| BudăSpiritOfVengence a întrebat:

Salut mha am o problema seriosa am gasit un plan cum sa scap de scoala o zii intreaga imi iau o cartela si sun la politie si zic ca in scoala mea este o bomba in podeaua clasei mele ce ziceti merge?
sau dati alte motive

Răspuns Câştigător
| giuly a răspuns:

Un asteroid s-a prăbuşit în Jamaica şi o undă a catapultat un dromader gay în şcoală. Acum dromaderul se plimbă liber pe holuri şi e foarte periculos, mai ales când e în călduri.

21 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

In podeaua clasei?
slabut...eu as fii zis ca e in buda...

| Kazimir a răspuns:

Mai bine zici ca refuleaza budele...

| Digital112 a răspuns:

Zi ca e in catalog o bomba man (adica @buda)

| BudăSpiritOfVengence explică:

@Apache si eu unde ma c*c?

| BudăSpiritOfVengence explică:

Mai copii soarelui c e nu intelegeti eu iau o cartela noua ma duc pe drum vorbesc ma tin anonim si fac o voce groasa dupa ce vorbesc rup cartela

| 3rdWW a răspuns:

Eu le-as zice ca s-a basit profu de istorie.
Ar fi mai periculos decat radiatiile de la Fukushima

| Broadband a răspuns:

Da si sa vezi ce te baga aia la parnaielaughing

| Broadband a răspuns:

Zile si tu la profesori ca ti-a murit cineva si nu poti sa vii in ziua respectiva, etc

| Licuriici a răspuns:

@Budă,doar o zi?! sad
Nu are rost sa strici o idee asa geniala doar pentru o zi! no talking
Deci, hai sa inmultim bombele! devil

| LittleandLiars a răspuns:

Cred ca idee lui @giuly este mai buna smugCred ca o sa o incerc si eu laughingpuppy dog eyes

| emy a răspuns:

Daca faci treaba asta, risti:1.parintii tai sa se aleaga cu o amenda usturatoare.
2.sa faci puscarie.
Crezi ca merita? Parerea mea este sa le spui ca ai o problema foarte importanta de rezolvat si sa-ii rogi sa te invoiasca.Cu siguranta,te vor intelege. Vorbeste cu dirigintele/a tau/a,si roaga-l/o sa te invoiasca! Nu minti cu boala,moarte, chestii din astea, caci nu e bine.

| emy a răspuns:

Zi-le ca ai o problema de familie!

| alynutzu20 a răspuns:

Pai da merge, vine politia, toate cacaturile iar daca e fals iei o amendaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cel putin 10 milioane

| marinteodora a răspuns:

Fara suparare esti tampit cum sa faci asta

| MiiMii a răspuns:

LOL...cea mai proasta idee, cred ca asta te-ar costa o amenda usturatoare + probabil scaderea notei la purtare gravvv sau mai rau... exmatriculare rolling on the floor mai bine fa`te ca iti e rau, iti zic eu ca merge.asa scap eu de scoalalaughing si fac rost si de scutire b-). succes smug

| omuleatza a răspuns:

Maryus, nu il baga la parnaie ca daca isi ia o cartela nu are de unde sti cine a luat-o...
insa daca ai voce de copil nu se va alarma nimeni foarte tare, probabil vor veni sa se uite dar o zi intreaga sa scapi nu cred.
fundita? puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut ma, am o problema serioasa. Am gasit un plan : cum sa scap de scoala o zi intreaga. Imi iau o cartela, sun la politie si zic ca in podeaua clasei din scoala mea este o bomba. Ce ziceti, merge?

Nu o sa mearga, va trebui sa dovedesti existenta bombei.
Poti sa iei o grenada de jucarie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu! Mananca creta! O sa iti fie rau si o sa lipsesti de la scoala si o sa faci dhiareea laughing.

| Andreeea_2224 a răspuns:

Nu va mergee`winking.
Fate ca esti bolnavv.
Sau zile ca ti-a murit o rudaa!

| marina_1486 a răspuns:

Ideea ta o sa-ti creeze multe necazuri...dar chiar daca vrei sa scapi o zi de la scoala incearca sa iti pui o bucata de ceapa la subrat si nu stiu daca e chiar adevarat(nu am incercat)dar o sa ai febra, dar stai linistit nu o sa te doara nik...nu e ceva asa de ingenios dar sper sa mearga!