| คиค a întrebat:

Vreau sa invat sa fac cateva trucuri magice. Cine ma poate ajuta?
(P. S. Dau fundita)

Răspuns Câştigător
62 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la 123456789123456789 desene animate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu magie ia 5 pahare de care se bea sampanie umplele cu sperma si beale asteapata efectu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe net,, cum sa faci trucuri magice"si o sa-ti dea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:-P vreau si eu sa invat trucuri.dar nu cu carti de joc...cva mai nou va pup kiss

| PotatoMustDie a răspuns:

Se zicea odata ca era un magician pe nume Boc care avea 1.95 m inaltime si care era gelos pe un alt magiciam pe nume Basescu. Atunci Boc a incercat sa il faca pe Basescu sa dispara. Cred ca stii care a fost rezultatul...

Eu zic sa te gandesti de 2 ori inainte sa te apuci de magie!

| Alexandra8989 a răspuns:

Am eu un truc grozav invatat de la un om:
-prima oara iti trebuie un castron; umpe-l cu apa pana la jumatate
-ia o bucata de pamant si pune in castronul cu apa bucatele din el
-ia orice parfum si spreeaza in castron;
-ia doi bulgari mici de zapada si pune-i in castron;
-pentru al doilea lucru iti trebuie ceva cu grasime:pune ulei foarte putin;
-iar pentru forma iti trebuie sange:nu conteaza de unde, pune trei picaturi de sange in castron;
-dupa toate acestea ia trei foi mari si infasoara castronul cu care ai lucrat;
-da foc foilor si asteapta sa arda.
Dupa ce arde tot in castron va aparea ziua mortii tale.Multi nu m-au crezut, dar incearca si ai sa vezi.
Se spune ca, chiar si daca stii, ziua aceea este INEVITABILA

| Gabriel_Adrian_Chirosca_1993 a răspuns:

Hei stiu eu cateva zeci de trucuri magice, unele simple altele mai putin simple cum ar fi: levitarea mersu pe apa, si multe trucuri magice cu carti de joc. Daca vrei sa inveti contacteaza-ma

| Denysu_Denys_1998 a răspuns:

Buna! happy Am consultat un prieten de al meu! Este cel m-ai bun an magie din 10 judete! Trcurile asteabig grinu-te l-a o bibliografie si cumpara o carte!;;; Cum sa anvat magie! Foarte usor! :* :*

| fedf a răspuns:

Invata cine te opreste?

| TudorEne a răspuns:

Iti trebuie un glob de cristal pentru a practica magia :) http://www.globulmagic.ro

| lucianBBX a răspuns:

Ia un betisor si lipestel cu banda d deget mare ti pumnu inchis cu degetul inauntru cand deschizi mana batul dispare

| Denis_Tatari_1993 a răspuns:

Da vreau sa fac trucuri magice

| IonutzEmonel a răspuns:

Emo.boystyle add si vb pe mess

| IonutzEmonel a răspuns:

Da-mi add si vorbim pe mess daca esti interesata de trucuri

| abdal a răspuns:

Ia o carete de joc bag-o in maneca si o tragi la urechea unui prieten merge am in-cercat

| kkkkkfff a răspuns:

@hahahahah.asa.e.cum.spun.eu. ai dat cel mai prost raspuns copileee... vrei sa iti ezplodeze casa? fa tu trucul ala si omoarate tu nu ii pacalii pe alti prostii sa faca trucul...cum cacatul dracu sa iti apara numele pesoanei iubite de perete? ba omule tu gandesti?

| GABY_8010 a răspuns:

Sa faci s apara un pahar in mana.Iei un pahar cu talpa dreapta, si o carpa. Areti ca nu ai nimic in mana dar de fapt ti paharul cu carpa fara sa se vada. Apoi pui carpa pe mana si paharul intre degete, si areti ca este fin.Ridici incet carpa si dedesubt intorci paharul pe palma si iei carpa si a aparut un pahar

| GABY_8010 a răspuns:

Daca vrei sa te invat magie sau iluzionism cautama pu id ul ancagaby46, sau ori cinne alt cineva cine vrea, sunt semiprofesionist

| Coblisan_George_1990 a răspuns:

Tine o moneda intr-o mana si te prefaci ca o iei, apoi in timp ce scuturi mana in care cred oamenii ca e moneda, moneda din mana cealalta o bagi in buzunar! Unii o sa-si dea seama, dar care sunt mai prostuti nulaughing

| rtt a răspuns:

Puta mae

| Douda_Robert_1986 a răspuns:

Vreau sa invat magie

| Beni_8636 a răspuns:

Eu stiu multe pentru detalii hellsing_vmp

| claudia_8018 a răspuns:

Trucuri
cu hartia cum fac

| sebyca_2316 a răspuns:

Am incercat merge!

Întrebări recente