Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Smiley-ti da un sms si te intreaba ce vrei cel mai mult sa faci in 2014. Ce-i raspunzi?

249 răspunsuri:
| ZeroDiferit a răspuns:

Bai nene de unde frantz ai nr meu de telefon, a?

| alexu101 a răspuns:

Vreau sa urez un an nou plin de fericire lui Smiley si apropiatilor lui!

| Chaneluta a răspuns:

Să merg la munte să mă joc și să schiez sau să fac fericiți niște copii orfani! Sau aș putea să merg la școală și să învăț!

| DeeaDenyyyy a răspuns:

"aaa,pai,pentu inceput, as vrea o masina, preferabil o decapotabila, o vila in hawaii, o casa cu etaj in New york in care sa am servitori"laughing

| gaganosa a răspuns:

Sa fac sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imi cumpar tableta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba jegosule, da-mi tableta iphone-ul inapoi! A si sa stii ca ai block pe avast si fiecare mesaj va fi sters automat... Deci pa, pisi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

?

| bulincik159 a răspuns:

Eu asi fi vrut sa sar cu parasutabig grin

| 0192837 a răspuns:

Vreau sa... TRAIESC!

| liceu a răspuns:

Sa sar cu parasuta, dar nu am eu curajul astalaughing.

| ElenaIsabella02 a răspuns:

Vreau sa am realizari,sa nu mai pun suflet in toate prostiile,sa nu mai sufar,sa privesc inainte indiferent de probleme,sa tin mereu capul sus,sa fiu puternica, sa le arat ca nu-mi pasa si sa nu aplec urechea la toate prostiile, sa invat mult mai bine la scoala, sa le arat ca nu-mi pasa de nimic, daca-mi doresc ceva, voi reusi.Anul acesta vreau sa fie cel mai bun s cel mai frumos an dintre toti.

| Sorinacio a răspuns:

Sa fiu si eu Mos Cosmote impreuna cu el si cu Pavel Bartos anul viitor.Sau varianta a doua : sa castig la loto.

| Groza_Claudia_1999 a răspuns:

Sa devin cantareata!

| Bella1love a răspuns:

Sa merg in Hawaii, acolo sa ma intalnesc cu Selena Gomez, unde primesc gratuit o tableta si un I-phone cu care fac poze cu Selena, le pun pe facebook si devin popular! happy

| an0therkid a răspuns:

Sa-mi gasesc un job part time, platit binisor ca sa nu mai depind financiar de ai mei

| vardolnicusor a răspuns:

Sa sar cu parasuta si sa fac chestii d-astea happy

| RobySz98 a răspuns:

Sa dau tot ce e mai bun din mine la scoala si la antrenamente, sa fie familia sanatosa si sa ma distrez la vara! big grin

| betty678 a răspuns:

Vreau sa renunt la o persoana care mi-a facut mult rau. L-as ruga sa ma ajute sa renunt si sa uit acea persoana.

| valeriamihalalachi1999 a răspuns:

Draga Smiley, in noul an care vine as vrea sa merg la o groaza de concerte de-ale tale si, nu in ultimul rind, sa te intilnesc in carne si oase...sa cunosc mai multe despre tine...etc.

| AntonyoBoss a răspuns:

Cel mai mult vreau sa fac in 2014 ce n-am facut in 2013

| same09 a răspuns:

Păi.în primul rând i-aş ura Sărbători fericite şi un an cât mai bun iar apoi să fiu sănătoasă şi să am un an cât mai bun alături de cei dragi mie!

| violetamariapwp a răspuns:

Sa merg cu el la mare.

| catalinaeu a răspuns:

Cucu Bau

| fely35 a răspuns:

Sa ma bucur de viata laughing))))))))))
sa sar cu parasuta

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Unde calatorim?

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Bani.

| ManuuElla a răspuns:

Ii spun ca mi-ar placea foarte mult sa merg cu el la concerte

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să am o carieră așa cum îmi doresc!
Pa, pa.

| Akid a răspuns:

II raspund ca in 2014 vreau neaparat sa iau permisul. Deoarece implinesc 18 ani.