| CatelusaCuParulCret a întrebat:

Stiati ca asta e prima intrebare de la T/A? http://www.tpu.ro/......sei-si-sa/

11 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Ce intrebari puneau stramosii nostri... straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Very amuzant şi aflat în trecut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda.

| Lαrisα a răspuns:

Da, stiam. happy

| SabinaQueen a răspuns:

Am cautat si cand am ajuns la 1000 am renuntat

| AtsukoKure a răspuns:

Da.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Uita-te si tu la userii astia cei mai vechi. Majoritatea nu mai sunt activi de prin 2011-2012... sad
Apropo, cred ca ai cautat ceva pana sa ajungi la ultima intrebare. laughing

| CatelusaCuParulCret explică (pentru RoboțelulAndroidDinTelefon):

Nu prea mult. Am dat pe a doua pagina si scria http://www.tpu.ro/trivia-amuzante/2. Am incercat cu 100 cu 200 si dupa cu 2000. Si la 2000 a mers

| Lαrisα a răspuns (pentru CatelusaCuParulCret):

Asa am facut si eu. laughing La mine a mers cu 1000.

| LordBolton a răspuns (pentru Lαrisα):

EU AM INCERCAT CU 3000 laughing))

| pufuletziii a răspuns:

Ciudaaat