| LaughingKarima a întrebat:

Voi va dati seama ca nu m-am intrebat niciodata ce e Doub? Nu mai conteaza, in poveste e baiat deci, sucks to be Doub.
Part III
"Haideti, nu fiti timizi. "Spune Daisuki intr-un ton pe care o persoana normala l-ar folosi cu un copil. "Prima persoana moare mai repede~" contiua ea pe acelasi ton pana cand, rabdarea ei a ajuns la limita. Isi facu pur si simplu drum spre grupul inghesuit, il prinsese le profesor de bluza si il ridica sus, inpingandu-l mai apoi spre catedra din fata clasei. "Suck, gaurestel."
"As vrea sa te gaurasc pe tine mai degr-"insa se opri cand Daisuki isi scosese katana, uitandu-se la el ca la cea mai enervanta insecta din lume. "Ok!" Spuse el rapid inainte sa inceapa sa il impuste pe profesorul, pana practic, dupa cum a vrut Daisuki, il gaurise.
"Acum, cine e urmatorul?" Intreaba Croampa, din nou, jucandu-se cu biciul. El parea sa fie cel mai calm dintre cei 3 in acel moment. Chiar cand baiatu vru sa inainteze catre grup, Daisuki il prinsese de incheietura. "Ce vrei?" Intreaba el enervat, nici macar nu se intoarse la ea.
"3. Ai voie sa omori 3 persoane. Nu avem timp prea mult." Croampa pur si simplu isi luase mana inapoi si isi continua drumul. Cu biciul, il spanzurase pe un baiat, pe o fata o injungiase cu un cutit pe care il avea in buzunar, o alta fata fusese decapitata. Croampa dadu din umeri cand termina, uitandu-se la capodopera sa."Se putea mai bine."
"Ok, cine din aceasta clasa e Sweety? Si cine e Karima?" Intrebase Daisuki pe un ton nerabdator. O fata cu parul lung, ciocolatiu se ridica in picioare cu o confidenta care ii surprinse pe cei 3.
"Eu sunt Karima." Dupa ea, se ridica o alta fata, la fel de increzatoare, insa parea ca increderea ei venea din increderea Karimei.
"Eu sunt Sweety." Daisuki se uita cand la una, cand la cealalta pana ii ordonase lui Suck sa le dea uniformele. 2 sacouri visinii, 2 camasi albe, 2 perechi de pantaloni scurti negri, fusese scoase din rucsacul lui Suck si aruncate in fata fetelor.
"Schimbativa." Karima se uita la ea indignata.
"Vrei sa ne schimbam aici? Cu betivul de fata? Cine stie ce va face." Daisuki isi daduse ochii peste cap, il apuca pe Suck de gulerul camesii si il trasese intr-un sarut scurt pe buze. Dupa sarutul scurt, Daisuki il impinsese pe Suck de langa ea.
"Uite vezi, e luat. Acum, schimbativa."
Cele 2 fete se schimbara, desi faceau asta de fata cu toti, cele 2 se schimbara repede ca sa nu o enerveze pe fata. Fetele mai apoi primira 2 masti negre. "Acum sa mergem." Spune Daisuki pornindu-se spre usa insa mai apoi isi aminti de elevi ramasi asa ca se intoarse spre ei. "Ar fi bine sa chemati politia, salvarea si sa faceti comanda la scrie." Cu asta iesi pe usa, cele 2 fete fiind practic tarate afara de baieti. Cum au iesit din clasa, Dante era chiar in spatele lor, facand calcule.
"Ar trebui sa se auda sirena de politie in 3-2-1" si asa si a fost, se pare ca lui Dante ii mai iasa socotelile din cand in cand.
"Da-mi drumul, bucuria tiristilor!" Striga Karima la Suck. "Chiar era necesara toata scena asta?" Intreaba ea, punandu-i piedica lui Suck, facandu-l sa ii dea drumul.
"Da, doar nu era sa va luam pur si simplu din clasa." Zise Croampa, acum tinand-o pe Sweety de mana ca iubitul perfect care e el pentru ea(Croampa tu sa taci aici).
Ajunsi la intrarea in scoala, unde erau asteptati de toti, vocea unui politist se facu auzita.
"Stim ca sunteti inca acolo! Iesiti cu mainile sus si nu veti pati nimic!"
"Nu veti pati nimic pe naiba!" Karima deschise usile cu piciorul si coborase scarile, acum fiind fata in fata cu politistii."Hai sa facem asa, plecati voi, si nu veti pati nimic." Zise ea enervata. Cand politistii nu dadura niciun semn de retragere, Karima ofta. "Eu v-am zis." Sopteste ea. Fata facu o pirueta si se oprii catre politisti, fetele lor erau palide, pline de groaza. Cateva secunde mai tarziu, toti politistii erau taiati in doua, la fel si masinile lor. Restul grupului, care era inca la capatul de sus a scarilor, se hotara silentios sa nu o enerveze in acea zi pe Karima.
"Da... uhm. sa mergem" spusese Daisuki oarecum nesigura daca ar trebui sa se apropie de Karima sau nu, asa ca din instinct il impinse pe Croampa pe scari, in caz ca fata era inca nervoasa, sa se descarce pe el.
Restul grupului cobori cand au vazut ca vor fi in siguranta, si o data iesiti din curtea scolii, intrasera toti in masina parcata 2 strazi mai incolo. Toti odata ajunsi langa masina, isi dadura mastil jos.
~peste ceva timp~
"Ati filmat tot?" Intreaba Sweety incercand sa i-a telefonul din mana lui Dante. Toti, in afara de Karima si Sweety, avusesera mini camere cusute pe sacouri. "Karima, spune-i sa imi dea telefonul!" Spune ea intr-un ton dragut.
"Dante... " atat a trebuit ca Dante sa ii dea telefonul fetei.
"Stupid Satan's child." Sopti Dante mai mult pentru el, desi primise o palma peste cap se la unul din gemeni.
"Ok copiii," incepu o voce noua sa vorbeasca "ati facut treaba buna."
"Inca nu pot sa cred. Tipul ala chiar ii spala pe copiii pe creier, am avut noroc cu cipurile." Vorbi Karima in timp ce isi scoase cipul(am scris bine asa-i? Nu? Bine) din ureche, Sweety urmandu-i exemplul.
"E bine ca am oprit asta." Vorbi din nou acea voce. "Aproape toti cei spalati pe creier au fost omorati. Ati facut o treaba buna si cu proiectul asta. Aveti un 10 pe el."
Toti incepura sa se bucure, sa vorbeasca intre ei si sa glumeasca.
"Hey boss."
"Ce e Hyouka?"
"Cand e urmatorul proiect?"
"In cateva zile."raspunse el. "Si parca ti-am zis sa imi zici Sergiu, boss ma face sa ma simt mai batran(sorry Sergiu, trebuia sa te fac mai batran daca vrei sa fi boss) decat sunt deja"
"Ok boss!" Spusesera toti deodata, fiecare puratand cate un zambet larg.
TO BE CONTINUED...

35 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

"Voi va dati seama ca nu m-am intrebat niciodata ce e Doub"- N-are nimic, niciodată nu e prea târziu să afli ceva.

Îmi place povestea ta, e dulce.

| LePotato a răspuns:

Ha! Foarte tare ^ ^

| LaughingKarima explică (pentru LePotato):

Mersiiiii ^•^ cred ca restul s-au pus deja la somn, e tarziu acolo asa-i?

| LePotato a răspuns (pentru LaughingKarima):

Este 23:41, la tine cat e? ^ ^

| Croampa a răspuns (pentru LePotato):

Ceau Mad ce faci

chicken

| LePotato a răspuns (pentru Croampa):

Bine

Tu?

| Croampa a răspuns (pentru LePotato):

Ma uit la poze creepypasta si cred ca ma culc imediat... n-am de lucru...

chicken

| LePotato a răspuns (pentru Croampa):

Noapte buna

| Croampa a răspuns (pentru LePotato):

Mersi, la fel

| LaughingKarima explică (pentru LePotato):

Scuze, chiar cand am vrut sa iti raspund s-a inchis telefonul, si eu nu gaseam incarcatorul in niciun bagaj, no du-te Karima si cumparati incarcator, si dupa ce imi cumpar eu incarcator si nu stiu ce, il suna unchiul pe tata 'am un incarcator in bagaj care nu e al meu, nu va lipseste niciun incarcator?' facepalm automat din partea mea.
Aici e acum 19:11.

| LePotato a răspuns (pentru LaughingKarima):

Omg...aici e 05:48 I don't want to see

| LaughingKarima explică (pentru LePotato):

Si de ce esti treaz atunci? du-te inapoi la culcare.

| LePotato a răspuns (pentru LaughingKarima):

As vrea eu '-.-

Postezi part 4 azi? big grin

| LaughingKarima explică (pentru LePotato):

Uuuuuuuu, rebeliunea :O
dap, si cred ca dupa ce termin cu asta postez aia cu demonii si ingerii, sa nu amestec povestiile pe aici

| LePotato a răspuns (pentru LaughingKarima):

No, just work.

Yey, abia astept ^ ^

| LaughingKarima explică (pentru LePotato):

Ugh, rebeliunea era mai buna ^•^
Yay! ^•^

| LePotato a răspuns (pentru LaughingKarima):

Era...sad

Cam cate parti o sa aiba povestea asta? (cu aproximatie big grin)

| LaughingKarima explică (pentru LePotato):

Cred ca 8, pana va mai relaxati, pana mai omorati pe cineva, pana mai omoara si scriitoarea pe unul dintre voi(si da, zic voi pentru ca o sa apari si tu)

| LePotato a răspuns (pentru LaughingKarima):

Uuuu, sunt curios ce rol o sa am thinking big grin

| LaughingKarima explică (pentru LePotato):

Aflii cand termini lucrul daca mai ai chef de TPU pe atunci.

| LePotato a răspuns (pentru LaughingKarima):

Adica? Normal, abia astept ^ ^

| syd2 a răspuns:

Sper ca ii voi ucide pe toti din acel grup, si dupa voi bea vin rosu facut din sangele lor, mai ales acel de Daisuki, ar trebui sa fie roz si lipicios.

| LaughingKarima explică (pentru syd2):

Fratele meu, mai vedem noi cine-ce-face, tu deocamdata las-o pe scriitoare in treaba ei tongue

| Croampa a răspuns:

Croampa best evăr cu si fara katana

| LaughingKarima explică (pentru Croampa):

Modestia absoluta radiaza din tine fratele meu

| Croampa a răspuns (pentru LaughingKarima):

Si ma iubesti pentru asta, asa-i? big grin

| LaughingKarima explică (pentru Croampa):

Da normal ca da love struck

| Croampa a răspuns (pentru LaughingKarima):

Si eu pe tine! love struck

| Suck a răspuns:

Cautam comentarii de la Daisuki dar nu am gasitlaughing)

Trebuie sa vada ca ea se da la mine noua eu la ealaughing

| LaughingKarima explică (pentru Suck):

Stai ca inca nu ai vazut nimic laughing
tu numai sa ai incredere in mine, atat imi trebuie laughing
te fac si pe tine o data sa fi inocent laughing

| Suck a răspuns (pentru LaughingKarima):

Ooo...abia astept savina copiilaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Vrei sa scot iar katana? Nu ma doare mana sa o fac.

| Suck a răspuns (pentru anonim_4396):

Dada... buzele noastre s-au atins, chiar de aici iti simt fericirea imensalaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Suck):

Iar, simti prost.

| DonaldTrump a răspuns:

Apai toti s-au imbatat si au mers la bordel sfarsit.