| al9264 a întrebat:

Pot sa lovesc cu masina un pom daca il claxonez?

12 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Pomul îți va cere daune morale, deci nu.

| anad a răspuns:

Poti, dar s-ar putea sa stie arte martiale si sa ajungi chiar foarte sifonat sau rasturnat!

| suităr a răspuns:

Te invit la un test practic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e mic da, daca e mare nu.
Explicatia: Un pom mic este atat de curios incat nu se va misca, va astepta sa vada ce se intampla.
Un pom mare va incerca sa fuga si daca nu reuseste inseamna ca e prea batran ca sa auda claxonul rolling on the floor

| HaKa93 a răspuns:

Sigur ca merge, dar vezi sa il prinzi din plin si sa nu fuga.

| umbrax a răspuns:

Deloc... daca claxonezi pomul aude si se da la o parte asa ca numai apuci sa il lovesti

| Pinocchio a răspuns:

Incearca.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Sigur,incearca,ce ai de pierdut?

| TempestUV a răspuns:

Incearca nu pierzi decat masina

| AR1373 a răspuns:

Nu...un studiu a aratat ca plantele cresc mai repede daca asculta muzica=>plantele pot auzi, pomul indiferent de rasa (tigan, chinez...) este planta=>pomul se va da la o parte.
In caz contrar inseamna ca pomul vrea sa se sinucida.

| Guti14Haz a răspuns:

Parerea mea este ca daca nu vrea sa se sinucida, cred ca se va da la o parte.