| syd2 a întrebat:

Iubire la 15 ani, cea mai retardata chestie pe care am auzit-o voi ce credeti? :3

56 răspunsuri:
| L1feDRAIN a răspuns:

Esti nebun!
:X

| syd2 explică (pentru L1feDRAIN):

De ce marog?

| L1feDRAIN a răspuns (pentru syd2):

Nu am idee.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Cred ca din cauza ca ma descrii pe mine rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu iar te certi singur.

| AnimeKing a răspuns:

Parerea ta. Daca sentimentele sunt enorme, sunt de parere ca se numeste iubire. La 12 ani n-ai cum sa iubesti. Dar de la 15-16 ani poti incepe sa iubesti. Indicat e de la 16 in sus, dar aici facem o exceptie.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

De fapt nu cu mine dar cu frumosul asta care a lasat comentariile de mai sus.
.

| syd2 explică (pentru AnimeKing):

Inteleg. Esti cumva un user mai vechi care si-a facut cont nou happy?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 15? mai scade laughing

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Stiu ce ai in vedere dar aceea e chiar exagerat.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

El ma descrie pe mine X

| L1feDRAIN a răspuns (pentru AnimeKing):

El ma descrie pe mine. X

| AnimeKing a răspuns (pentru syd2):

Ceva de genu. Am avut mai multe conturi vechi, dar ulterior am ramas cu asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Ok laughing

| AnimeKing a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Daca zici tu big grin Eu intentionam sa vorbesc in general, dar sper ca nu stric momentul. Add?

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca imi citesti intrebarile o sa ma crezi alt om, dar asta e depresia.

| Croampa a răspuns:

Iubirea incepe de la 9 ani( daca fata respectiva se uita la Violleta)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Trist.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Si inca imi place de ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E trist cum copilele zilelor noastre se maturizeaza prea repede sau in fine...vor sa para ca se maturizeaza. E trist sa vezi cum pustoaice fara buletin alapteaza copilasi. Dar mai ales, e trist sa vezi un brotacel zburator(adica eu) plangand din cauza a tot ce se intampla in jur sad (sunt cam emotiv)Traim intr-o lume nebuna, fratilor!

| AtsukoKure a răspuns:

Mdah, este o prostie, eventual ca ''iti place'' de cineva da' nu iubire.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Abia imi pot tine lacrimile de la ultimele ce ai spus tu fiindca in acest moment imi canta o melodie care ma face sa plang tot timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Tot aia.

| FemeiaPisică a răspuns:

Dar, un pisicel poate iubi la 17 anișori?

| syd2 explică (pentru FemeiaPisică):

Da, el poate, si inca tare, doar trebuie sa aiba grija sa nu citeasca prea mult Tolstoi de altfel numai poate.
http://i.imgur.com/iXwebRg.gif

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Alea sunt lacrimi de crocodil, asa ca daca ai incercat sa ma faci sa ma simt vinovat nu ti-a iesit.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Oricum esti lau sad, si inca si ma urasti laule. Si nu, nu vreau sa devin serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Neah. Eu nu urasc pe nimeni.