| Kartofell a întrebat:

Nu imi gaseam telefonul si la un moment dat o vad pe mama cu el in mana. Aparent mi-a vazut folder-ul cu poze cu marmote pentru care am un fetish. Si acum vrea sa ma dea spre adoptie. Stiti cumva niste melodii bune pe care sa ma sinucid?

10 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Cred că eşti fratele meu sau sora mea sau hibridul meu de mult pierdut, şi eu am păţit exact la fel.
doar că nu erau marmote, erau foci, pui de foci mai exact, hiiihiii

| RAY a răspuns (pentru Doub):

Sa inteleg ca te-ai si sinucis dar ai inviat

| Doub a răspuns (pentru RAY):

M-a sinucis un ştrumf. sad

| RAY a răspuns (pentru Doub):

Esti o fata moarta, cool, cum a fost dincolo?

| Doub a răspuns (pentru RAY):

Frumos, erau multe fursecuri şi curcubee din jeleuri

| RAY a răspuns (pentru Doub):

Fain

| Mayhem666 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel, dar eu am un fetish cu delfinii, nu cu marmotele :))
Eu am inviat de trei ori pana acum, am folosit melodia asta :
https://www.youtube.com/watch?v=VNdHd1asf9s
Sper sa te ajute
Anunta-ma cand o sa invii, ca sa stiu daca te-am ajutat :))

| Staind a răspuns:

De ce sa te sinucizi?
Te adopta altii, iar pana iti descopera pozele cu marmotele, te mai poti bucura de ele putin.
Potolestete k nu e chiar asa.