| คиค a întrebat:

Vreau sa invat sa fac cateva trucuri magice. Cine ma poate ajuta?
(P. S. Dau fundita)

Răspuns Câştigător
62 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Cauti un magiciana sau o carte de vraji

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Du-te la bucatarie, da drumul la gaz 5 myn. apoi revino, aprinde o bricheta, chibrit si iti va aparea pe tavan numele persoanei iubite!batting eyelashes cyudat dar mergehee hee sa am anunti daca ai incercat!

| MunteanDiana26 a răspuns (pentru hahahahah.asa.e.cum.spun.eu):

Nu merge sad

| Haulica_Emanuela_1978 a răspuns (pentru hahahahah.asa.e.cum.spun.eu):

Esti nebuna sau nebun, tu iti dai seama ce ii pui pe copii sa faci? sa de-a drumul la gaz sa dea foc, tu te gindesti ce se poate intimpla? cum iti permit cei de aici sa publici asa ceva, o sa ai vieti pe constiinta

| Haulica_Emanuela_1978 a răspuns (pentru hahahahah.asa.e.cum.spun.eu):

Esti dus cu capul cum poti sa dai asemenea idei, tu te gindesti ce poti sa provoci? nu te gindesti ca sint copii care cred si fac asa ceva acasa si provoaca explozii,

| nicko a răspuns:

Ia cateva krti de joc si zii cuiva sa alega o carte fara sa o vezi tu apoi zii sa o puna la loc dar tu intoarce paketul de krti.astfel o krte va fi cu fata in jos. celelalte fiind cu fata in sus...si carte cu fata in jos pe care a pus-o respectivu este cea aleasawinkingwinkingwinkingunii chiar nu-si dau seamalaughing

| fursecuricios a răspuns:

Uite ia e pahare de plastic gaureste 2 din ele pune o minge mica sus si apasa sa se duca in jos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie:
-un castron
-piper macinat
-apa
-sapun
In castron pui piperul, iar in alt castron amesteci apa cu sapun(sa faca spuma). Bagi degetul in spuma si apoi in piper. Piperul se va in departa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrabal pe nihai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| 0723444602 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite ma iei o moneda si hartie 1 metro si bagi in apa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei trebuie ei trucuri magice ca ea este fata:S:S:S:S:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te invat eu chiar daca am 10 ani stiu cu carti si sa dispara monezi si euro sau dolari ma comtamctezi pe adresa asta de id robert_balan2000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am invatat de aici trucuri magice : http://trucuri-magice-noi.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa te ivat eu sun magicianul santub

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa invat trucuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh eu vreautonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa te ajut eu daca vrei ia id meu gabitzasme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefate plictisita, pana te baga in seama stapanul in seama, sau lingusestete pe langa el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze ...chiar nu stiu...as vrea si eu sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la trucuri magice pe google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la trucuri magice pe google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti zic eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau si eu un raspuns iai 2 pahare de sperma le bei si asteapta efectul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa fac sa pluteasca o hartie

| WoodenCross97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba copilule pleaca de pe siteu asta ba taranule vorbesti in prostie lasane naibii in pace..stim ca tu esti toti anonimi de pe aici duten ***

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune nemiscate animata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu eu ca si eu as vrea sa stiu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da po sa te invat eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un truc grozav invatat de la un om:
-prima oara iti trebuie un castron; umpe-l cu apa pana la jumatate
-ia o bucata de pamant si pune in castronul cu apa bucatele din el
-ia orice parfum si spreeaza in castron;
-ia doi bulgari mici de zapada si pune-i in castron;
-pentru al doilea lucru iti trebuie ceva cu grasime:pune ulei foarte putin;
-iar pentru forma iti trebuie sange:nu conteaza de unde, pune trei picaturi de sange in castron;
-dupa toate acestea ia trei foi mari si infasoara castronul cu care ai lucrat;
-da foc foilor si asteapta sa arda.
Dupa ce arde tot in castron va aparea ziua mortii tale.Multi nu m-au crezut, dar incearca si ai sa vezi.
Se spune ca, chiar si daca sti, ziua aceea este INEVITABILA