| JustMetallica a întrebat:

Toata lumea pune intrebari cu si despre ce se va intampla cu TPU. Suntem o familie! O familie in toata regula! De la @Mufla pana la cei mai noi useri amuzanti. Trebuie sa ne pastram alaturi unul de altul. Poate eu nu sunt atat de populara ca Mufla, dar macar ma ingrijoreaza soarta site'ului. Petitia aceea catre admini a mai fost trimisa? "Semnez...semnez...semnez". Mda. Astept reactia adminilor.

Va rog, macar scrieti ce va deranjeaza la categoria T/A. Pentru ca aici am observat ca suntem cei mai aproape, cei mai amuzanti, cei mai intregi la minte. NU vreau sa va pierd! Multumesc all! love struck

Răspuns Câştigător
| BlackVeil a răspuns:

Misa,parca ieri ziceai"TPU este o a 2-a familie pentru mine!". Penibil, pur si simplu penibil! straight face

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

FAMÍLIE s.f. 1. Totalitatea persoanelor înrudite, care sunt din același neam; rude de sânge, rude, neamuri; (spec.) grup social care are la bază căsătoria și este alcătuit din soți și copii.
este grav daca tu ai ajuns sa crezi familie niste tipi de pe net, pe care nu i-ai vazut niciodata, si care nu dau nici 2 bani pe tine.sau pe oricine altcineva!
si acum chestia cu petitia...ce credeti ma ca o sa schimbati?
eu sincer daca as fi admin m-ar durea fix intre buci de petitia voastra! ...pana la urma nimeni nu va obliga sa stati pe siteul asta!

| Bastet a răspuns:

Hai,sinucide-te şi semnez.

| AudImagini a răspuns:

Awww,însfârşit cineva normal

| Șâret a răspuns:

Get a life.Angajează-te ca spălător pe jos, whatever dar GET A LIFE! Nu fac parte din familia ta, dude. happy
Nici tu din a mea.Nici nu mă cunoști, ya know? happy

| Mişaaa a răspuns:

Nu am decât o familie! Și nu e asta...

| Mişaaa a răspuns:

@BlackVeil Și tu ești pur și simplu penibil/ă. Vezi-ți de viața ta! Nu îmi mai interpreta greșit cuvintele. Și încă ceva, vezi că nu ai răspuns la întrebare.

| Polaris a răspuns:

Eu nu sunt în familia ta. Dacă am nevoie de-o familie, o am pe-asta de-acasă, mulţumesc.

| CautNume a răspuns:

Tu ai venit ieri sau azi?

| CristalClear a răspuns:

Copile,tu stii ce-i aia ''viata reala''?!

| JustMetallica explică:

@GrimReaper: nu am venit zilele astea pe TPU. Stii, daca te'ai uita pe profilul meu ai vedea singur. Dar ce sa iti cer?

| Aleqa a răspuns:

Saloot!
Sa fiu sincera, TPU e un site de comunitate.Aici suntem o familie dar nu ca cea normala.
Dar, acest site nu ne ajuta cu nimic in viata reala.Aici suntem doar ca sa ajutam si sa fim ajutati.
Numai bine.