| PrazPrăzescu a întrebat:

M-am plictisit de clasa a9a, exista vreo metoda sa ma transfer inapoi in a8a?

21 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Trebuie să trăiești prezentul, acum și aici. Dacă ar fi să ne întoarcem în trecut, când totul ni se părea simplu, am face-o, dar nu putem.
Clasa a VIII-a s-a dus, acum ești a IX-a. Oferă-i o șansă acestui an școlar. De transferat în clasa a VIII-a nu poți.

| OnuOnulică a răspuns:

Abia ai inceput si deja te-ai plictisit? laughing good job! ce pot sa zic ai inceput bine laughing bafta in 9-a ca nu se poate ce vrei tu.

| aXy99 a răspuns:

Masina de calatorit in timp/viitor si oriunde vrei tu se numeste VIS. Culca-te si vei fii iar a 8-a...asta pana te trezesti.

| Croampa a răspuns:

Cel mai bun lucru sa ajungi in a 8 a este: te razi happy si mergi la o alta scoala spunand ca ai cu un an mai putin, toata lumea o sa te creada si asa iei si premiu pentru ca sti deja ce trebuie invatat pe a 8a.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti updata doar la a 10-a. La versiuni mai vechi nu poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea eu... ca tot in a 9-a sunt! Asteapta sa se inventeze masina timpului!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru PrazPrăzescu):

Pai, pana atunci s-ar putea sa nu-ti mai doresti asta pentru ca vei fi terminat de mult timp liceul deci *gandeste*... da, nu gasesc nimic, bafta!

| rapp2020 a răspuns:

Nici o sansa.

Răspuns utilizator avertizat
| Glumet a răspuns:

O iei de la inceput de la clasa 1 si treci iar si prin clasa a 8-a laughing.

| ViatacuLouie a răspuns:

Voi chiar nu vedeti numele PrazPrazescu?

Răspuns utilizator avertizat
| Fatamuntilor a răspuns (pentru PrazPrăzescu):

Te tii de sotii? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Fatamuntilor a răspuns (pentru PrazPrăzescu):

Aaa,niciodata!laughing

Serios vorbind si eu cam as dori sa dau o fuga prin copiarie, dar nu se poate.

Multumeste-te ca ai trecut clasa.
Vei vedea ca viata de licean e frumoasa.
Poate la inceput, boboaca fiind e mai greu, dar trece si asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Blanaru_Luci_1994 a răspuns:

Te cred asa eram si eu dar liceul e e cea mai frumoasa perioada din viata!

| xHoneySmile a răspuns:

Doamne ferestee

| ToTheMoonAndBack16 a răspuns:

Nu laughing