| anonim_4396 a întrebat:

Uite cum se citesc numele noastre de flocosenii ce suntem (^ω^)
SuitGărl
Doub
Depres
Karima
LăvSuit
AirănMeidăn
Kama
KilMiPliz
DogMâX
MinerIcs
Croampa
LăvSlip
Fric.
Si eu si eu...tocmai pe mine sa mă uit. Daiski. Sper ca nu am omis pe cineva

37 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum vroiai sa fi? Sa nu ai par, doar cap? Sa nu ai mana, doar picioare? Sa nu ai genunchi, doar... ete na nu stiu ce sa mai zic. Cat despre pisica, OMG MOR CE TARE E! Mai ales labuta, dar nu mai tare ca a mea. O sa caut o poza cu pisica mea si daca e o sa ti-o dau. P.S. Ai diamante pe pantaloni?! Aici eu sunt bogatul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Pișica mea frumoasa. Cat m-am chinuit sa-i fac poza.

| AirănMeidăn a răspuns:

hehe, al meu era deja scris cum trebuie, v-am facut munca mai usoara

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

IronMaiden. tongue

| MskDesign a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce faci acum ma botezi?! Chiar daca sunt ateu, trebuie sa-mi dai un miel big grin

| Geanin a răspuns:

Sa stii ca n-ai omis pe nimeni!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Geanin):

O ora stau sa-ti citesc numele. Pune si tu ceva ce poti retine.