| NumePublicAnonim a întrebat:

Vreau bancuri porcoase despre porci sexy!

Răspuns Câştigător
| CastraveteMurat a răspuns:

Porcu, porcu, porcu!
uite! uite! uite porcu!
sexxy sexxy poorcc!
tam tam tam tam!
porcu porcu porcu! uu! uu! porcuu porcuu porcuu! love struckx
*danseaza ca Shakira*

am porcimpresia ca *PORC!* m-am porcstricat si acum porcvorbesc numa porccaciuni...
Amin porcesc!

4 răspunsuri:
| Pralină a răspuns:

@DιιιάLøvєsPepsiツ, lol ti-ai intins cat pomana tiganeasca pe juma' de paginalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| LittleSue a răspuns:

Era odata'un porc si'l chema gheorghe.

| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Era odata o scroafa ( nu tu ) care pierdea vremea pe TPU, aiurea, si ii facea pe toti in toate felurile, crezandu-se amuzanta, desi nu era.

intrebare : Cine e?

Raspuns : Ghiceste-l big grin.

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!
chatterbox Fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrarrrrrrrrr majusculelelelelellelelelelelelelelelelelelelelelelelelelelelelelelelelelelelelelelelelelelelelleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Punct.