| JustMeNck a întrebat:

Unde pleaca mustele iarna? thinking

Răspuns Câştigător
| PŞtefaniaP a răspuns:

Sub capacul de la veceu.

Am probe sa iti dovedesc pentru ca unicornul meu roz a vazut tot ce s-a intamplat.

Era la baie si isi facea nevoile iar dintr-o data o musca s-a bagat sub capac. straight face

Trist nu? laughing

Oferi fundita?

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

La păscut.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai somnul în prelungiri, prin vecini!
Pa, pa.

| GroparuVesel a răspuns:

In gropile sapate de mine special pentru ele.

| JasonMcCann a răspuns:

Le iau la mine acasă și îi dau pisicii să le mănânce.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

La o terasa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Unde nu e rahatul inghetat

| drogh a răspuns:

Să se bronzeze în ţările calde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În America de Sud. Le place acolo, mai ales că oamenii de acolo au aceeaşi culoare cu rahatul pe care-l îndrăgesc ele atât de mult.

| mola a răspuns:

In berea mea.

| Snowal15lea a răspuns:

In hawaii, sau ca sa fiu mai serioasa mor iar larvele lor intra in hibernare in blana ursilor cu ochelari. laughing

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Pleaca la mare, la razele ultraviolete.

| Smile2BHappy a răspuns:

Elful meu de buzunar a facut indigestie, a stat acolo ceva timp. Acum baia lui, baia de la casa de papusi, e umpluta cu muste. Deci in micul meu elf gasesti cate muste vrei.