| Neverwas a întrebat:

Mi-ati vazut cumva lupul? E mare cam cat...eh, foarte mare! Are blana neagra, ochii verzi, coltii foarte albi si il cheama Shadow. Daca il vedeti ma anuntati va rog?

Răspuns Câştigător
| ErrorFound a răspuns:

S-a intalnit cu Rasputin si, si nu stiu cum sa-ti spun dar.....imi pare rau pentru catelusul tau. crying

| Neverwas explică (pentru ErrorFound):

Cum!?!
Rasputin l-a nenorocit pe Shadow?!?
Iar tu nu ai facut nimic sa il opresti? crying

| ErrorFound a răspuns (pentru Neverwas):

Nu stu ce s-a intamplat, eram in sufragerie si Rasputin se juca cu mitraliera in buncar. De-odata trage o rafala si aud niste lupi schelalaind. Cand ies afara era prapad. crying Imi pare rau. Dar nu stiu sigur daca era si lupul tau pe-acolo. Cam toti erau mari.

25 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Sigur nu e Expert?

| Neverwas explică (pentru Musique):

Expert are ochii rosi.

| Furculingură a răspuns:

Cred că l-am mâncat.

| Neverwas explică (pentru Furculingură):

Scuipa-l in clipa asta!

| Furculingură a răspuns (pentru Neverwas):

* scuipă o gheară *

| Neverwas explică (pentru Furculingură):

Voiam sa spun: Scuipa-l pe tot!

| Ashadow a răspuns:

O,lupul asta? Vaaai dar ce scump e, cum mananca el cu coltisorii aia de juma' de metru ceva ce probabil a fost odata un om, bai dar cat de prostut arata manjit de sange pe botic

| Neverwas explică (pentru Ashadow):

Adorabil, nu?
Ai grija sa nu te manance si pe tine, ca apoi ma dau ai tai in judecata.

| suităr a răspuns:

Mno,imi pare cunoscuta descrierea asta...thinking

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/utilizator/aahoed
E unul şi acelaşi, doar că şi-a schimbat puţin numele să nu fie descoperit.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Cred ca l-am vazut mancand-o pe Scufita rosie. E un lup tare rau sad! L-am mangaiat si nu mi-a facut nimic happy. Acum are un prieten demonwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dus pan la Moscova dupa o vodka.

| αɴι28 a răspuns:

Hm..Seamana cu sobolanul Steve McQueen.

| Neverwas explică (pentru αɴι28):

Parca Steve McQueen avea dungi...

| αɴι28 a răspuns (pentru Neverwas):

Pai Chuck(ca de la el l-am luat) m-a pacalit. Dungile s-au luat la prima spalare.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Eutanasiere scrie pe el!

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Cred ca.....nu l-am vazut.

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Ba da l-am vazut big grin, fugeau hinghierii dupa el.

| Iubareata22 a răspuns:

Aaaaa... Il stiu e lupul Ashadow? Ca daca da, e asta: http://content.ad20.net/......index.html Stiu ca seama cu un lup... deci sper sa nu te muste!