| Geanin a întrebat:

Voi de ce v-ati ales username-ul pe care il aveti acum?

24 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Acum 5 ani credeam că va veni o zi în care toată lumea se va închina la zeița Musique, și voiam să fiu eu aceea.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pentru ca imi plac caramelele.
Acum mai putin, dar de mica, le adoram, mai ales pe cele cu cacao.
O zi bunahappy

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru caramela):

Din alea la 5 banilaughing?
cand eram copil si nu aveam decat un leu de buzunar luam caramelele alea,desi ambalajul era lipit de continutlaughing.nu mai conta ca doua zile stateam pe wc,traiam momentul.
thinking acum, boracii din ziua de azi, s-au dat pe nestea, nu ies din casa daca nu isi iau energizantul si se dau cu alifii sa nu-i bata soarele. Daca le spun ca eu cand mergeam la fotbal luam sticla de pepsi plina cu apa, puneam toti cate un leu si mancam salam de vara ieftin cu paine multa se mira si rad.sadStateam cate 12 ore pe camp vara(campul dintre stadionul Ghencea si Rahova).
Acum daca vreau sa ma joc fotbal am de ales intre PES si FIFAsad.Imi pare rau, am rememorat in raspunsul dat tie momente marcante ale vietii mele plenarelaughing

| caramela a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Nu ai facut decat sa rememorezi vremurile apuse.
In comparatie cu zilele noastre, parca tot mai bine era atunci si ne-am trait cu adevarat copilaria.
O zi bunahappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca sunt serios

| Fatamuntilor a răspuns:

Pentru ca asa vrea muschii mei.

| SkyPilot a răspuns:

Pentru ca am fost nepregatit cu unul, asa ca am pus primele cuvinte pe care mi-au picat ochii happy

| SergiuBoss11 a răspuns:

Mi-am ales numele pe care il am fiindca, eu, sunt...artizanul cuvintelor!

| Nirvanaaa a răspuns:

Pentru ca imi place cum canta Nirvana laughing.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pentru ca sunt fabulos, evident, iar numarul indica faptul ca sunt de 6000 de ori mai fabulos ca voi laughing)

| RareşTPUro a răspuns:

Pentru ca vreau sa arat ca fac parte din comunitatea TPU.ro happy

| Suck a răspuns:

Pentru ca asta stie Fabulosu sa facalaughing))

| Mieeez666 a răspuns:

Pentru ca miez de nuca. (nume de pe un forum...de CS/SA-MP, binenteles laughing )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca cea care il avea drept porecla era favorita mea din Jersey Shore
J-Jenny & Woww

http://i.imgur.com/R7WGJpy.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-am ales eu, el m-a ales pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, imi place melodia asta si de aia l-am ales.
https://www.youtube.com/watch?v=px_7yLgyJTI

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Sunt un caine... DUH!

| nlko a răspuns:

Pentru ca voiam sa fie numele meu. Era luat asa ca am schimbat C cu K.Era luat si asta deci am schimbat literele. happy

| Geanin explică (pentru nlko):

Si pe i cu l, nu? thinking

| nlko a răspuns (pentru Geanin):

Nu,e tot i laughing

| NoelyTheKiller a răspuns:

Pentru ca am vrut sa fie numele meu la username, si dupa ce am vazut ca nu ma lasa 'pentru ca e deja luat numele' mi-am scris si porecla.

| Hitler666MD a răspuns:

Ca sa fiu cine nu sunt laughing))

| FreyLike a răspuns:

Chiar nu stiu... Nu am avut prea multe idei in cap.Asta era cea mai buna optiune.Intrebarea e...tu de ce ai ales username-ul pe care il ai acum?