| Geanin a întrebat:

Pentru ca toata lumea are nelamuriri legate de infatisarea mea, voi face asta...

Cum ma vede Killy:
http://i.kinja-img.com/......7p9hef.jpg

Cum ma vede Dante:
http://www.hopa.ro/poze/mare/Picture1_1242548023.jpg
(am niste pantaloni care seamana cu al aluia din imagine)

Cum ma vede Daisuki:

http://pre12.deviantart.net/......352vtn.jpg

Cum ma vede Suck:
http://cdn.abclocal.go.com/......ssia-3.jpg

Cum ma vede Airan/Vapor:
http://true-love.heartbeatlovequotes.com/......y-cry-.jp g

Cum ma vede Life(nu stiu cum):

http://thumbs.dreamstime.com/z/farm-boy-potatoes-rake-26 292077.jpg

Cum ma vad eu:
http://blog.jorjette.ro/wp-content/uploads/2011/04/bapho met.jpg

Cum sunt de fapt(bine de fapt, seman cu tipul din iamgine 90% si nu pot sa va dau poza cum mine ca am fost la mare si sunt asa bronzat acum in cat ar trebui sa stau numai in casa :( )

http://www.wearysloth.com/Gallery/ActorsS/99922-30251.jp g

Cu ce user vreti sa mai fac?

37 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

ce?

| Geanin explică (pentru KillMePlease):

Azi sunt jos, n-are nimic...
Stiu ca maine ma ridic
Si oricat ar fi de greu
O s-ajung unde vreau eu

| KillMePlease a răspuns (pentru Geanin):

bine.
bravo.

| KamaSutra a răspuns:

Cu moi big grin

| Geanin explică (pentru KamaSutra):

O-i face!
Ce parere ai despre "infatisarea" mea?

| KamaSutra a răspuns (pentru Geanin):

Eu te vad asa
http://imgur.com/SHdN7WV

| AirănMeidăn a răspuns:

ce
de ce te vad asa

de fapt te vad ceva de genul http://i.imgur.com/FrjyfJc.jpg

| LePotato a răspuns:

Eu te vad o combinatie intre cum te vede Killy si Dante

| syd2 a răspuns:

Macar ceva mai interesant, 9 / 10

| Geanin explică (pentru Croampa):

Aduceam... aveam.

| Croampa a răspuns (pentru Geanin):

Auuu ce minte! * ardielean face*

| Geanin explică (pentru Croampa):

Nu mai pot de voi de ardeleni, sunteti niste corcitrui de ungrui si romani...

| Croampa a răspuns (pentru Geanin):

'Te drecu ma, se vede ca nu stii nici istorie nici geografie! Incultule! Daca nu erau ardelenii amu vorbeai maghiara si-ti placea!

| Geanin explică (pentru Croampa):

Hahaha! Te deranjeaza ca asta e adevaru. Chiar crezi ca tu daca traiesti in Oradea/Arad(sau pe acolo pe undeva) nu ai sange de ungur? Eu sincer nu am nimic nici cu ungurii, nici cu ardelenii... Ce te deranjeaza?
A, si. Nu m-ar fi deranjat sa vorbesc ungureste, m-ar fi deranjat sa vorbesc turceste...

| Geanin explică (pentru Croampa):

A si inca ceva...

Locuitorii muntenie sunt adevaratii romani, pentru ca ei nu au fost sub nici o influenta, ardelenii au influenta magheara in timp ce rusii au influenta slava(rusa) si dobrogenii au influenta turceasca/greceaasca...
Si ca sa iti arat cat de mult imi pasa ca sunt roman(adevarat), nu-mi pasa...
Ce conteaza ca esti roman sau ungur sau rus sau mama ma-si mai stie ce...
As da ceteniia romana si pe doua parale...
Asa ca te rog frumos inceteaza cu patriotismul asta infect...

| Croampa a răspuns (pentru Geanin):

Daca am sange de ungur imi tai o mana, da' daca n-am ti-o tai tu?

Daca erai turc mancai numa' shaorma si halva! tongue

| Geanin explică (pentru Croampa):

Sincer chiar urasc turcii si muslmanii, evreii.
In timp ce ungurii mi se par la fel ca romanii. Adica unii sunt de treaba altii naspa. Dar cu turcii n-ai ce sa vorbesti, n-ai, sunt batutii in cap...

| Geanin explică (pentru Geanin):

Batuti*

| Croampa a răspuns (pentru Geanin):

Doar nu ai turci in zona/ la scoala?

| Geanin explică (pentru Croampa):

Nu, dar m-am mai intalnit si mi-e scarba de ei...
Nu pot sa-i sufar...
Cand le mai vezi pe araboaicele alea imbracat din cap pana-n picioare mi se face scarba, ma gandesc ca or fi cu bomba la ele...
Urasc musulmanii mai ceva ca pe moarte...
Prefer mai degraba tiganii...
Si nu stiu ce aveti voi cu ungurii, in afara de faptul ca in istorie au fost ashols... Mie mi se pare de treba, mai ales aia din Arad/Oradea. Ma rog sunt mai nasoli astia din Tinutu Secuiesc dar te intelegi si cu ei. Da cu musulmanii te intelegi numai cu pusca in mana.

| Croampa a răspuns (pentru Geanin):

Cand auzi ungurii cu teorii gen: "Ardealu' era al nostru" te miri ca nu scoate cineva cutitu' sa le taie gatu' + ca incep sa vorbeasca maghiara si suna atata de penibil si de obicei te barfesc sau te injura si tu nestind ce vorbesc raspunzi cu " igen igen" -_-

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

rolling on the floor Am zis ca mor.
Am ras cu lacrimi la discutia voastra cu... Ardeleni, turcii, ungurii etc.

Ps. Ati uitat de kurtos-la unguri.
Iar tu, Croampo ai uitat de rahat la turci
*zisesesi de shaorma si halva*.

| VibeTrix a răspuns:

Ok,eu arat asa. -_- http://imgur.com/IIXSrRH
adios.

| Geanin explică (pentru VibeTrix):

Cum am mai spus...
Esti o masina frumoasa, pacat ca sta fetita aia pe tine, as fi vrut sa te va in mai multe pozitii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot ca Killy te vedeam rolling on the floor.
Doar ca mi te imaginam cu o consola in mana. straight face
Apoi mi-am dat seama ca esti mai mare.

| Geanin explică (pentru anonim_4396):

Sunt mai mare?

Cat de mare? thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Geanin):

Parca 15 ai, nu?
Ceva timp am crezut ca ai vreo 12-13. thinking

| Geanin explică (pentru anonim_4396):

Aduceam...aveam

Ce te facea sa crezi asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Geanin):

Pe Andreea Esca din avatarul tau care de fapt era Kate Winslet laughing.
Pur si simplu...Asa credeam eu.

| Geanin explică (pentru anonim_4396):

De ce? Ti se pare ca arat ca un copil de 12-13 ani?
Am 15 ani, sunt adolescent!
*losersymbol*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Geanin):

Iti indes losersymbolul ala pe gat straight face.
Sau punga de mc rolling on the floor. Chiar, faina poza laughing.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Cu minee

| SweetMinion a răspuns:

Imi faci si mie o chestie din asta? puppy dog eyes

| Geanin explică (pentru SweetMinion):

Da! Dar mai tarziu...
Ce parere ai despre asta?

| SweetMinion a răspuns (pentru Geanin):

Yay, mersi love struck
Pai, imi place cum te vezi pe tine laughing realistic happy

| Geanin explică (pentru SweetMinion):

Cum ma vad realistic?
Caracterizeaza...