| LucianGabriel a întrebat:

O batrana statea amarata pe un balansoar, tinand in brate motanul ei, Gicuta. Deodata apare o zana care-i spune:
- Fiindca ai dus o viata cinstita si ai un suflet bun, iti voi indeplini 3 dorinte!
Sta batrana, se gandeste si ii spune prima:
- Vreau sa fiu foarte bogata! Zana da cu bata magica, transforma casa in palat si o umple pe baba de bani.
- Acum vreau sa fiu tanara si frumoasa!
O face zana frumoasa.
- Si ultima dorinta: vreau sa-l transformi pe motanu Gicuta in cel mai frumos barbat din lume!
Zana ii indeplineste si ultima dorinta si dispare.
Cateva minute bunicuta si Gicuta se privesc in ochi. Bunicuta e tulburata de cat de frumos poate fi Gicuta. Gicuta se ridica, se apropie de ea, se inclina si ii sopteste la ureche:
- Iti pare rau acum ca m-ai castrat, desteapto!

8 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Foarte fain, am si eu un bancbig grin
O baba chioara vrea sa treaca un pod.Neavand cine sa o ajute asteapta, asteapta si tot asteapta, iar la un moment dat apare un barbat si o intreaba:
-Ce faci maica? Baba:iaca vreau sa trec acest pod si nu are cine sa ma ajute, sunt chioara.Barbatul:
-Lasa maica, te ajut eu.Isi scoate din prohab minunea si-i spune babei:-maica tine-te de degetul meu.
Baba il pipaie pana trece podul si spune:
-Uf, maica ce lume amarata, eu chioara si tu fara unghie la degetlaughing

Elianna
| Elianna a răspuns:

Bestiala poanta!

| Reew a răspuns:

Super tare bancu rolling on the floor.

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Super tare laughing...Trebuia sa ma inveselesc un pic. Iar acum nu ma mai pot oprihee hee

Pa, pa.

| Fetita a răspuns:

rolling on the floor...super tare, ce sa ziclaughing

| Georgix a răspuns:

Tareelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta da belea peste care pur şi simplu nu poţi să treci.

@ursulika

Oh! rolling on the floor rolling on the floor

| cristi 25 a răspuns:

Frumos.adica cam nexam sex.rolling on the floor