cristacheceliute
| cristacheceliute a întrebat:

Sa fie de la astenia de primavara? Eu cand vreau sa fluier, ragaicrying

Răspuns Câştigător
| Roby67 a răspuns:

Este de la praful din gat, mai spala-l si tu din cand in candwinking

26 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Eu cand vreau sa fluier, mormaibig grin(fiecare animal fluiera in limba lui)laughing

| AndutzaAndu a răspuns:

Se poate. Şi eu când vreau să râd, fac ca porcu' sad. Trist, nu?

| Elena1234456 a răspuns:

Buna intrebarea laughing chiar m-ai facut sa rad happy multumesc!

| Roby67 a răspuns:

@cristacheceliute, incearca un alt detergent, in special acum cand mai vine si praful din Islanda. Ma duc si eu maina sa fac plinul la detergent numit Veltins ca deja ma zgarie gatul si am inceput sa ragaiwinking
Acuma fara gluma, pe la noi a ajuns deja, asa ceva nu am mai vazut pana acum.

| Roby67 a răspuns:

@cristacheceliute, daca era de la Ursus, mormaiai si tu ca @ursukica noastra si nu ragaiai. happy

| Roby67 a răspuns:

@cristacheceliute, ia bea tu o lada de Ursus sa vezi ce forte se trezesc in tine si mormai mai tare ca un urs, numai ca tu nu mai auziwinking

| DeeDee28 a răspuns:

Sincer eu cand vreau sa fluier, fluier...si cand vreau sa ragai, ragai... dar te asigur ca nu vrei sa ma auzi cantand laughing

cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

roby67 toata ziua il clatesc si tot uscat ramane. Acum un an cand mi-au zis la un pub din zona ca o sa-mi faca reducere 10% m-am cam panicat. Nu e o mandrie sa iti faca acolo card de fidelitate. Dar ce naiba sa faci iarna?!
Trebuie sa recunosc ca titlul filmului aluia si discutiile din jurul lui mi-au taiat 80% curiozitatea sa il vad. Nu, mai degraba 87%.

cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

@roby67 crezi ca o fi de la ursus? ca revin la ciucas, nu e o problema.
@april macar e bun la ceva, ragaitul oilor cica polueaza ingrozitor si vor astia sa le modifice genetic

cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

Poate n-am forta necesara ca sa mormai thinking

cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

Nu pot. Eu cand incerc sa ragai, ma inec.

cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

@navarre multumesc frumos! pacat ca am apucat sa dau fundita, ca tu o luai sa stii! Noroc! Cum mai merge? Ai ajuns pana la urma la preot sa te spovedesti?

| TheToxicNightmare a răspuns:

Tare astalaughing

| Evaa a răspuns:

Buna asta laughing

| yellowalien a răspuns:

Buna asta! rolling on the floor

| eduardd a răspuns:

happy vezi daca ai incercat sa-nveti sa fluieri cand ai fost satul? happy(sau dupa ce-ai baut bere)

| kindy => andra a răspuns:

Eu cand vreau sa fluier ...scuiplaughingstraight face

| sfo a răspuns:

Da' eu când vreau să beu...beu măh. raised eyebrows

Răspuns utilizator avertizat
| N.Priceputu' a răspuns:

Nu este de la astenie.Incearca sa ragai.Vei vedea ce frumos fluieri...

| Baiaaanca a răspuns:

Deci chiar m`ai facut sa radrolling on the floor
prima data cand am citit, inainte sa termin, m-am gandit la filmul "eu cand vreau sa fluier. fluier"
si aici, ce raspuns ai vrea sa damhee hee?
si asta e pe bune sau ai pus`o doar din cauza categoriei sa ne amuzi?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand vreau sa cant ca privighetoarea, nu se aude decat un croncanit oribil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumva se trage de la o bere rece?smug

| victorandrei a răspuns:

Mare este gradina ta doamne...mereu isi muta gardul

| Wyse a răspuns:

Buna asta man big grin

| clicksnap a răspuns:

Incearca sa ragai.ia vezi, fluieri?