| sebyse a întrebat:

: daca super glue lipeste tot de ce nu se lipeste de interiorul tubului

12 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Dacă încă mai crezi in reclame atunci e vai de tine.

| Ashadow a răspuns:

Daca tot ai aripi, de ce nu zbori de aici?

| Fridăm a răspuns:

Asta e chestia, că nu lipeşte tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca in interiorul tubului nu este aer tongue

| 00AName00 a răspuns:

Pentru ca nu vrea.

| SmokeyEye a răspuns:

De ce nu se amestecă în interiorul tubului culorile din pasta de dinţi? Ce întrebări pui şi tu... Lipiciul trebuie să se usuce pentru a avea acel gel proprietatea de lipicios, să ţină două piese deolaltă. Lasă tubul 2 zile fără capac şi o să vezi că nu mai poţi să-l scoţi, se va lipi de interiorul pereţilor tubului şi se va întări.

| SootheMySoul a răspuns:

O intrebare la care pot folosi raspunsul meu preferat:nu stiu.

| Spaz472 a răspuns:

Intreaba-l.

| Smile2BHappy a răspuns:

Pai peretele e facut:
Peretele ce dezlipeste,
Nimic, nimic el nu lipeste.

| Diamondsz a răspuns:

Chuck Noris nu vrea sa se lipeasca in interiorul tubului.

| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Daca tot ai creier, de ce nu-l folosesti?

p.s: e o gluma laughing
funda pentru umorul meu?big grin

| FreakyForester a răspuns:

E veche. Lasă-te cu glumele astea, că m-au dat afară de la grădiniţă cu ele.