| Croampa a întrebat:

Va mai amintiti de userii vechi de la T/A? thinking

Era Tudorel, ala cu locu' de dat cu capul. Si era Wety( #prietena lui Daisuki) WetFire era username-ul ei... thinking
Cine mai era? A da, Gizaz, si tipu' ala avea replici fain... si Airan( da, nu e veche si nici nu s-a lasat dar totusi nu mai e pe T/A), mi-e dor de rautatile ei... :/
Dar de Blue va mai aduceti aminte? big grin ( iar heșteg prietena lui Daisuki laughing ) si Blue intra pe T/A mai demult... si Grey intra...

De ce au plecat toti? crying

Singurul user care nu s-a lasat/ nu a plecat de pe T/A si merita aplauze e Doub! big grin

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Mulţumesc, mulţumesc.
Dar pentru ce?

58 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Pai nu stiu, credeam ca stii tu. Imi e foame si n-am bani ca i-am dat pe flori. Acum da-mi bani.

| Croampa explică (pentru LoveSleep):

Da' dupa bac vreau sa pui si tu o intrebare, ok? big grin

| LoveSleep a răspuns (pentru Croampa):

Poate.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Roagă-mă frumos.

| Croampa explică (pentru LoveSleep):

Da' pune si tu una, nu am vazut niciodata pe maretul Sleep sa puna o intrebare, vreau s-o vad si pe asta! big grin

Apropo, daca tu esti Tudorel, Torture( tipu' nou pe care pare ca-l cunosti) cine e? thinking

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nici Tudorel nu a plecat.
Airan o bănuiesc ca are un cont care e pe aici, printre noi thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru robijam):

Cred că confunzi persoana, nu-mi amintesc ca Musique să fi avut vreodată vreo treabă cu hentai-urile, dar poate mă înșel eu în privința asta. thinking
Oricum, era așa fain pe aici în 2013, t/a-ul era mereu plin cu întrebări, era o comunitate din care mulți voiau să facă parte, mulți chiar erau prieteni între ei, acum în momentul de față pe aici sunt în mare parte numai copilași plictisiți. sad
Oricum, eu te țin minte, știu că erai ateu și nazist. laughing

| vaporwave a răspuns:

Nu-i cunosc, deci nu-mi pasa
totul e atat de simplu pentru mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru vaporwave):

Vaporaș mama tu esti Airan? Stai sa mă uit la ce himea contului. thinking

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Poate ea e! thinking

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Si tu esti user vechi? surprise
Din cate am inteles asta-i cont nou, cine erai inainte? thinking

| Mieeez666 a răspuns:

Exceel? Ai uitat? Sunt mandru ca-s mai vechi ca el. Cu o luna si oleaca. :))
Tu acum ti-ai dat seama ca Sleep e Tudorel? Cum ma? Nu ti-ai dat seama dupa raspunsuri? :))
http://assetsro.tpu.ro/......wnload.jpg
Mi-am spart monitorul din cauza lui. :((

| Mieeez666 a răspuns (pentru LoveSleep):

Pe veci?
In ceapa lor de admine, la tine zice ca "Utilizator avertizat" si la mine.
http://www.tpu.ro/utilizator/aaydsj
Bulangii.

| LoveSleep a răspuns (pentru Mieeez666):

Nici n-am facut ceva grav. Mi-am batut joc puțin de cei de la d&s.
Mare scofala

| Mieeez666 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Io-s Airan. laughing
Sau poate a plecat...de tot.

| Mieeez666 a răspuns (pentru LoveSleep):

Da' eu crezi c-am facut altceva...ma rog, eu mai mult am injurat, dar asta nu conteaza. laughing

| Croampa explică (pentru Mieeez666):

Tu esti Airan si Sleep e Tudi? surprise
Sunt singuru' care n-are mai multe conturi? straight face

| Mieeez666 a răspuns (pentru Croampa):

*nu mai vad raspunsurile*
Nu ba, nu-s Airan, wtf. :))
Is Mieeez, ala, care o fost suspendat. :))
De fapt, asta-s. http://www.tpu.ro/utilizator/zyvw
Stiu ca mi-am facut un cont de facebook (cu nume si date false, normal) si mi-am facut cont pe site cu ala de facebook, aveam o poza de profil cu un copil. Si-am inceput sa pun chestii d-astea, handicapate, toata lumea crezand ca am maxim 10 ani. :))) (sa te uiti la ultima pagina de la raspunsuri de pe acel cont :)) )
Si dupa m-am gandit "ba, hai sa-i fac totusi sa rada". Mi-am schimbat numele, mi-am schimbat poza, si am incercat.n-am reusit. :))
Dupa mi-o aparut ceva la contul de facebook (ceva cu numele) am completat ce era acolo, si d-atunci imi zice c-o sa se uite peste ce-am zis acolo..cucu. Mi s-o dus pe pește si contul de facebook si asta de TPU. Dupa mi-am facut contul ala, Mieeez, care a fost suspendat, dupa asta, si da, acum uite-ma aici. :))

| Croampa explică (pentru Mieeez666):

Imi aduc aminte ca tu esti Meez si aveai o poza cu un tip( desenat sa zic asa) care tipa! laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru Croampa):

Asta? http://imgur.com/0YtL4xu
O fost Mieeez de la bun inceput, da' am vorbit cu adminele sa-l schimbe si sa puna Meez, sa-mi pun acum numele corect. :))

| Croampa explică (pentru Mieeez666):

Da' stii ce socat am fost sa aud ca Sleep e Tudi? laughing
Stiu ca probabil o sa zici: " da' iti dadeai seama dupa raspunsuri", nu nu-mi dadeam, pe Tudi nu l-am prea vazut raspunzand, stiu doar ca mereu se " certa" cu Daisuki! laughing

| vaporwave a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce imi spuneti toti ca as fi tipul ala? Ce naiba, e a treia oara
Ce e aia "himea"

| DonaldTrump a răspuns (pentru robijam):

Cred ca o confunzi pe Musique cu Exceel.

| Mieeez666 a răspuns (pentru Croampa):

Na, eu mi-am dat seama dupa asta (am dat pe ambele profiluri si m-am uitat la raspunsuri, sunt inteligent B| )
De ce socat? laughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru Mieeez666):

Ai vrea tu să fi ea laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Nu, n-as vrea. :))
http://images.rapgenius.com/......1000x1.jpg Sexy, no?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ow sal lume cf
Îh și nu-s prietena nimănui

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Wety! love struck
Mi-a fost dor de tine, de ce nu ai mai intrat? sad