| anonim_4396 a întrebat:

Ma mai tineti minte? Scuze, sufar de lipsa de atentie.

43 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu ești printre userii mei preferați. dar...La mulți ani.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Awww...mi-ai lipsit.Merci!

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie nu mi-ai lipsit. Știu că nu e frumos ce zic dar așa îmi place mie să fiu, mai rău. De ce? Cam singurul tip pe care aveai obișeiul să îl vizezi cu voturi "frumoase" eram eu. Deci nu primești cadoul de ziua ta.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Imi pare foarte foarte rau, nu stiu ce am avut in perioada aceea.Pur si simplu nu imi convenea nimic, totul mi se parea prostesc.Dar am invatat sa imi tin parerile doar pentru mine.Chiar imi pare rau, promit sa ma revansez cu voturi cu adevarat frumoase. Iarta-ma!

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce spun eu niciodată nu este prostesc, reține asta domnișoară. O să îți primești cadoul...pentru că sunt un tip de treabă, dar pe privat.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

App...Sunt și un tip foarte orgolios. Dacă vrei un cadou din partea mea, dă-mi mesaj. Nu încep niciodată eu o conversație prin mesaje.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

"Ce spun eu niciodată nu este prostesc" printre multe esti si narcisist. frumoasa lista mai ai laughing

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Daca incetezi cu ''domnisoara''.Nu am 5 ani, am 15! big grin

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Știu. Mama natură m-a înzestrat cu atât de multe calități...Deja devin și modest...happy

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Mai ales modest, nu as vrea sa te vad printre prieteni cum te comporti laughing
daca ai asa ceva

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești pitică, las-o baltă. Da ce fata tatii, te-ai măritat? Dacă nu ești domnișoară, ma' lady.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Hei...ce vrei sa spui? Bine, fie ca tine sa nu zici ca sunt rea, sunt pitica, sunt mica dar am o minte mai matura decat multi de pe-aici. (nu-i cazul tau, evident)

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Să spunem. Aștept mesajul tău.

| Fatamuntilor a răspuns:

Da' tu iti mai amintesti de noi?

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Cum as putea sa va uit?

| LoveSleep a răspuns:

Nu erai tu tipa care vindea prezervative la ștrand?
Abia acum mi-am amintit.
Mai ai?

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

laughing
Probabil nu as fi primit astfel de raspunsuri daca nu mi s-ar fi mutat intrebarea la Trivia.Dar nu, nu mai am.Ti le-am vandut tie pe toate.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu observasem că e la Trivia laughing

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Pai nici nu era inainte.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma simt prost acum.
La multi ani!
(Sper ca mi-am mai spalat din pacate.)

| Doub a răspuns:

Normal.
La multi ani si scuze de intarziere!happy

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Buna, Doub! happy

| KillMePlease a răspuns:

Daa! Heiii! Tu estiii!laughing))
Avaiiii!,, Prenetasule/ pretenso" laughing)))))))))

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Salut, prietenasule! Unde ne-am mai intalnit noi?

| AirănMeidăn a răspuns:

Ce attention seeker... Decapitati-l

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Azi e ziua mea... vrei cumva sa-mi spui ceva? Din curiozitate...

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu...Sunt destul de sigura ca nu.

Acuma hai sa nu fiu chiar asa rea, la multi ani

| Mayar a răspuns:

Daca aveai un video in care dansai harlem shake, te tineam minte. big grin
Inca nu e prea tarziu.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ia niste pastile si nu o sa mai suferi de lipsa de atenție.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine esti?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Endoryus, nu te-am mai vazut de...nici eu nu stiu de cand.Nu-ti mai aduci aminte de mine? Adica stiu ca nu am jucat un rol prea important in viata ta dar eu am fost cea care te-a adaugat la lista de prieteni...mai stii?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Era la misto laughing. fata de altii lista mea de "prieteni" aici e cu cine ma intereseaza. multi au ca la fb, 1000 dar eu ii tin doar pe cei care ma intereseaza raspunsurile lor. iti dai seama ca nu am uitat de tine tongue

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiam eu! Am presarat un pic de sarcasm pe comentariu.Nu stiu ce mi-a venit cu intrebarea asta, de obicei nu fac asta dar acum ma simt bine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Avem ceva in comun se pare laughing. ziua mea a fost alaltaieri. cati ani ai facut sarbatorito?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La multi ani! (scuze pentru intarziere, n-am stiut)
Eu...15.Tu 20, nu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

21 firar mama ei de matematica laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Gresit! Fir-ar mama ei de memorie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, esti cea care mi-a recomandat Red si are gusturi bune la muzica.
Acum, Red, face parte din trupele mele preferate.
A propos, la multi ani.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Merci!
Am reusit sa aduc cativa fani in plus trupei.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E ziua ta sau de ce ti se zice la multi ani?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor scuze scuze, acum am vazut postul. la multi ani, cand dai coliva? big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai asteapta vreo 50 de ani pentru coliva.Acum dau tort.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parca pe tine te-am violat cumva. thinking