| TheDubstepMan a întrebat:

Vi se pare corect? file:///C:/Documents%20and%20Settings/All%20Users/Docume nts/My%20Pictures/Sample%20Pictures/untitled.bmp Eu cred ca ar trebui contul suspendat dar nu definitiv. Voi ce credeti?

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Phhhhhhhhhhaaaaaaaiiilll

| CastorR a răspuns:

Iti dai seama ca ai facut 3 intrebari una dupa alta nu?

| TheDubstepMan explică:

Da! Dar se intampla ceva daca pun 3 intrebari unda dupa alta?

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru TheDubstepMan):

Vei muri de cancer. Iti convine?

| TheDubstepMan explică:

Am vrut sa spun asta : http://www.TPU.ro/......pina-luni/ dar sunt incepator cu pozele si credeam ca va merge si asa!

| HARDYteam2001 a răspuns:

Inca o persoana nu acitit regulamentu...(stasiccccc1234 nu tu.)

| TheDubstepMan explică (pentru HARDYteam2001):

Da stiu! De asta am si dat acest mesaj deoarece cei mai multi stau pe T/A si sunt sigur ca cineva il va reclama!

| CastorR a răspuns (pentru TheDubstepMan):

Ok frate...deja ma enervezi...Raport pentru spam (la intrebari) si ignore ca esti pro.st.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vedeti copii? Cam astea sunt simptomele prostiei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Not sure if you're trolling or if you are very stupid.