| roxy_4294 a întrebat:

Vreau sa imi spuneti cea mai amuzanta gafa pe care ati facut-o vrodata... cea mai funny primeste fundita big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Mi-am luat conversi.A doua zi ma strangeau(nu erau inca largiti)si totusi am mers cu ei la scoala. Dupa ce s-a terminat scoala, in curtea scolii m-au durut picioarele asa de tare ca mi i-am dat jos.Era iarna si ningea.Astfel m-am dus acasa,numai in ciorapi,asa m-am dus si in autobuz,noroc ca nimeni nu a observat. Unde mai pui ca trebuia sa alerg ca la maraton,ca imi inghetau picioarele.rolling on the floorrolling on the floor

-De obicei cad de foarte multe ori, caci nu ma obisnuiesc cu pantofii din prima, asa ca stau mai mult pe jos rolling on the floor

7 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

M-am imbatat atat de rau incat spuneam "Mama-i creata", mama fiind langa mine.

Ma intreb ce s-ar fi intamplat daca as fi facut-o altfel laughing.

| NoChanceForUs a răspuns:

De pe un pod am bombardat casa unei babe,amdat cu bulgări în geamuri,ziduri,câine,ea(chiar in cap).L-a sunat pe fi-su,ne-a alergat cu bâta,nu ne-a prins,a continuat să ne alerge pe calea ferată, tipu cu care eram a căzut, ăla atunci a dat fuga după noi și... tipu s-a ridicat la loc și am continuat sa fugim pana acas.big grin
Aștept funda sau aflu unde stai.

| NoChanceForUs a răspuns:

De pe un pod am bombardat casa unei babe,am dat cu bulgări în geamuri,ziduri,câine,ea(chiar in cap).L-a sunat pe fi-su,ne-a alergat cu bâta,nu ne-a prins,a continuat să ne alerge pe calea ferată,tipu cu care eram a căzut,ăla atunci a dat fuga după noi și...tipu s-a ridicat la loc și am continuat sa fugim pana acas.big grin
Aștept funda sau aflu unde stai.

| NoChanceForUs a răspuns:

De pe un pod am bombardat casa unei babe,am dat cu bulgări în geamuri,ziduri,câine,ea(chiar in cap).L-a sunat pe fi-su,ne-a alergat cu bâta,nu ne-a prins,a continuat să ne alerge pe calea ferată, tipu cu care eram a căzut, ăla atunci a dat fuga după noi și... tipu s-a ridicat la loc și am continuat sa fugim pana acas.big grin
Aștept funda sau aflu unde stai.

| Broadband a răspuns:

Cand eram mai mic, cu un prieten am pus sîrma de aia subtire, cam un fel de liţă,
din gard de la mine, pana in gard la el peste drum,
a trecut o femeie si so impiedicat de sarma aia laughing ( pentru aia era si pusa, sa se impiedice lumea)

eu si cu prietenu asta al meu eram in casa si ne uitam p geam,

da ne-am luat dupa aia o bataie de la taicameo laughing

alta :
am vrut sa dau cu bulgarele de zapada dupa un caine si nu am apreciat ţinta si am dat inalţator 3laughing si direct in geam la vecina,

| Minty a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......ina-2.html

Cea mai tare gafa pe care a facut-o cineva(nu eu.Doamne fereste)

| monymonika a răspuns:

Cand eram mai mik, mama m-a rugat intr-o dimineata sa-i fac cafeaua. Eram somnoroasa si nici nu vedeam fiecare lucru unde erathinking ei ii place cafeaua foarte dulce si in loc sa pun 5 lingurite de zahar am pus 5 lingurite de sare. Cand a luat prima gura din cafea, a facut o fataaaa catre mine, a scuipat-o da` nu i-a mai trebuit alta cafea tot restul` zileilaughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor funda?