| Exilee a întrebat:

Si totusi, nu v-ati gandit la un eventual Kamikaze la adresa categoriei 'Religie"? Haideti... dar sa fie in preajma unui soare, ca sa simtim transpiratia ( cel putin a mea de Lenor) a victoriei rolling on the floor

30 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Dumnezeu e unul singur, religii multe, pentru ca religiile sunt facute de oameni, nu de Dumnezeu. Si toate sustin ca "ea este cea singura si adevarata". :p

| Aiwendil a răspuns:

Daca ai sa faci kamikaze la categoria "Religie" atunci toti useri de acolo am sa te bantuim toata viata ta. Si nu cred ca vrei asta. Te distrugem prin rugaciuni.

| T0T a răspuns:

Te-au alterat astia.

| LoveSleep a răspuns:

Eu am doar o întrebare: De ce nu mai zburăm la stele?

| Exilee explică (pentru LoveSleep):

Pentru ca ai dormit, iar acum nu ne-a ramas decfat o inghititura de praf... dar pot sa zbor oricand in cugetul tau rolling on the floor

| LoveSleep a răspuns (pentru Exilee):

Praf?
Ce praf?
Bă tu te droghezi?
Exilee vine de la "Chelie"?

| Doub a răspuns:

Uuuuaaauu, ce idee super.

| Exilee explică (pentru Doub):

Recruteaza cat mai multi adepti. Informeaza-i pe toti despre tenebrele noastre d ela aceasta categorie. inteles, slujnicule?

| Doub a răspuns (pentru Exilee):

Neah, ma scoate Hitler la un suc.

| AirănMeidăn a răspuns:

Mama tocmai mi-a facut lapte cu cacao si a pus prea multa cacao. Urasc cand se intampla asta
Morala: Daca vrei ca ceva sa fie bine facut, mai bine o faci singur

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Se vede ca esti noua.

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Abia acum am realizat... ce legatura exista intre morala si si cacao? laughing

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Faptul ca daca voiam lapte cu cacao bun, trebuia sa mi-l fac singura.

| Exilee explică (pentru AirănMeidăn):

Dar eu cautam sa manipulez, fara vreun rezultat. Tu ai asteptat ce-i drept unul.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Da

| LordBolton a răspuns:

Vrei sa provoci razboiul religie t/a 2? laughing

Oricum daca aveti nevoie de terroristii mei stiti unde sa ma gasitiwinking

Hail Hamas!

| ksuper31 a răspuns (pentru LordBolton):

كيد ثور، والمزيد من السكاكين بها! Ştii că sunt cu tine, şefule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai vreau sa aud de Religie, ca am mai pus eu o întrebare la misto acolo si mi-au sters-o. Mă mir ca nu m-au suspendat.

| Exilee explică (pentru anonim_4396):

Unde-s multi, puterea creste si dusmanul nu sporeste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Exilee):

E zau. Vezi ca daca pun eu o întrebare si mă sustineti voi, mă salvează cu ceva de la raportare.

| Exilee explică (pentru anonim_4396):

Macar va fi o intamplare memorabila in toata istoria acestei comunitati.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Mă mir ca nu m-au suspendat" admini sunt atei, poate de aia.

| Exilee explică (pentru anonim_4396):

Si mai esti si grasa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Exilee):

M-ai vazut tu pe mine ca-s grasa? Am un fizic foarte bun. Nu-s nici grasa, nici foarte slaba. Spre deosebire de tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt budista. Cred... Sau ortodoxa?

| Exilee explică (pentru anonim_4396):

OMG... asa, impune-te in fata mea. Iubesc bestiile :X Iti plac palmierii?

| Exilee explică (pentru anonim_4396):

Va intrerup discutia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea are legatura cu ce am zis eu, dar era sa uit ca sunt la T/A

| Exilee explică (pentru anonim_4396):

Ai o lanterna boss?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Exilee):

Nu. Mie îmi plac florile de colt. Nici nu am văzut vreodată una.
Beatie? Da ce... Crezi ca sunt...