| ☻☆Diana☆☻ a întrebat:

La ce desene va uitati cand erati mici?hee hee
Eu la "Tom&Jerry" muream dupa eilaughing
Si uram "Scooby Doo" ca mi se parea ca numai prostii se uita [Oops!big grin]

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Hacuna matata. ce cuvant minunatlaughing
La Timon si Pumbarolling on the floor (sper ca am scris corect)

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma uitam la desene cand eram mica.La desenele de pe TVR.Nu mai stiu cum se numesc.Acum ma uit la South Parklaughing

| Bishop a răspuns:

Ma jignesti. Preferatele mele erau Scooby-Doo si Spider-man phbbbbt laughing

| Bishop a răspuns:

@☻☆Diana☆☻ te referi la Gemenii Cramp cand zici de fratii aia :P
http://alexboss123456789.files.wordpress.com/......0x1024.jpg

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Looney toons, cow and chicken, dexter's lab, johnie bravo, grim and evil.

| JoJo a răspuns:

Cum a spus si Paul27. Si mie imi placeau mult Timon si Pumbalaughing super desene. Dar mai urmaresc si azi Tom & Jerry si Ed, Edd & Eddy. Nici pe mine nu ma incanta Scooby Doo. Am vazut cateva episoade dar nu mi-a atras atentia f.multhappy

| Dorinel a răspuns:

Vaca si puiu =)
Nevastuica laughing)

| ☻☆Diana☆☻ explică:

@ bishop...Regretbig grin

Imi placeau si fratii aia colorati...nu mai stiu cum se chema... Unul era normal si celalalt movlaughing
Familia Flintstone (daca am scris corect)
Ed, Edd si Eddy
Fetitele Powerpuff:Xlaughing
Curaj, cainele fricos...(super!)laughing
.
Poate mai sunt da` le-am uitatlaughing
Uram "Samurai Jack"laughing In general ma uitam pe "Cartoon Network"laughing
Doamne, cate amintirilaughing

| ☻☆Diana☆☻ explică:

@ bishop: Daa!love struck Gemenii Cramplove struck Mersibig grin

| adydassler a răspuns:

Dragon ball Z

| kukubau a răspuns:

Sandy bell, sailor moon, nu zaiet pagadin laughing care mai tine mintetongue, ochi di gato(pe rai unotongue), captain planet, michel vaillant, testoasele ninja laughing. mda ce sa spun un copil cu timp liber laughing))

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Fetitele Powerpuff
cow and chicken
Gemenii Cramp big grin

| mermadia a răspuns:

Imi pare rau, dar si la mine preferate erau scooby doo.si mai erau familia flintstones, tom si jerry, ala cu strutzul de alearga prin deshert...straight face(cu toate ca nu erau traduse). ma uitam ca la masini straine...mai sunt dar probabil nu stiu cum se numesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie si acum imi place Top Cat, sau motanul Eek si desenul ala animat cu cei doi oameni preistorici (unul gras si hazliu si unul slab si morocanos), care aveau de furca cu niste dinozauri super avansati tehnologic dar cit se poate de tantalaihee hee Si mai sint citeva desene animate misto tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la tom& jerry, scooby doo, fred flinston, familia edems, pinochio, spioanele, vaca si puiul,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scooby e tare! Scuze!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand eram mica ma uitam la scubi doo si la raciusca cea a urata

| andreia_8426 a răspuns:

Gemeni Cramp, Ocolul pamantului in 80 de zile, Sandokan tigrul malaieziei foarte frumos desen.

| bratari12 a răspuns:

Ce-i cu andy
viata cu louie
101 dalmatieni
dragonul american
casa foster
johny test
pucca
sonic x
zambetul lui sharon
clanul nebunaticilor

| anneadl25 a răspuns:

Hmm...
Fetitele Powerpufflaughing
Gemenii Cramp
Cow and Chicken laughing
Ed, Edd and Eddy
TOM SI JERRY(clar:X:X) si desenele alea de 10 min. cu Bugs Bunny, Daffy Duck, Porky si altiilaughing
si Totally Spiesstraight face