| Hitler666MD a întrebat:

Strang echipa fetelor diabolice de pe T/A http://i.imgur.com/a3buwtX.jpg Misiunea noastra e sa cucerim lumea si sa ne facem un harem urias de "bajeti" care ne vor spune : " http://i.imgur.com/wMJHuPN.jpg ". Pana cand in echipa sunt Eu care sunt sefa si porecla mea e "Marea Imparateasa Satana cu parul gri 666 ", Jwoww porecla ei e "Lucifera " si Sergiu (a spus ca e fata ) porecla lui/ei este " Pufulica ". Astept candidaturi, poreclele le dau Eu si numai eu pentru ca sunt cea mai draguta #satanism #clubdefete #tama #pargri #ochialbastri #preamulte#

37 răspunsuri:
| NoelyTheKiller a răspuns:

Pot sa ma alatur si eu?

| FreyLike a răspuns:

Aoleu, vine illuminati peste noi! Satana, satana mpaiata, se salveaza cine poate!

| LaughingKarima a răspuns:

Pai, aham, eu ma alatur pentru ca imi place idea de cucerire a lumii, nicio legatura cu haremul.

| Geanin a răspuns:

Nu sunt de acord!
Dar tipa din poza ta de profil e asa draguta!
Pot sa fiu unul dintre baieti?
Cum sa ma imbrac?

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru Geanin):

Vrei sa fii stapanit de o fata diabolica?

| Geanin a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Frate, daca au c.u.r si tate ce mai vrei?

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru Geanin):

Ok, hai sa-l luam si pe AlanTigerofAtlantic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uuuuuu Lucifera love struck love struck love struck

| Hitler666MD explică (pentru NoelyTheKiller):

Desigur ca poti big grin spune-mi o replica tare big grin si te primescbig grin

| Hitler666MD explică (pentru FreyLike):

Sau esti cu noi sau nu mai esti indeobste!

| Hitler666MD explică (pentru Geanin):

Doar fete.

| NoelyTheKiller a răspuns (pentru Hitler666MD):

Dar Noely nu stie... sad

| Hitler666MD explică (pentru LePotato):

Ce ce ce doar cucerirea lumii nimic mai mult big grin

| Geanin a răspuns (pentru Hitler666MD):

Am zis ca vreau la harem!

| Hitler666MD explică (pentru NoelyTheKiller):

Gata esti prea draguta, esti primita. http://i.stack.imgur.com/6VcKd.jpg

| Hitler666MD explică (pentru LaughingKarima):

De ce nu-ti place haremul a? Bine oricum, spune o replica tare si esti si tu in clubul satanist big grin

| Hitler666MD explică (pentru anonim_4396):

Yes my dear SATAN GIRL love struck love struck love struck

| LaughingKarima a răspuns (pentru Hitler666MD):

Pai daca tot e grup de satanisti atunci cred ca o sa zic tuturor 'go rot in heaven'

| Hitler666MD explică (pentru LaughingKarima):

Citatul tau mi-a adus aminte de o carte, esti primita, iti voi spune Anarhista 448

| T0T a răspuns:

Se pare că voi face parte din harem laughing

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Stai că nu știu ce e ăla rolling on the floor

| Hitler666MD explică (pentru T0T):

Tu vei fi primul "smotocit " sper sa nu cazi in coma laughing

| T0T a răspuns (pentru Hitler666MD):

Și eu sper laughing

| Geanin a răspuns (pentru Hitler666MD):

Ma iei si pe mine la harem?

| NoelyTheKiller a răspuns (pentru Hitler666MD):

Multumesc kiss

| Hitler666MD explică (pentru Geanin):

Nu esti tare simpatic daca cinstit.

| LaughingKarima a răspuns (pentru Hitler666MD):

Pai mersi ca m-ai primit love struck

| Astaeparereamea a răspuns:

Fi cu mare bagare de seama cat de mult strangi, de unde o strangi? Daca cumva de burta mi-e sa nu iasa pe undeva cu intemperii