| syd2 a întrebat:

Kylee e de treaba cred sper ca va intra mai des vreau sa palavragesc cu el dar totusi o teama perfida se ascunde in sufletu-mi. Deci maine ma duc acasa, si o sa fiu dupa o luna de zile in sfarsit ACASA.Va iubezc ^_^ pe aproape toti.Si ultima, SA FIE LAUDAT DUMNEZEU PENTRU CA L-A SUSPENDAT PE SUCK IN EXCELSIS! Voi ce faceti?

21 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Chiar e de treaba.happy

Si eu ii multumesc ca a fost suspendat, dar ne urmareste thinking

| raMLesS a răspuns:

Şi pe mine mă iubezti? Eu unde sunt în compunerea ta? laughing

| syd2 explică (pentru raMLesS):

Pe tine mai tare love struck decat pe altii, dar asta nu e o compunere puppy dog eyes

| LePotato a răspuns:

"SA FIE LAUDAT DUMNEZEU" rolling on the floor))))))))))))))))))))))))) serios? rolling on the floor)))))))

| syd2 explică (pentru LePotato):

N-am ce-ti face daca nu crezi in puterea lui Dumnezeu. Ztiu ca Alexandra la suslendat bla bla dar oricum Dumnezeu a facut totul...

| LePotato a răspuns (pentru syd2):

Nu ma provoca big grin

| syd2 explică (pentru LePotato):

Nu iubesc sa ma contrazic cu ateii asa ca lasam acest subiect pls. Nu vreau iar ignore de la tine puppy dog eyes puppy dog eyes

| LePotato a răspuns (pentru syd2):

Nu ti-as da ignore pentru asta, ti-as da ignore pentru altele...care le-ai facut(zis), le faci si le vei mai face

Si nu m-am declarat niciodata *ateu*

| syd2 explică (pentru LePotato):

Si ce voi mai face? ^~^

| LePotato a răspuns (pentru syd2):

"Danteliene" asa se numesc chestiile pe care le vei mai face.

| syd2 explică (pentru LePotato):

SI care este chintesenta lor adica ce reprezinta? Ce faci, am cam putine raspunsuri asa ca vreau sa fac mai multe, nu-mi place sa am putine raspunsuri.

| LePotato a răspuns (pentru syd2):

Nu dezvolt
Ascult muzica, ca de obicei...tu?

By the way, am vazut ca vrei sa faci poveste smug

| syd2 explică (pentru LePotato):

As vrea sa fac o poveste care sa fie intruchiparea "Neamului soimarestilor" de Sadoveanu doar ca in versiunea T/A. Eu stau in pat si maine insfarsit ma pornesc spre sfanta CASA.

| LePotato a răspuns (pentru syd2):

Chiar sunt curios cum o sa fie personajul meu in poveste

Home sweet home, ha?laughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Stai ce?
Suck e suspendat?
Chiar ca sunt în urma cu noutățile...

| AtsukoKure a răspuns:

Ce s-a întâmplat că nu am mai fost activ de 3-4 zile?

| vaporwave a răspuns:

Si cine e ala kylee
adics mi-a raspuns la intrebare dar nu a iesit cu nimic in evidenta in ochii mei
nu mi-a plcut/10

p.s. si eu tot maine merg acasa

| syd2 explică (pentru vaporwave):

Vom vb pe skipe maybe smug

| vaporwave a răspuns (pentru syd2):

smugsmug
scaip, da

| syd2 explică (pentru vaporwave):

Tot timpul emoticonul asta smug a avut o fata de parca se gandeste la perversiuni.

| vaporwave a răspuns (pentru syd2):

videochat facem