| Hitler666MD a întrebat:

Strang echipa fetelor diabolice de pe T/A http://i.imgur.com/a3buwtX.jpg Misiunea noastra e sa cucerim lumea si sa ne facem un harem urias de "bajeti" care ne vor spune : " http://i.imgur.com/wMJHuPN.jpg ". Pana cand in echipa sunt Eu care sunt sefa si porecla mea e "Marea Imparateasa Satana cu parul gri 666 ", Jwoww porecla ei e "Lucifera " si Sergiu (a spus ca e fata ) porecla lui/ei este " Pufulica ". Astept candidaturi, poreclele le dau Eu si numai eu pentru ca sunt cea mai draguta #satanism #clubdefete #tama #pargri #ochialbastri #preamulte#

37 răspunsuri:
| Hitler666MD explică (pentru Astaeparereamea):

N-am inteles nicio boaba.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Hitler666MD):

Aveam eu numele pe un joc Pufoselul, dar nici chiar asalaughing

| Pricked a răspuns:

Holy shittt
Harem? Satana? Eu ma bag

| Hitler666MD explică (pentru Pricked):

Esti fata?

| Pricked a răspuns (pentru Hitler666MD):

Primiti un gay? :oo3

| Hitler666MD explică (pentru Pricked):

Desigur ca primim precis esti un scump love struck, pentru ca esti asa dragut imi vei fi baietelul meu si doar al meu si te voi pupa pana nu iti fac vanatai pe fata, iti dau porecla ANIHILATORUL

| Pricked a răspuns (pentru Hitler666MD):

Aw ok ok ok♥