| syd2 a întrebat:

Sweet mini hai sa vorbim aici daca ai chef big grin, lume care sunteti la ora asta (stiu ca nu e nimeni ) si care are chef de voba (sa sper eu ca e cineva). Cum credeti care de la T/A e cel mai bun la suflet?

25 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nuj man, eu n-am țâțe mari.

| ksuper31 a răspuns (pentru Musique):

Eu nu am penisul mare sad

| syd2 explică (pentru Musique):

Da ce ai tu big grin?

| RainmakerX a răspuns:

Suflet bun? Kama, SweetMinion si Daisy cred.

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Crezi, si ce faci acum? da stiu ca e enervant sa dau intrebari.
PS:Azi mi-am deschis-o pe Fiora si e super tare big grin stiu ca si asta e enervant big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Nimic.Acum ies si ma uit la un anime psihologic. Higurashi-When They Cry-inca incerc sa-l inteleg. Nu am mai patit asa ceva pana acum cu un anime. E fainut.

Mare greseala faza cu Fiora...cand se termina eventul cu bilglewater o s-o nerfeze rau de tot. Ei zic ca e mai buna dar e mai slaba de fapt. O sa vezi. Q o sa dai doar 1 data, acum poti de 2 ori, ultul o sa dispara si o sa bage altul ca sa te chinui mai mult...Naspa alegerea. E bine daca tie iti place. smug

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Bine ca mi-ai amintit sa ma uit si eu la un anime ca demult nu m-am mai uitat.

Hey dar nu stiam de asta, pacat, am cumparat-o doar pentru ultimata fiindca imi aducea aminte de un erou din Dota, sper sa se razgandeasca sad
Mie imi plac campionii badass big grin adica intelegi tu, dar pana strang pentru ei trece mult dar oricum merita efortul, azi am jucat si cu Garen si a fost super, a si ce inseamna "op" ca toti imi ziceau asa si ziceau ca o sa ma raporteze, a si sa nu crezi ca nu stiu nimic despre cum se joaca am mai jucat si eu si stiu ca adc-u se duce pe bot si fighteru pe top si pe mid unu badass big grin, azi am vazut si o katarina in jugla, prea multa vorba sper ca nu te enerveaza big grin, am level 19 acum pentru ca, contul de 30 l-am pierdut.

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

P.S:Imi aduc aminte cand ma jucam cu Kassadin si era foarte tare ca ultimata era foarte puternica, iar dupa ce l-au fixat si-a pierdut toata puterea sad imi placea sa joc cu el...

| KamaSutra a răspuns (pentru RainmakerX):

Awww :-*

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Lasa-l pe Kass. Eu l-am cumparat pe Kha Zix cand avea un dmg de 170 pe Q la lv mic. Mama cat de Op era...din 3-4 Q-uri (3 sec cooldown) faceai un kill dar si mureai repede. Asasinul perfect. Intrai si ieseai.Nimic mai mult, nimic mai putin. Faceam numai scoruri de 28-3, 33-3, 35-5 intelegi tu.
Dupa l-au "fixat" si avea dmg 120 la lv mic. S-a simtit diferenta. Acum are 80 la lv mic si pe parcurs creste si pana la cateva sute. Da repede cu Q dar moare repede...mai bine il dadeai mai rar dar sa dea mai mult dmg. RIP KHA ZIX Am dat 6300 pe el ca sa-l am degeaba acum. In jungla mai bine ma duc cu WarWIck decat sa ma duc cu Kha care este de 12 ori mai scump. Kha e mai slab. Pff. RITO Astia. crying

| syd2 explică:

Aha inca ma mai gandesc daca esti Daisuki sau daca esti Suck dar nu prea imi pasa fiindca indentitatea ta ma va ajuta dar daca esti Daisuki sunt mirat ca mi-ai raspuns la intrebare, jgheab.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu îs ăla, vă iubesc pe toți. *minte cu nerusinare*
Fie ca Dumnezeu să vă mântuiască pe toți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salam.

| SweetMinion a răspuns:

Probabil nou venita, nu o stiti voi inca dar probabil ea e.

| syd2 explică (pentru SweetMinion):

Si de ce crezi ca e ea?

| SweetMinion a răspuns (pentru syd2):

Pentru ca o cunosc in realitate, e o scumpete.

| syd2 explică (pentru SweetMinion):

De ce l-ai ales pe Life in duelul ala, dar de fapt de ce intreb nici nu stiai cine e Dante big grin, oricum nu prea imi pasa. Si cum iti petreci tu timpul toata ziua
#intrebarienervante

| SweetMinion a răspuns (pentru syd2):

Pentru ca nu stiam cine naiba e Dante laughing
Pai, daca e in timpul scolii : ma trezesc, de la 8 dimineata pana la 9 seara scoala, dupa studiu independent si culcat la 1-2 dimineata.
Daca e vacanta : invatat, iesit pe afara, la cumparaturi si cam atat. Tu?

| syd2 explică (pentru SweetMinion):

S-s-top, in ce tara ziceai ca locuiesti? Inveti in vacanta? adica eu tot invat doar ca la pian si aia doar 3 ore pe zi.

| SweetMinion a răspuns (pentru syd2):

Coreea de Sud. Da, pai oricum vacantele nu sunt lungi si daca vreau sa ajung intr-o universitate buna atunci trebuie sa invat mult.
Eh, eu intr-un timp eram cu vioara. M-am lasat pentru ca nu aveam timp de lectii.

| syd2 explică (pentru SweetMinion):

Wow, atat de departe. Bine ca esti in Coreea de Sud si nu acea de Nord ca de erai acolo nu mai intrai pe TPU si nu cunosteam asa o persoana minunata big grin. Ce parere au coreenii de Sud despre cei de Nord daca stii big grin?

| SweetMinion a răspuns (pentru syd2):

Si eu ma bucur, chiar nu imi trebuia armata zilnica din Nord. Nu prea vorbesc despre ei, mai ales daca esti nascut si crescut in Sud atunci nu iti place deloc sa vorbesti despre ei(pentru ca Nordul a atacat Sudul in trecut si blah blah blah). Daca esti doar juamate te gandesti 'saracii de ei'si nu mai stiu ce, eu una ma gandesc ca e o armata zilnica acolo, eu ma bucur ca nu am fost nascuta acolo, atata tot.
Scuze ca am raspuns asa tarziu, nu mai aveam baterie e la telefon si imi era prea lene sa caut incarcatorul.