| DogMX a întrebat:

Scufita Rosie.

Aici gasiti partea a1a

http://www.tpu.ro/......-o-fetita/

Partea a2a

Cand Freaak a zarit-o pe Daisuki,acesta si-a dat jos tricoul, expunandu-si abdomenul lucrat la sala de mese.

http://imgur.com/375TwJh

Daisuki nu isi putea lua ochii de pe corpul voluminos al lui Freaak.

D-Te rog din tot sufletul... Pune ceva pe tine!
F-De ce?
D-Pentru ca arati exact ca o foca cu picioare.

*Freaak isi pune tricoul*

F-Mai bine?
D-Da...Sa nu mai faci asta niciodata.
F-Apropo,ce faci cu atata ciocolata?
D-I-o duc bunicutei Doub.
F-Tare, pot sa vin si eu?
D-Numai daca promiti sa nu iti mai dai jos tricoul niciodata.

Cei 2 merse si tot merse,pana cand au ajund la casa bunicutei Doub.
Cand au intrat au zarit o priveliste terifianta... Bunicuta Doub manca ciocolata amaruie.

Happy End

Mai vreti sa parodiez povesti?
Daca da, ce poveste sa parodiez in continuare?

28 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

OMG, ce final tragic!

| Doub a răspuns:

Niciodata nu voi manca ciocolata amaruie.

Staiii, ce? "Bunicuta Doub"?-straight face

| Doub a răspuns:

Te saluta bunicu' Kim Jong un.

| KillMePlease a răspuns:

*aplauze*
EMOtionanta poveste, EMOtionant final, direct premiul Nobel! crying
M-ai impresionat pana la lacrimi.:'(

| AirănMeidăn a răspuns:

"cei 2 merse si tot merse"
da, da
asta a fost mai ceva ca un vers dintr-o manea, vorbesc serios

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Eh, interesant... Ai putea să faci după... "Albă ca zăpadă". Da!

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Da da. chiar sunt curios care sunt cei 7 pitici rolling on the floor

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Ar fi interesant Albă ca zăpadă. E nevoie de o prințesă, un print, mama vitrega și cei 7 pitici, iar băieți sunt destui

Răspuns utilizator avertizat
| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

A, da, si vânătorul...

| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Hai mai repede. Cine vor fi protagonistii?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Deci daca te prind ca mă pui printul te ucid.
Mai bine îl pui pe GreyN.
Pe mine mă pui in Frumoasa si bestia.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Nuuuuuuu....in Alba ca zăpada nu mă pui
Nuu..eu sunt Bell. Te looog. (´ω`)

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Si mie ketchup iute. laughing

| Geanin a răspuns:

In povestea adevarata cu scufita rosie, scufita si lupul o manca pe bunica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat? Ma asteptam sa fie actiune, suspans, darma, romance, horror. cat am asteptat eu...si tu? Ia fa si pe Alba ca Zapada

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima parte a mai fost ceva de capul ei dar cu partea asta pot zice ca privirea mi-a fost violata. nici nu ti-ai dat silinta. dezamagit. pacat ca nu ma am bine cu admini ca iti inchideam contul rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Asa sa faci! acum da-ti 2 palme dupa ceafa pentru dezamagire...

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Nici chiar asa, nu de alta dar vreau un "remake". dar daca tot esti asa "disponibil" poti sa iti dai 3 dupa ceafa in loc de 2, nu ma supar,,

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa stii ca eu arat bine.Mai ceva ca mister dr. House.

Răspuns utilizator avertizat
| iSwag a răspuns:

Inca mai plang. E sublim.