Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Smiley-ti da un sms si te intreaba ce vrei cel mai mult sa faci in 2014. Ce-i raspunzi?

249 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai as sari si eu cu parasuta ca vad ca multi vor, as putea sa zic ca am curaj. happy Si multe alte lucruri de exemplu as merge cu Smiley si Pavel prin oras sa ma ajute sa cuceresc si niste domnisoare smug laughing happy. Dar sincer sanatate sa ai ca in rest le faci pe toate. II urez la Smiley si Pavel un An Nou Fericit si PLIN de Bucurii! happy

| Adryana_Oana_1999 a răspuns:

Sa ma distrez impreuna cu prietenii...

| Prisacariu_Cristiana_1998 a răspuns:

Eu vreau sa-mi cumpar o tableta.

| Simonika1264 a răspuns:

Sa merg la petreceri cu el, concerte, cluburi etc... Sa ma distrez

| Baltic_Silviu_1997 a răspuns:

Vreau sa fac mai mult voluntariat! Sa ajut pe alti sa fie fericiti, Pentru ca eu cred ca sunt destul de fericit si am de toate! Asta vreau sa fac in 2014!

| EuGabriela a răspuns:

Cel mai mult si mai mut vreau sa iau examenul de adimitere la liceu

| DenisIonut01 a răspuns:

Bini mai vreau sa faci multi baniiiiiiii

| Andutzu_Andy_1973 a răspuns:

Vreau sa mi iau cea mai mare extraoptiune la cartela cosmote de net si minute si sa o termin intr-o zi

| Latinmoon a răspuns:

In 2014 imi doresc cel mai mult un telefon nou. love struck

| AnnYoa a răspuns:

Sa gasesc "sufletul-pereche".

| claudytza01 a răspuns:

Ce imi doresc mie le doresc si lor:*

| ellen68 a răspuns:

Să mă distrez cu adevarații prieteni.

| SabinaRsT a răspuns:

Vreau sa ne ajute Dumnezeu si sa ne aprobe imprumutul la banca pentru o casa! Sper sa se indeplineasca dorinta mea!

| Cristina_Pop_1995 a răspuns:

Sa particip in Star Wars.

| deny2002 a răspuns:

Sa stau pe telefon pentru a trimite mesaje si mai ales pentru a vorbi cu tine si cu Bartos.

| 010101012 a răspuns:

" Eu vreau doar sa iau examenul, pentru ca dupa aceia sa mergem toti trei Hawai"Bineinteles ca ne vom intalni la areoport ca sa ne luam bilete, eu imi voi "uita" portofelul acasa si ii rog pe baieti sa mi-l plateasca si mie, asta si camera de la hotel, pe langa biletul de intoarcere, desigur big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru gaganosa):

O, wow ce raspuns inteligent... straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru gaganosa):

Mai vreau minuteeee!
CONCLUZIE: Nu o sa triplez magia cosmote. O sa o inzecesc pentru ca toti oamenii sa fie fericiti in 2014!

| Lexu12 a răspuns:

In 2014 vreau sa iau 10 la evaluarea nationala

| CoL00SaL a răspuns:

Baa de unde ai nr.meu?

| Tereny a răspuns:

Sa fiu cu el laughing

| printesaalice28 a răspuns:

As vrea sa cant intr-o emisiune! happy

| CoL00SaL a răspuns:

Sa-mi aduca o msina!

| BlackAngel33 a răspuns:

Vreau un an in care sa nu ma mai cert cu nimeni, sa trec cu bine peste tot si eventual un telefon nou! :* Mi le dai tu?

| alexa3000 a răspuns:

Sa merg in calatorii happy

| Roxana75 a răspuns:

Hmmm...pai as vrea sa ii fac pe oameni sa zambeasca si sa fiu aproape de cei dragi happy

| Romanescu_Georgian_Sandel_1987 a răspuns:

Sa-l prind pe mos craciun si sa i fur sania cu renii

| Modric a răspuns:

Ii raspund ca imi doresc din tot sufletul sa imi cumpar si eu un Iphone 5 x

| cosminkaratecampionul a răspuns:

Urez multa sanatate si tot ce iti doresti la toate canalele etc si al doilea lucru de unde ai nr meu?

| Danutzaa333 a răspuns:

Sa imi gasesc un iubit stabilhee hee