| anonim_4396 a întrebat:

Tu ai prefera sa fii cel mai inteligent dintr-un grup de prosti sau cel mai prost dintr-un grup de inteligenti?

13 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Decât să fiu cel mai inteligent într-un grup de proști, ori cel mai prost într-un grup de inteligenți, prefer să nu-mi fac un grup. Să fiu solo.

| zurick a răspuns:

Cel mai prost dintr-un grup de inteligenți.Visez prea mult?

| suităr a răspuns:

Sau laughing

| Neverwas a răspuns:

Păi vorba aia: Decât codaş la oraş, mai bine-n satul tău fruntaş.
Deci aş prefera să fiu cea mai deşteaptă dintr-un grup de proşti.
Cu toate că o bookaholică aşa ca mine nu prea are ce căuta într-un grup de proşti fiindcă ei nu citesc deloc...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai deşteaptă.
Dintre cei mai deştepţi, evident.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai prost dintr-un grup de inteligenţi dar totuşi nu... Ăsta e deja rolul lui Marian.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... cel mai inteligent dintr-un grup de prosti, atata timp cat pot sa ma dau mare fara ca cineva din grupul inteligentilor sa observe.

| SabinaQueen a răspuns:

Desteapta intr-un grup de prosti(asta deja se intampla, la scoala)

| TempestUV a răspuns:

Aleg prima varianta ca deja s-a intamplat chestia asta la scoala cand mi s-au transferat din clasa cei mai destepti copii

Răspuns utilizator avertizat
| TrunkSss a răspuns:

Tu ce ai prefera? Cel mai inteligent dintr-un grup de prosti, o sa fie privit ca un semi-zeu de ceilalti membrii ai grupului, pe cand in a doua situatie, ala prostu'''' o sa fie privit ca cel mai ''slab''.
Totusi, ar trebui ca... acela din situatia a doua, sa se descurce mai bine in societate.

aaa, pardon, nu am vazut categoria, nu stiu, dau cu banul.