| NoelyTheKiller a întrebat:

Vreau ciocolata...hai sa mancam toti ciocolata, haida!

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca tu platesti hai sa invitam si emigranti

| NoelyTheKiller explică (pentru RAY):

Bine, bine, platesc eu. Ce emigranti?

| LePotato a răspuns:

Ok

| Nirvanaaa a răspuns:

Daa ciocolata

| syd2 a răspuns:

asta e un fel de taboo pentru tine si de aia ne obligi sau ne indemni daca e cazul, rezulta ca iti place sa incalci reguli, daaa e bine sa nu asculti pe nimeni

| NoelyTheKiller explică (pentru syd2):

Da, e exact cum zici tu :-] de aia nu am inteles nimic laughing

| syd2 a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

atunci reducem densitatea semnificativa, deci, cf?

| NoelyTheKiller explică (pentru syd2):

Ok, cum zici tu. Nu fac nimic, pe moment, in cateva ore totusi ma apuc sa mai scriu la povestiile mele, tu?

| syd2 a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

imi pierdeam viata ascultand muzica si facand teme ca si tot timpul ^^

Răspuns utilizator avertizat
| Croampa a răspuns:

De ce nu mai intri pe facebook? broken heart

| NoelyTheKiller explică (pentru Croampa):

Nu am mai intrat ca nu am prea avut cand, insfarsit m-au lasat si ai mei afara mai mult si am cam profitat de asta, dar intru in cateva ore sau maine, promit love struck love struck love struck love struck love struck love struck

| Croampa a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

Ok, love you! love struck love struck love struck love struck

| NoelyTheKiller explică (pentru Croampa):

Love you cutie! love struck kiss kiss kiss kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mancat una ieri. era o ciocolata buna cu exceptia faptului ca avea in ea morcovi, ceapa, niste carne, avea chiar si cateva oua, dar ciocolata era.

| L1feDRAIN a răspuns:

Tocmai am mancat, dar pentru tine mai sacrific una.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru NoelyTheKiller):

^_^

Sa inteleg ca in astfel de mod vrei s-o mancam...
Okay!