| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa-mi fac o sabie-laser cu 2 borcane de gogonele, o cizma, si un aprinzator de aragaz cu cuart? Ar mai trebui ceva?

24 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Daca ai noroc da. Daca nu, ti-ar trebui un spei d-ala la 2lei.

| αndï a răspuns:

Iti mai trebuie vointa si niste seminte in caz ca te plictisesti. May the force be with you laughing

| Klepto a răspuns:

Un fir din capul lui Chuck Norris, cu el poti face aproape orice, daca ai si niste saliva atunci poti sa castigi la lotto fara sa joci sau sa calaresti un curcubeu pe un ponei.
Eu am taiat o bucata din asfaltul care a simtit umbra lui Chuck Norris si am incercat niste experimente, am reusit asta http://www.roflcat.com/invisible-bike.php, apoi lucrurile au luat-o razna, au aparut efecte secundare, pisica a fost supusa la forte intelese si a devenit http://www.google.ro/......tp?/imgres
Eu zic sa incerci cu un arzator bunsen, te poti baza mai mult pe el.
Poate nu o sa poti sa faci o sabie laser cu obiectele alea, dar o sa poti cucerii cu ele orice femeie, daca eu am reusit cu un cactus pe jumatate mancat, niste aripi de libelula si cu o gaura cu ciorap(asa de rupt era).

| anonim_4396 explică (pentru Klepto):

Ptiu! Mi-a scapat Ciacnoris. Si daca mai bag si-o lacrima de-a lu' Stivansigal... Baga-mi-as, cum de nu mi-a trecut prin chestia asta patrata de pe umeri?
P.P. Ca tot ziceai de pisici... In ce zona era "ciorapita" gaura?

| Dvxy97rulov a răspuns (pentru anonim_4396):

Domnule profesor! e P.S.winking

| Fiction a răspuns:

Sigur ca da.Dar inainte sa o folosesti trebuie sa bagi degetele-n priza, pentru a functiona usor.

| anonim_4396 explică (pentru Fiction):

Cine sa functioneze usor, priza sau degetele?

| Fiction a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing nu, sabia! are nevoie de putina electricitate laughing

| xname23 a răspuns:

Da! un borcan de gogosar

| BlueStar12 a răspuns:

Orice e posibil desi nu am mai auzit pana acum de aprinzatoare de aragaz cu cuart, nu stiam ca exista.
Cred ca iti trebuie si un cristal sau ceva de genul asta(probabil merge si cu un ciob de sticla big grin)
Succes happy

| anonim_4396 explică (pentru BlueStar12):

Ai auzit de piezoelectric? Ma indoiesc big grin

| BlueStar12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba sigur ca am auzit big grin Mi-ai spus tu acum laughing Si ce daca nu am auzit? Tu ai auzit vreodata de cuvantul pneumonoultramicroscopicsilicovulcaneconeoza? tongue

| anonim_4396 explică (pentru BlueStar12):

Am auzit. Dar mi-e frica sa-l pronunt, d-apoi sa-l scriu laughing

| BlueStar12 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing eu pot sa il pronunt dar mi-a luat cam mult

| CristiUcV a răspuns:

Salut incearca sa-ti faci un creierwinking

| anonim_4396 explică (pentru CristiUcV):

O sa incerc. Dar, daca o sa aiba aceeasi configuratie cu creierul tau, mai bine ma lipsesc laughing

| Dvxy97rulov a răspuns:

Ar mai trebuii sa consulti un psihiatru!

| anonim_4396 explică (pentru Dvxy97rulov):

Iar tu, ar trebui sa consulti un profesor de limba romana, mai ales gramatica acesteia laughing

| Dvxy97rulov a răspuns (pentru anonim_4396):

Care e problema? Oricum sunt sigura ca la inteligenta ta absurda nu se poate ajunge nici cu cizma, aprinzatorul de aragaz sau laserul. Succes!(o sa ai nevoie)

| Azm a răspuns:

Cirnaciori si bere. Fara n-ai cum.

| SimoDR a răspuns:

Da. Iti trebuie o reteta de la medic, pentru ceva calmante si un praf de sare. A, am uitat. Sa nu uiti de clei de oase si de frunze de cais!laughing

| anonim_4396 explică (pentru SimoDR):

Sunt alergic la cais. Oare, cu frunze de plop batran merge? laughing

| SimoDR a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu daca de plop batran, e cam uscata frunza, dar poti sa incerci cu ace de molid. laughing Nota 10 de la mine pentru ca m-ai facut sa rad in hohote si nu te-ai suparat de raspuns. Bravo.

| anonim_4396 explică (pentru SimoDR):

Lasa, mai Simo, ca nu-i baiwinking Sa se supere incultii si agramatii, aia fara spirit. O zi faina!