Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Smiley-ti da un sms si te intreaba ce vrei cel mai mult sa faci in 2014. Ce-i raspunzi?

249 răspunsuri:
| Papusa_Oly_1998 a răspuns:

Ii voi raspunde ca vreau sa vorbesc nelimitat cu prieteni si familia

| mona a răspuns:

Sa fac ce nu am reusit in 2013...

| iuli000 a răspuns:

Sa fac totul de nota 10++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

| MissDevilish666 a răspuns:

Vreau să plâng, să visez și să râd, să nu uit să mă joc, câteodată...laughing

| kurinkita a răspuns:

Daca imi mai da multe SMS-uri voi anunta autoritatile pentru hartuire sexuala tongue

| RasturnicaSiTrixy a răspuns:

Sa trec pe Cosmote, ca am sms internationale

| IrinelRaducan a răspuns:

Exact

| BeyondTheMusic a răspuns:

"De unde ai numarul meu?"

| Daniel1619 a răspuns:

Sa imi continui studiile si sa progresez mai mult ca in anii precedenti!

| Mady_Madutza_1994_DQP2 a răspuns:

Pai as face pe cineva trist sa zambeasca, sa ajut copii orfani si sa fie fericiti toti din tara noastra

| Gamer2000 a răspuns:

Ii raspund ca vreau sa imi iau un telefon si un laptop nou.si ca o sa sper la mai multi bani

| 010123 a răspuns (pentru 0192837):

Like

| 010123 a răspuns:

Sa merg cu el la mare!

| MicutzuVladuTzu a răspuns:

Ca astept 31 decembrie 2014

| Bambyy a răspuns:

Sa am lucrurile pe care mi le-am dorit in 2013 si nu s-au indeplinit!

| LordBolton a răspuns:

O sa respir.

P.S de unde imi stie el numarul?

| nistor12 a răspuns:

Sa ma distrez alaturi de el si de bartos...

| Chircu_Denisa_1995 a răspuns:

Imi place sa enervez oamenii, dovedindu-ma mai superioara decat ei. Cateodata, cred ca sunt provenita de pe Marte!

| Kovacs_Floricica_1970 a răspuns:

Sa iti urez multa fericire si pentru mine
un an putin mai usor.

| HaKa93 a răspuns:

Sa fac tot ceea ce mi-am propus happy. sa am parte de sanatate, fericire si succesuri

| Yukiii a răspuns:

Sa ma distrez big grin si etcetera laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii zic ca e secret.

| SMILE1234 a răspuns:

Sa castig la Bingoo laughing)

| angeloecelmaitaredinparcare a răspuns:

Sa se uite pe geam ca poate cai verzi de pe pereti au plecat si au mers pe geam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa devin independent

| Lhurricane a răspuns:

Mhm,vreau sa zgudui lumea celora care intreaba. An nou fericit ^^

| UniverseIsMyLimit a răspuns:

Îi spun că stau pe net.

| Martina5 a răspuns:

Să-mi iau un jetpack.

| violetamariapwp a răspuns:

Sa cant si sa devin celebra, sa-l intalnesc si pe el...

| Melissa-Aylin_Dumitrascu_1992 a răspuns:

Smiley eu as vrea sa stiu doar un lucru. De unde ai nr meu?