| Luckian07 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna si mie cateva trucuri magice? Funda pentru cele mai bune trucuri!

4 răspunsuri:
| Whatafy a răspuns:

Http://trucuri-magice.ro/ - aici sunt cele mai bune trucuri, pe youtube pe dli cand erau inainte sa se mute au adunat peste 5 milioane de vizualizari.

| Luckian07 explică (pentru Whatafy):

Da le-am vazut, dar sunt niste trucuri destul de simple sad eu vrau ceva mai complicat si cu un rezultat uimitor!

| iuliaa9974 a răspuns:

Hmm. Urcă-te undeva, pe un balcon. Distanța trebuie să fie de vreo 3-4 metri. Apoi aruncă de sus un ou de găină. Analizează bine rezultatul. Apoi, aruncă un pui de găină de la balcon. Analizează din nou, rezultatul. Fii atent ce modificări fizice a suferit subiectul tău. Iar, la final, dupa ce ai încercat trucul de vreo 10 ori, ca să fi pregătit, poți face ca toți profesioniștii. Să arunci un pui de om de la balcon.Trebuie să aibă cam 2-3 ani, ca să îți iasă cum trebuie. Analizează rezultatul. Eu am încercat și mi-a ieșit. Sper să reușești.Baftă!

| SCG8 a răspuns:

Iti voi spune unul cu carti:
1arajezi cartile astfel incat sa fie una rosie una neagra una rosie una neagra etc...
2ii spui cuina sa traga primele 2 carti
3daca ai aranjat o carte rosie una neagra ii spui celui care a tras cartea sa puna prima data cartea neagra si apoi cea rosie
4.separi cartile punanda un intr-o parte una intr-o parte cu fata in jos
5.intorci cartile si vei vedea ca cartea neagra trasa de el este in pachetul cu carti rosii si cartea rosie trasa de el este in pachetul cu carti negre!
Sper sa iti iasa