| DogMX a întrebat:

Scufita Rosie
Partea 1

de DogMX.

A fost odata ca niciodata ca de n-ar fi,oligofrenul de DogMX n-ar mai povesti; o fetita blonda cu ochii verzi, pe nume Daisuki.Intr-o zi,mama lui Daisuki, AiranMeidan ii zise sa mearga la bunicuta Doub sa ii duca un cos cu ciocolata milka.
Bunicuta Doub era o batrana de 60 ani,care obisnuia sa consume zilnic cantitati industriale de ciocolata,chiar daca suferea de diabet.
Daisuki a luat cosul, care avea in el 40 kg de ciocolata si a inceput sa zburde cu gratia unui rinocer spre casa bunicutei Doub.
Merse ea cat merse,pana cand l-a intalnit pe Freaak, cel mai chipes baiat din sat *toate babele din cimitir erau inebunite dupa Freaak*

Sfarsitul partii 1.

Ce parere aveti?
Sa continui povestea?

20 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Laic
thumbs up

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Mami? O.o

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

Credeam ca te-am lasat acum (stai, nu-mi amimtesc cat timp a trecut de cand te-am nascut) la orfelinat
hai sa mergem la acces direct sa aparem la TV ca ne-am regasit

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

M...m-ai lasat? Monstrule... nu vreau sa te mai vad crying

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Ba tu fa povestea si taci.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Pana maine mor aici. nu-mi place sa astept. da macar fa-o si tu frumoasa.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Nu se poate...scrie iar povestea dar foloseste cuvinte frumoase ca cine stie ce ai scris acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Pai atunci rescrie povestea ca o astept de ieri. Ii ucid pe admini.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Oare am curajul sa le raportez o intrebare? hehe. Hai ca acum stii povestea si nu mai trebuie sa te chinui. Te razbun eu. Ma duc sa caut betoniere.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DogMX):

Ok...

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Vreau sa vad partea a 2-a.

| TiberiuFasole a răspuns:

Puteai sa zici si tu "Daisuki merse pe masina lui, MinerX" sau ceva de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Sunt curios ce se va intampla cu chipesul de Freaak.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat sunt in rolul principal...da!