| AlexAndrei96 a întrebat:

Credeti ca Mos Craciun e prieten cu Adolf Hittler? Daca ies afara ma va viola zapada? Pot sa ma dau cu schiurile in casa? Daca nu primesc sosete de craciun? Daca imi aduce iar un sobolan? Credeti ca TPU e ILLUMINATII? 2x0= 3?

Răspuns Câştigător
| Vampiroiul a răspuns:

Cu schiurile poti sa te dai in frigider iar cu Mosu'...tot un sobolan o sa-ti aduca.Nu pot sa-ti spun ca ma vede ILLUMINATII. 2x0= cartof

| AlexAndrei96 explică (pentru Vampiroiul):

Dar am deja o ferma de pisici. Daca o sa-mi aduca un sobolan imi va exploda caracatita. ILLUMINATII ma urmaresc la baie, nu am intimitate cand ma violeaza zapada si cartoful e prea curat si nu pot sa-l bag in cu.r.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vampiroiul):

Tu te iei de Kawaii cumva? De protejata mea? big grin

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ai nevoie de un hobby. Scrie pe google "cum se lace faba".

| PŞtefaniaP a răspuns:

1.Este cainele lui Adolf Hittler
2.te vei uda toata
3.in congelator mai bine
4.mere
5.da
6. da