| คиค a întrebat:

Vreau sa invat sa fac cateva trucuri magice. Cine ma poate ajuta?
(P. S. Dau fundita)

Răspuns Câştigător
62 răspunsuri:
| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Du-te la bucatarie, da drumul la gaz 5 myn. apoi revino, aprinde o bricheta, chibrit si iti va aparea pe tavan numele persoanei iubite!batting eyelashes cyudat dar mergehee hee sa am anunti daca ai incercat!

| nicko a răspuns:

Ia cateva krti de joc si zii cuiva sa alega o carte fara sa o vezi tu apoi zii sa o puna la loc dar tu intoarce paketul de krti.astfel o krte va fi cu fata in jos. celelalte fiind cu fata in sus...si carte cu fata in jos pe care a pus-o respectivu este cea aleasawinkingwinkingwinkingunii chiar nu-si dau seamalaughing

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Cauti un magiciana sau o carte de vraji

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie:
-un castron
-piper macinat
-apa
-sapun
In castron pui piperul, iar in alt castron amesteci apa cu sapun(sa faca spuma). Bagi degetul in spuma si apoi in piper. Piperul se va in departa.

| claudia_8018 a răspuns:

Trucuri
cu hartia cum fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrabal pe nihai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei trebuie ei trucuri magice ca ea este fata:S:S:S:S:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te invat eu chiar daca am 10 ani stiu cu carti si sa dispara monezi si euro sau dolari ma comtamctezi pe adresa asta de id robert_balan2000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am invatat de aici trucuri magice : http://trucuri-magice-noi.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa te ivat eu sun magicianul santub

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa invat trucuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh eu vreautonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa te ajut eu daca vrei ia id meu gabitzasme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefate plictisita, pana te baga in seama stapanul in seama, sau lingusestete pe langa el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze ...chiar nu stiu...as vrea si eu sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la trucuri magice pe google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la trucuri magice pe google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti zic eu

| sebyca_2316 a răspuns:

Am incercat merge!

| fursecuricios a răspuns:

Uite ia e pahare de plastic gaureste 2 din ele pune o minge mica sus si apasa sa se duca in jos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau si eu un raspuns iai 2 pahare de sperma le bei si asteapta efectul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa fac sa pluteasca o hartie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune nemiscate animata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu eu ca si eu as vrea sa stiu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da po sa te invat eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu