| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un prieten imaginar si vreau sa-l ucid, dar nu pot ca l-am facut zeu?sad ce sa fac sa scap de el ca ma tot sacaie?
Specific ca e zeul nebuniei si sucontientului atotputernicul Darus!

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Wtf?

| zurick a răspuns:

Creaza o zeita de care sa se indragosteasca si sa plece intr-un voiaj lungggg cam de mii de ani pe alta planeta

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

E un zeu tanar asexual si aromantic

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pricep explica si pentru zurick

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

Adica, nu e atras sexual de o zeita si nici nu are romatism in el, crede-am ca e gay, dar mi-a zis ca nu elaughing

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Fa un zedu si o zeita pentru ce eventualitate

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

Am facut 300de zei si zeite, dar le-a distrus pe toti exilandu-i pe marea rosie, inecati in cufarul comori lui Deus zeul timpului din Mirai Nikki.

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci sufera in tacere! Te pup! Pa, pa.

| Luka杀手的女孩 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fa un zeu atunci.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Foloseşte tigaia magică Dry Cooker.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Creaza un Chuck Norris imaginar.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Sinucidete și o să dispară.

| anonim_4396 explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Am incercat si asta, am chemat un vampir sa imi suga sangele,dar mi-a revenit la loc sangele in corp, am chemat un varcolac sa-mi manance inima, dar brusc a reaparut si a tot mancat inima pana a explodat, am chemat un zombii sa-mi manace creierul dar acelasi lucru s-a intamplat, am invocat o mumie sa-ma sigileze in sacorfac dar Seth zeul haosului si distrugeri, la invins pe Anubis pazitorul si m-a eliberat. Ajutor! Ce sa fac ca numai am idei si sunt mai nemuritor ca Chuck Norris.

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Pai asa cum l-ai creat, il poti si sterge.Dai delete si sterge-l si din Recycle Bin.In caz ca nu merge spune-i ca e un greiere(sau orice insecta care nu-ti place)si calca-l happy

| DeCeSaVaSpun a răspuns:

Ba-i un bat in fund!