| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ti-ai aruncat vreodata hainele pe geam numai de aceea sa fugi dupa ele afara si sa le aduci inapoi?

11 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Da dar le-a luat vântul care anunța venirea iernii.

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

În țările calde.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu, dar era o data sa o arunc pe sora mea pe geam, ca ma enerva laughing. Glumesc, dar i-am aruncat papusa pe geam, si i-am aruncat-o o data si de pe balcon laughing

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu, dar am aruncat hainele altcuiva de pe balcon si i-am privit in timp ce alergau sa le aduca inapoi. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Deaad a răspuns:

Mi-am aruncat hainele pe geam ca sa vad unicornii si cainii care sorb din apa magica de pe trotuarul inghetat de negura timpului.
Cat de frumos e sa privesti cerul, mai ales, dupa ce ti-ai aruncat hainele. Cerul plin de berze si oameni cu puf.

| Juviia a răspuns:

Nu

| Bia098 a răspuns:

Normal! Pe bune acum...Cine nu o face?