| alexa_7450 a întrebat:

Buna TPU... Sper ca ma puteti ajuta...Acum vreo 2 luni am fost cu un baiat cu doi ani mai mare decat mine.In astea 2 luni nu am vorbit deloc dar de 2, 3 zile am inceput sa vorbim iar pe mess.chiar ne-am si vazut.degeaba incerc sa ma mint singura ca nu mai tin la el pentru ca nu e asa.nu l-am uitat.va rog din suflet am nevoie de parerea voastra credeti ca am vreo sansa sa ne impacam? nu stiu ce sa cred. funda happy

2 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Heeei alexaa! Păăi dacă și el te place de ce nu? Ieșiți împreunâ prin parc mai vorbiți despre ce ați mai făcut în ultima vreme poate, poate prinde drag de tine. Dacă te place ai șanse dacă nu... îl lași în pace și mergi înainte. Dar oricum incercarea moarte na-re așa că încearcă cine știe ce va urma smug laughing. Puuuuuuup!;*

| DianaHa a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa faci ce crezi tu ca e bine :*. Asa mi s-a intamplat si mie [dar tipul era un nesimtit si am refuzat sa ne impacam]. Iar pe cealalta parte... daca si tipul vrea sa va impacati...go on. Dar eu zic sa ai grijawinking. big grin