| xLionel a întrebat:

Cartoful meu a facut o prostie sad
L-am lasatsingur in camera cun un cortof femela... intre timp s-au imprietenit si au facut copii... problema este ca nu stiu cand vor veni copii, dar mai ales cu sa-i ingrijesc?
Pot sa-i ating din prima zi de la fatare?
Funda cel mai bun raspuns!

P.S: Suntem la categoria T/A, nu luati in serios intrebarea happy

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Suntem la T/A, dar totuși, de ce pui întrebări d-astea fără haz, și stupide?

| xLionel explică (pentru Musique):

Nu-ti place intrebarea sari peste tongue

| Musique a răspuns (pentru xLionel):

E dreptul meu să răspund.

| PotatoMustDie a răspuns:

Daca continua tot asa, iti poti face un stand de cartofi!

Răspuns utilizator avertizat
| ILoveTacos a răspuns:

Ti-am zis sa ai grija, ca poate face prostii!

Copii ar trebui sa vina in trei-patru zile si trebuie ingrijiti cu lapte de llama si pusi intr-un pat din piele de delfin.

E mai bine sa nu-i atingi in prima ora de la fatare, dupa aia e ok.Trebuie sa-i lasi un timp sa se acomodeze cu parintii lor.

Succes!

In caz ca vrei cateva nume de cartofuti si cartofute, uite niste exemple:

Cartofina
Cartofel
McCartof
Micul Pai
Cartofela

| CamiiBăă a răspuns:

Copii vor venii cand cartoful femela va deveni cartof prajitwinking. Tatal o sa aiba grija de ei.Nu nu ai voie, in prima saptamana trebuie lasati numai cu tatal-cartof. Funda?

Răspuns utilizator avertizat