| anonim_4396 a întrebat:

Sunt o persoana sentimentala... URaSc asta! Cum scap de sentimentalisme?

P. S.: Fara droguri

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Kill a miley cyrus fan!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Plangi, uitandu-te la telenovele pana te plictisesti si asa scapi de sentimente!

| Muflă a răspuns:

Le păcăleşti să intre-n budă şi pui capacul.

| Muflă a răspuns:

Trasul apei e opţional, Ema. Eu o fac doar când urlă mamaia la mine.

| Bastet a răspuns:

Cu lama

Răspuns utilizator avertizat
| DaVà a răspuns:

Nu poti scapa de ele.Te vor urmari peste tot.Vor fi un cosmar de nedescris straight face

Răspuns utilizator avertizat
| LastChance a răspuns:

De trei ori pe zi te dai cu capul de perete de 10 ori. Continui asa 2 saptamani si o sa scapi de sentimentalisme.

| MoonLight a răspuns:

Stiu eu stiuuuuuuuuu!
fa revolutie cu sloganul"anti-sentimenteeeeeeee" incepe sa urasti pe proful preferat. Dale cate 1 palma zilnic colegilor sau prietenilor cu care te intelegi bine. Daca te atinge la corason ceva uitate in oglinda si spune "sunt X, numele meu e X cum iti perimiti sa ma biiiiiiip pe mine la creieras? x( nazist fascist camuflat! samantaruleee zombalaulee! hua!" si scapi smug

| Meluma a răspuns:

@Mufla, ai uitat sa spui ca trebuie sa traga si apa laughing

| Malphas a răspuns:

Uita-te la Titanic pana ajungi sa razi de ei.

| Bylok a răspuns:

Cumpara-ti o punga de seminte, aseazate pe scara si scapa de tot sentimentalismulthumbs up

| Rapture a răspuns:

Lustra. ✔
Sfoara. ✔

...Mult noroc.

| R3Y a răspuns:

Incearca un phiholog phiholog nu pihiatru si sentimentalismul incearca sa nu te mai uiti la filme cu caracter romance