intrebati de ce*

-Missdarkness a fost veolata intr-o vizita la ginecolog, *nu intrebati* si m-a rugat pe mine prin telepatie sa fac stirle t/a.

-Smaili s-a intors, multi useri sunt mai activi, toti manca ingetata si alte lucruri de facut vara.

Intrebare : Care este cel mai stupid lucru pe care l-ai facut?

13 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

...știi faza cu placa de rețea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am zis unui tip ca il urasc si sper sa moara mancat de gandaci.
Voiam de fapt sa fie mancat de larve sad

| LordBolton explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor pacat trebuia sa zici de viermi

| anonim_4396 a răspuns (pentru LordBolton):

Nu ca dupa ii aminteam de chestia aia inexistenta pe care n-o are.

| LordBolton explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))) de 3 cm nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LordBolton):

Idk, nici macar atat.
Oricum tipul e un gunoi.
Adu-mi un sac sa-i fac plinul.
Si trage-i una din partea mea pls.

| LordBolton explică (pentru anonim_4396):

Ok, cu mana normal sau cu manusa din metal?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LordBolton):

Cu bocancii din otel.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Sa citesc stirile tale straight face

| LordBolton explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Aceeasi reactie o am si e la stirile tale de gay : |

| Fernando9Torres a răspuns:

Nici aici nu scrie de Bianca Dragusanu`sad

| HaLoGeNNN a răspuns:

Sa ucid tagani!

| Ritsuko a răspuns:

Cel mai stupid lucru:am sarit gardul seara inainte sa-mi dau seama ca poarta era deschisa.