| anonim_4396 a întrebat:

Oi minna!
O sa fac o poveste:
Vulpita rosie.
Mama vulpitei o trimite cu un cos (sa se inteleaga faptul ca vulpita este o fata roscata cu coada Daaaa...), cu bunatati la verisoara ei bolnava din padurea frumoasei adormite. Cum mergea ea, mergea, mergea, mergea, nu a observat ca dupa copacul din fata e era cineva. Dar cine? Dupa copac, lupul se juca pe telefon. (lupul era un baiat inalt, cu parul albastru, cu coada, pentru ca e lup, si frumos, cu pearcinguri, mi-l si imaginez.) Lupul era un hoinar, fara familie, care traia intr-un grup de motociclisti. Bad boy. Asa, lupul vede ca frumoasa roscata trece pe langa el. Sta putin, o priveste si o ia de mana. Fata speriata, a tipat. Lupul s-a indragostit pe loc de ea. Era vrajit de vulpita speriata de langa el. Erau langa casa verisoarei vulpitei. Verisoara ei, cum vede, anunta politia. Lupul imbratisaza vulpita, aceasta stand muta si speriata. Un politist, cu un pistol in mana, trage in lup. Acesta, cuprins de sangele ce -i curgea din spate, cade. Fata, speriata, incepe sa tipe. Fara sa-si dea seama ca s-a indragostit de lup, incepe sa planga. Se uita la fata lui superba... Politistul incepe sa regrete. Fata, sfasiata de durere, il saruta, si atunci pooow, se trezeste.(ca in basme ma.) El se ridica il sperie pe politist si dupa se uita la fata. Si tot asa, bla bla bla, si acum lupul si vulpita sunt impreuna si au trait o frumoasa poveste de love.
Acum, voi spuneti care dintre userii TPU, este vulpita, lupul, politistul, mama si verisoara. Puteti pune orice user, inclusiv pe voi. PS Scuze daca am scris ceva gresit.

34 răspunsuri:
| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce-i Romeo si Julietta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Un roman stupid lasa ca-l modific eu...

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt lupul.