| Alliie a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri mai de dragoste(nu triste)...

Răspuns Câştigător
| metehne a răspuns:

Bunabig hug

--deci--
1. Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa iti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc…

2. Dragostea adevarata e unelixir" pe care odata gasit nu trebuie sa faci prostia si sa il consumi pe tot deodata, ci trebuie savurat in decursul unei vieti…

3. Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE!

4. "O simpla Aventura trece in doua luni… O dragostea la prima vedere trece in 2 ani…. O iubire iti schimba total viata…

5. Pentru mine iubirea este singurul motiv pentru care mi-as dori sa traiesc o mie de ani…

6. Esti atat de dulce atunci cand zambesti, cand razi, cand plangi, cand ma certi, cand ma alinti, cand ma iubesti!

7. Sunt stele ce dispar in noapte, dar niciodata nu se sting, sunt departari ce par aproape si inimi tari care inving…

8. Tu v-ei fi mereu langa mine, timpul ce trece v-a sta. Si rasaritul cu apusul. poate se v-or saruta…

9. Dragostea e speranta si fara speranta lumea nu ar exista…

10. Sa ai curaj sa risti pentru adevarul din inima ta, dar sa nu te minti cand il asculti…

Se lasă din nou tăcerea în lumea mea… această linişte parcă mă asurzeşte, iar tot ce mă mai ţine în viaţă e speranţa că într-o zi îmi vei şopti că mă iubeşti… aş putea trăi asa o veşnicie…!

Dacă vei sta pe gânduri şi te vei întreba, de ce trăieşti un tainic glas îţi va răspunde: să lupţi, să speri şi să iubeşti

Se spune că vremea e frumoasă atunci când în suflet e soare. Se spune că ploaia e mai rece când în suflet te doare. Se spune că vântul nu bate atunci când iubesti?! Dar când frunzele se mişcă, să ştii doar că TE IUBESC!

Iubirea e o tiranie dulce, căci cel ce iubeşte-iubeşte de bunăvoie!

Trec prin faţa casei tale şi aş dori să îmi ieşi în cale să mă aştepţi ce mult aş vrea cum mă aşteptai cândva, trec mereu pe strada ta poate poate te-oi vedea mă opresc şi oftez un pic şi apoi plec dezamăgit…TE IUBESC

S-a mai dus o zi din calendar, eu tot mai ţin la tine, viaţa mea se învârte ca un zar de când nu mai eşti cu mine, nici nu ştiu ce drum să mai aleg, amintirile vreau să le şterg şi aştept un semn de ce nu vii când eu te chem…

Dacă aş fi o pisicuţă aş iubi un motănel dar aşa sunt o fetiţă şi iubesc un baieţel…

Eşti frumos, drăguţ, chipeş… dulce ca mierea dar mă deranjează faptul că nu pot fi lângă tine…

Tăcerea ta mă înfioară…o vorbă dulce de mi-ai spune aş aşeza-o la inimioară…sufletul să îmi răsune…

Aş vrea să pot… să-ţi spun ce simt… dar n-am curaj… că mă respingi…

Cel mai trist lucru în lume, este acela, că uneori sufletul ţi-l ia tocmai acela care nu are nevoie de el…

Mi-a fost dat să iubesc de două ori în viaţă: prima oară te-am iubit pe tine, dar a fost o greşeală şi a doua oară este că încă îmi iubesc greşeala…

Iubirea…… ce rost are să iubeşti dacă niciodata nu ai parte de ea?!

Unde eşti iubire să mă atingi unde mă doare să mă săruţi să-mi treacă să te ating să plâng pe umărul tău unde eşti când am atâta nevoie de tine?

Dacă ai fi o lacrima în ochi mei nu aş plânge niciodată. Şi chiar dacă aş face-o aş lăsa lacrimile să coboare adânc în inima mea ca să vezi cât de mult TE IUBESC!

Câte stele vor muri fără să simt? Câtă vreme va trece fără să te ating? Câte strigăte de dor se vor pierde-n vânt? Câte zile voi trăi cu tine-n gând?!

Te iubesc pentru că exişti, te iubesc pentru că mă faci să râd, te iubesc pentru tot ceea ce eşti tu, TE IUBESC pentru că TE IUBESC!

Dacă pe fiecare fulg de nea ar fi scris Te Iubesc şi este ceea ce simt pentru tine ar trebui să te uiţi afară să vezi că a început să ningă…

Eşti primul meu gând înainte de a mă trezi şi eşti ultimul meu gând înainte de a mă culca…

Dragostea e ca atunci când calci pe cimentul moale…. chiar dacă pleci, urmele îţi rămân acolo…

big grinbig grin acum ai de unde sa alegibatting eyelashes
o parere?"sunt superbe statusurile astea"

2 răspunsuri:
| davidutzu12 a răspuns:

Statusuri de dragoste 201 " As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri… "

Statusuri de dragoste 202 " Acum cand apa ne desparte Desfac pasii clatinati de clipe Ce ne mangaiau simturi ispitite

Statusuri de dragoste 203 " Daca vei sta pe gandurii si te vei intreba, de ce traiesti un tainic glas iti va raspune :sa lupti, sa speri si sa iubesti… "

Statusuri de dragoste 204 " As vrea sa fiu zapada ,sa ma topesc pe trupul tau,sa ma evapor si sa ajung in cerurii sa le spun ingerilor ca si si pe pamant exista raiul! "

Statusuri de dragoste 205 " Tu boca a lado de la mia se transforme en un beso! Un beso de ti es un sueno , un sueno que eu lo amo! Te quiero y te voy amar siempre, mi amor, mi dulce amor… (vers. spaniola)"
Statusuri de dragoste 206 " Se spune ca vremea e frumoasa atunci cand in suflet e soare.Se spune ca ploaia e mai rece cand in suflet te doare. Se spune ca vantul bate nu atunci cand iubesti?ar cand frunzele se misca, sa stii doar, ca, TE IUBESC! "

Statusuri de dragoste 207 " Daca ma iubesti de ce ma faci mereu sa plang? "
Statusuri de dragoste 208 " Cand ai plecat ai luat cu tine si sufletul meu… Intoarce-te ! "

Statusuri de dragoste 209 " Y will always love the false image i had of you… "

Statusuri de dragoste 210 " Nu arunca nici o vorba in vant, traieste intens fiecare cuvant… "

Statusuri de dragoste 211 " Chiar nu vad cum ar fii o noapte fara zi, chiar nu-mi imaginez cum as fii eu fara tine ! "

Statusuri de dragoste 212 " Dragostea e ca un fulg de nea, coboara usor si te face sa tremuri de placere, iar apoi se pierde si se topeste… "

Statusuri de dragoste 213 " A day without you is a lost day… "

Statusuri de dragoste 214 " O lacrima am varsat pentru tine, o lacrima ce pe obraz a curs usor, si s-a prefacut intr-un vis de-amor "

Statusuri de dragoste 215 " Distanta ne desparte si totusi ne apropie? raman singura, aud doar bataile inimii care ma asurzesc, totul se topeste odata cu tristetea sufletului tau… "

Statusuri de dragoste 216 " Esti lacrima ce aluneca pe obraz si mi se sparge in palma… esti IUBIREA! "

Statusuri de dragoste 217 " Ma culc cu tine-n gand si tot cu tine-n gand ma si trezesc! Lasa-ma sa te iubesc asa cum si visez… "
Statusuri de dragoste 218 " Dimineata e o alta senzatie, o alta vreme, o alta ora, la care eu te-as saruta fara oprire… "
Statusuri de dragoste 219 " Noaptea e lumea noastra luna e stapana Universului, iar stelele ne privesc atunci cand ne sarutam… "
Statusuri de dragoste 220 " Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima… "
Statusuri de dragoste 221 " Iubirea este o stofa a naturii, brodata de sentimente… "
Statusuri de dragoste 222 " Strig la cer si fug departe, strig continuu si ma pierd in noapte, acolo unde tu ma astepti sa ne iubim ca doi nebuni ! "
Statusuri de dragoste 223 " O inima am, un singur suflet si o petala de trandafir, tie iti apartin toate trei… "
Statusuri de dragoste 224 " Daca vreodata Luna nu-ti va fi aproape, daca Soarele va disparea, sa stii ca a mai ramas ceva: Iubirea mea, care niciodata nu te va lasa ! "
Statusuri de dragoste 225 " Visez si nu ma mai pot opri, oare cum te-am cunoscut? Cum m-ai facut sa ma indragostesc de tine? TE IUBESC ! "
Statusuri de dragoste 226 " Dragoste si iubire, doar atat e in sufletul meu, si sunt numai pentru tine :X :X :X :X :X "
Statusuri de dragoste 227 " Pe malul Marii Negre statea un copilas si-mi spunea de tine ca esti un ingeras. TE IUBESC ! "
Statusuri de dragoste 228 " Pentru mine, noaptea e ziua mea… iar tu esti regina noptii mele "
Statusuri de dragoste 229 " Priveste-ma, tine-ma de mana, tine-ma in brate si apoi, SARUTA-MA "
Statusuri de dragoste 230 " Ceea ce-ti scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucati de suflet si minte, caci dragostea nu se scrie se simte… "

Statusuri de dragoste 240 " Hotaraste-te o data, ce tot stai sa te gandesti? Crezi ca ai sa faci o crima daca-mi spui ca ma iubesti ? :X "

Statusuri de dragoste 241 " Daca norii varsa lacrimi si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput… "

Statusuri de dragoste 242 " Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc… supara cel ce iubeste… cel iubit isi bate joc ! "

Statusuri de dragoste 243 " Alfabetul incepe cu litera ‘a’, numaratoarea cu ‘1′, tristetea incepe cu o lacrima, bucuria cu un zambet, iar fericirea mea incepe cu tine… "

Statusuri de dragoste 244 " Din tot ceea ce-ti daruieste viata, pastreaza intotdeauna ceea ce iubesti cu adevarat si atunci vei sti ca inseamna fericirea… "

Statusuri de dragoste 245 " Am plans, am suferit, am pierdut atatea, totul pentru o cauza nobila : IUBIREA dintre noi doi… "

Statusuri de dragoste 246 " Daca drumul catre tine ar fi asternut cu foc eu as trece printre flacari si n`as regreta deloc ! "

»Statusuri de dragoste 247 " De-as fi apa n-as mai avea nevoie de lacrimi, de-as fi foc n-as mai avea nevoie de caldura, de-ai fi doar al meu n-as mai avea nevoie de nimic ! "

Statusuri de dragoste 248 " Mi te-ai lipit de suflet ca timbrul de scrisoare si nu te pot desprinde caci inima ma doare… "
Statusuri de dragoste 249 " Prin umbra noptii eu incerc sa te privesc in luna, de dormi eu te-am trezit iubit-o sa iti zic noapte buna… "
Statusuri de dragoste 250 " As vrea sa fiu o stea… o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca. Te iubesc, printesa mea "

Statusuri de dragoste part. 1
Statusuri de dragoste part. 2
Statusuri de dragoste part. 3
Statusuri de dragoste part. 4
Statusuri de dragoste part. 5
Statusuri de dragoste part. 6

ShareThis
This entry was posted on Thursday, January 24th, 2008 at 11:09 PM and is filed under statusuri noi. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
There are currently 346 responses to "Statusuri de dragoste 5"
Why not let us know what you think by adding your own comment! Your opinion is as valid as anyone elses, so come on... let us know what you think.

1 On June 11th, 2008, alice said:
privesc spre cer si rog o stea sa te sarute in locul meu ,luna sa iti vegheze somnul si ingerii sa-ti indulceasca visele. inchide ochii si voi fi langa tine

2 On September 12th, 2008, cristina said:
te iubesc….si orice mi-ai face tot te iubesc…

3 On September 29th, 2008, chrisss said:
trec pe langa locul unde ne’am cunoscut prima oara,stau la amsa unde am baut prima oara,stau in locul in care ne’am sarutata prima data…stau in patul in care ne’am culcat prima oara stau in toate locurile in acre imi amintesc de tine.pentru ca te iubesc mult….

4 On October 5th, 2008, andra said:
Te iubesc in stil Gabana,ca esti dulce ca bomboana.Te iubesc in stil Armani,sa ne moara toti dusmani.Te iubesc in stil Versace,chiar si-atunci cand n-am ce face!

5 On October 19th, 2008, korl3on3 said:
eu fara tine sunt ca cerul fara stele:X:X te iubesc, dragostea mea :*

6 On October 25th, 2008, diva georgy love strucklove strucklove struck said:
wow cu tare e site-ul asta imi plaq la nebunie big grinbig grin

7 On November 1st, 2008, deeutza said:
Te iubesc puiutzul m3u mic…!:X
eu nu te iubesc ptr ceea ce esti ci ptr ceea ce devin cand sunt cu tne ! te iubesc ptr ca ma iubesti si te iubesc ptr ca ….te iubesc ! Deea & Katy = Love

8 On November 3rd, 2008, lostsoul said:
iubire in ploaie,iubire in soare,iubire cuprinsa intr-o singura scrisoareiubirea mereu aceeasi va fi,o lacrima albastra pe orazele vii

9 On November 3rd, 2008, lostsoul said:
tu poti sa te indoiesti de saore,de focul ce scanteie in stea,de legile nemuritoare;dar nu si de iubirea mea

10 On November 10th, 2008, DiAnA said:
imi cade o lacria pe obraz si ma intreb ce e cu mine………dar un singur lucru stiu mi-e tare dor de tine

11 On November 15th, 2008, anyYta:-p said:
dac incerci sa sbori, iti dai seama c in cer sunt cateva stele pentru noi,.s atingandule te simti mai liber,tu sti ca lumea nu ne accepta niciodata pentru ceia ce suntem,si lungeste distantele pentru a ne desparti.dar dac vei ramane langa mine nimeni s nimic nu ne va desparti:X:X

12 On November 16th, 2008, ana said:
a fost candva ceva frumos……te-am cunoscut cand nici nu ma asteptam….mi-ai patruns in suflet fara sa vreau….te-am iubit….dar am si suferit.pentru ca asa ii in dragoste….acum suntem amici…….m-am obisnuit cu gandu asta…dar tu nu.si nu-i bine….nu mai conteaza ce simt eu.imi pasa de tine si vreau sa fii bine…promit ca nu o sa te scot din suflet niciodata….niciodata no sa te iut pentru ca nu poti sa uiti o pers pe care chiar ai iubit-o asa a fost sa fie….iarta-ma daca ti-am gresit cu ceva…sau daca te-am facut sa sufericryingcrying

13 On November 19th, 2008, aura said:
cand nu esti lanaga mine soarele se ascunde printre nori pe care-i roaga sa verse lacrimi in locul lui deoarece sar evapora si pe pieptul meu nu asi mai simtii raceala distantei dintre noi.TE IUBESC SA NU UITI NICIODATA

14 On November 19th, 2008, aura said:
inchide ichii,stinge lumina!nu te misca!asculta!auzi?este inca o inima ce bate langa a ta.intinde mana!mai atins,ma ridic usor deasupra ta si te sarut usor pe buzele tale calde si uscate de dorinta.se aprinde lumina iti vad surasul dulce ca al unei zile de primavara si mana ta imi mangaie usur parul negru.buzele tale le saruta pe ale mele cu pasiune.e momentul magic.este dorinta dragostei

15 On November 20th, 2008, ADY said:
AS VREA SA FIIU LANGA TN DAR U DC NU VEI ? TE IUBESC LA NEBUNIE >>>>>> :!

16 On November 20th, 2008, Florr said:
Da`mi cate putin din toate Un pic de zi de noapte Sa`ti arat dragostea Dar vreau Doar daca se poate Sa te strang in brate tu esti inima mea

17 On November 20th, 2008, Florr said:
Oricat vei cauta Nu vrei gasi sa te iubeasca asa Sa fii la fel de fericit pe cat de mult mai ranit Cat am plans u sa zambesti cat ma durut sa zambesti

18 On November 20th, 2008, Florr said:
You belong to me
I belong to you
Fire from my heart
Burning just for you
When you’re far away
I’m in love with you
Feeling that so high
What can i do … ;x

19 On November 20th, 2008, Florr said:
trecand peste toate, lasand in spate soapte, noapte dupa noapte, gandindu`ma la moarte, las amintiri prin fapte, distantza ne desparte, dar poate voi reusi sa`tzi fiu mereu aproape…

20 On November 20th, 2008, BoGhY winking said:
Draga mea iubita
Neagra si parlita ,
Cand scriam aceasta scrisoare
Eu stateam pe rahatoare.
Iti trimit din departare
Un pumn si`o lumanare.

21 On November 20th, 2008, Florr said:
bv .laughing asta da comm boghy .stf

22 On November 22nd, 2008, cristina said:
te iubesc vali….love strucklove struck

23 On November 28th, 2008, Andrei_sb said:
Ash Vrea Sa Cred , Sa Pot Visa , Sa Te Aduk De Partea Mea , Ash Vrea Timpul Sa`l Opresc Sa`tzi Spun Defapt K TE IUBESC :X:X:X:X

24 On November 30th, 2008, *yO**bAbyE* said:
mithowinking.

25 On December 2nd, 2008, magda said:
Ziua in care te+ai nascut era ploioasa
Dar nu era ploaiei cerul plangea
Pentru ca pierduse cel mai frumos inger
Ingerul acela Remus se numeste
Te iubesc esti viata mea

26 On December 2nd, 2008, magda said:
Pentru ca te iubesc sper la viata
Pentru ca te doresc te astept
Pentru ca esti departe ma doare inima
Pentru ca existi si Remus te numesti
Traiesc si te iubesc enorm de mult
:X:X:X:X:X

27 On December 2nd, 2008, magda said:
As vrea ca fiecar vorba a ta sa fie zahar
As vrea ca tot ceti doresti u sa fiu eu
Mi-as dori sa te am langa mine o viata intraga
Sa te sarut in fiecare noapte
Si sa-ti spun cat te iubesc
Te ador Remus nu uita ca ai pe cineva aici acs
Care te iubeste si te asteapta

28 On December 13th, 2008, madalina said:
# SI nu vr sa cad si sa ma sparg in mii de bucati, Vr doar sa stau jos langa te.Nu vr sa vb despre asta Si nu vreau o conversatie…Vr doar sa plang in fata ta Pt ca st indragostita d tIne…"

29 On December 20th, 2008, Itza said:
Iubesc 2 lucruri: pe tine si timpul care il petrecm impreuna! te iubesc flaviu :X

30 On December 23rd, 2008, lenutza said:
te iubesc saritar ochi ….pe perety zugravity ….daca ma inseli cu alta …….eu te fac cartofii prajitybig grinbig grinbig grinbig grin

31 On December 28th, 2008, alecsa@ said:
DraGostEA este CA o FloaRE….
TE pisi PE ea si CREste mArE….laughinglaughinglaughing

32 On December 28th, 2008, BiT.cHeS aRe cuTe said:
tE viseZ Q mNe`n paTh
zi`mi uh siGur ejhti barbaTh.
cand te.am vzth in dormithoR
am fujhiT dn fiLmu Horror !

33 On December 29th, 2008, alexxx said:
o inima te iubeste un suflet la tine se gandeste doua maini te-ar mangaia ce zici tie ti-ar placea?

34 On January 1st, 2009, claudia said:
elena_mumoasa2008 mai vb noi pe id asta pup la baietzi interesatzi

35 On January 10th, 2009, Daya said:
Pentru ca te iubesc sper la viata
Pentru ca te doresc te astept
Pentru ca esti departe ma doare inima
Pentru ca existi si Madarasan Remus te numesti
Traiesc si te iubesc enorm de mult
:X:X:X:X:X

36 On January 10th, 2009, secret said:
a fost candva ceva frumos……te-am cunoscut cand nici nu ma asteptam….mi-ai patruns in suflet fara sa vreau….te-am iubit….dar am si suferit.pentru ca asa ii in dragoste….acum suntem amici…….m-am obisnuit cu gandu asta…dar tu nu.si nu-i bine….nu mai conteaza ce simt eu.imi pasa de tine si vreau sa fii bine…promit ca nu o sa te scot din suflet niciodata….niciodata no sa te iut pentru ca nu poti sa uiti o pers pe care chiar ai iubit-o asa a fost sa fie….iarta-ma daca ti-am gresit cu ceva…cryingcrying numa io`s d vn ca m-am indoit d uhcrying
…ca daca nu ma indoiam eram ink :X…da akmacrying(

37 On January 22nd, 2009, love strucklove strucklove struckmarius-cata:X:X:X said:
Te iubesc si te v-oi iubii mereu, esti sufletul din mine, esti viata mea si sper ca mereu sa fie asa…… "

38 On January 22nd, 2009, love strucklove strucklove struckmarius-cata:X:X:X said:
marius_cata_frizoss2007 daca vreti sa ma cun intrati pe id meukiss

39 On January 24th, 2009, RAzZzVAN said:
te iubesc alina

40 On January 25th, 2009, >>>>>ady said:
ady_23_van…sunt singurbig grinbig grin:big grinam 18 ani…

41 On January 25th, 2009, valy bz said:
unicatul_valy_boss…….sau valy_bz_19 in spcial fetelebig grinbig grinbig grin sunt in cautare de fete

42 On January 30th, 2009, te ube tiu said:
te iubesc enorm zana meaa-.::X:X:X::X:XX::X

si jur ca nu e voi uitaa sper sa nu ne mai certam………….te ube

43 On February 1st, 2009, AliNuTzAa`aa said:
As vrea sa fiu o stea`aa Sa stralucesc" numai pentru tine" Sa ma transfrm in ploaie… Sa` cad ushor peste trupul thau fisrbinte`ee …Apoi sa ma evapor. Sa ajung din nou in cer"… Sa`aa le`e zic ingerashilor` …Cat de mult TE IUBESK ….:*:*:*:*: POOOP MALMALE PUIUL MEU DOLSHE

44 On February 1st, 2009, AliNuTzAa`aa said:
As vrea sa fiu o stea`aa Sa stralucesc" numai pentru tine" Sa ma transfrm in ploaie… Sa` cad ushor peste trupul thau fierbinte`ee …Apoi sa ma evapor. Sa ajung din nou in cer"… Sa`aa le`e zic ingerashilor` …Cat de mult TE IUBESK ….:*:*:*:*: POOOP MALMALE PUIUL MEU DOLSHE

45 On February 3rd, 2009, silviu said:
Dak ai fi apa m-as inek cu tine!daca ai fi pamant m-as ingropa cu tine!Dak ai fi aer as respira cu tine….Dak ai fi foc te-ai arde cu mine?:*

46 On February 3rd, 2009, silviu said:
Voi trece si peste asta….vor veni altele si mai dureroase….sa nu uiti niciodata ca te-am iubit si ti-am oferit totul!

47 On February 3rd, 2009, silviu said:
La inceput n-o iubeam…iar acum o iubesc ca la-nceput…!

48 On February 3rd, 2009, silviu said:
Poate sa cada luna,sa se inece-n mare,viata sa aibe o singura culoare d da…nu-ti pierde dragoste…!

49 On February 3rd, 2009, silviu said:
Poate nu trebuia sa-mi fac atatea ganduri…poate ca te-am iertat in mult prea multe randuri…crede-am ca si iertarea are-un rost,dar ai plect si asta-a fost…!Iubirii mele n-ai stiut sa-i faci fata,si inc-o sansa iti dau dar intr-o alta viata….asa e viata si buna si rea….te iubesc si te voi iubii mereu,dar totul s-a terminat…

50 On February 6th, 2009, darius said:
Esti ingerul meu esti stapana inimi mele te iubesc rodika cum nam mai iubit pe nimeni niciodata si daca ma crezi trimitemi un sarut…

51 On February 8th, 2009, lavy said:
te iubesc mult,dragos!
esti viata mea.

nu stiu dc toti se baga intre noi!

mai ales anka

dar eu tot te iubesc!

i love you,dragos!

52 On February 9th, 2009, yoyo said:
Te IuBeSc PuStA…SoRyNa

53 On February 10th, 2009, madalina said:
PuRtAm fIeCaRe o DrAgOsTe In Noi…eU Pt Tn…Tu pT aLtA…FoCuL nE MiStUiE cRuNt Pe aMaNdOi…Eu ArD Pt Tn…Tu aRzI pentru AlTa…AsTePt un CuVaNt…AsTePtI uN CuVaNt…Eu dE La TiNe…tU De La aLtA…PrIvIrEa Ti-O VaD In ViS dEliRaNd…iAr tU ViSeZi pE AlTa…Si cE RaMaNe Sa Mai FaCeM CaNd sOaRtA VrEa Sa Ne dEzBiNe?…TrAim…DoAr iUbIm…DeSi Tu pE aLtA…ToTuSi eU Pe TiNe…

54 On February 12th, 2009, geanina-evelina said:
Te iubesc mult de toot Gabriel…u ai fost pentru mine un colac de salvare…cand mi-a fost mai greu u ai fost singura persoana kre mi-a dat incredere in mine,u mi-ai fost alaturi si mi-ai aratat adevarata fata a iubirii…

55 On February 13th, 2009, mirabela said:
of ce mama ai avut ce frumos tea facut ca pentru guritza u o fata siar da viata

56 On February 14th, 2009, andreea said:
vrei sa te intorci la mine dar nu pot accepta.na’s da nici o moneda pentru iubirea ta.nu cred ca am putere sa uit ce mi-ai facut.eu team iubit din suflet tu doar te-ai prefacut sh miai lasat durere nu stii prin ce am trecutsadsad:X[:X][:X][daca vreti sa vb ma gasiti la id de mess].[andreeutza_sefa_voastra]

57 On February 19th, 2009, KhRySuZzA said:
Nu uita anii trecuti ,
Impreuna petrecuti…
Si mai ales nu uita
Ca am fost prietena ta
…………………….Oricat ai incerca , prima iubire nu o s-o poti uita …

58 On February 22nd, 2009, alexa said:
sunt ochi mei dar nu clipesc pastreaza-ma caci te iubesc

59 On February 22nd, 2009, geanny said:
Nu uita…
Ce a fost candva….
Caci atunci pustoaico ai crezut
Ca viata e un joc,
Ce nu poarta noroc….

60 On February 24th, 2009, Andrei +Andreea said:
Te iubesc. am scris pe zapada… dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte. Te iubesc am scris pe plaja… dar un val obraznic… v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuv… ESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA… pentru ca te iubesc. si o sa te iubesc cat voi exista

61 On February 26th, 2009, fLoRiNa said:
te-am iubit te voi iubi,da cu tine nu mai staulaughinglaughing

62 On February 28th, 2009, DdiIeENuTtzZaA said:
du-te pasarica-n zbor
la andrei in domitor
daca doarme nu-l scula
saruta-l din partea mea

63 On February 28th, 2009, DdiIeENuTtzZaA said:
I love only youkiss
My heart beats againhappy
And sigh for youbig grin
When you`re not just mesadsad

besk maikisskiss

64 On March 5th, 2009, stefyk said:
vrei sa te injur?sa imi bag inima in pieptul tau,sa-mi sugi sufletul si toata iubirea kre tio port,vrei sa te omor cu a mea iubire?sa te ia dragostea mea sa ma fugaresc cu tine….auzi sti ceva?ia mai date in sufletul meu ca mai facut sa te iubesc si nu mai pot sa te mai las.hai ca deja am inceput sa obosesc sa te injur si incep sa te blestem.te blestem sa ma iubesti si sa nu pleci niciodata de langa mine……id-ul meu stefy_fatarea sau eu_yubytzyk_ta

65 On March 8th, 2009, carla said:
" Ce sa scriu?… nu incap decat 160 de caractere… oare de cate ori pot scrie TE IUBESC ? "

66 On March 15th, 2009, vasile said:
Pentru ca te iubesc sper la viata
Pentru ca te doresc te astept
Pentru ca esti departe ma doare inima
Pentru ca existi si Jigau Roxana te numesti
Traiesc si te iubesc enorm de mult
:X:X:X:X:X

67 On March 15th, 2009, vasile said:
Dragostea nu are nevoie de cuvinte…se poate spune TE IUBESC cu o singura privire

68 On March 15th, 2009, andreea said:
Cate picaturi de ploaie s-au scurs pe obrajii tai Atatea lacrimi au curs pe obrajii mei.De cate ori ai vazut asfintitul De atatea ori ma gandeam la tine.Acum cand te gandesti sa iti stergi obrajii Si sa inchizi ochii sa nu vezi asfintitul e prea tarziu ca eu am plecat.Pentru ultima oara iti spun"Te iubesc nu te-am uitat" "Dar plec ca m-am saturat"~x(at wits' endat wits' end

69 On March 18th, 2009, baby@y said:
Daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata iar tu ai plec suparat nestiind ca viata mea esti Tu ! Daca vei vedea vreodata acest mesaj sa stii ce te iubesc enorm Misule :X . Micuta ta prietena :X

70 On March 19th, 2009, iubitzic lu cata said:
te iubesc oricat de mult ar trebui.tu esti singura persoana pentru care mai traiesc inca.cand am necazuri ma gandesc la tine si ma linistesc.tu esti petala unui trandafir ce se deschide,creste atunci cand imi vede chipul.te iubesc

71 On March 22nd, 2009, georgiana said:
Si de pe cer
Sa iti aduc
O stea din carul mare
Sa straluceasca viata ta
In semn de alinare….:X:X

72 On March 23rd, 2009, Byancka said:
lol ce statusurirolling on the floor)…

73 On March 24th, 2009, anonim xD said:
te besk kiki

74 On March 26th, 2009, IoNuTzElU BeNgOsU said:
Iubita esti frumoasa ca cacaua
Ca cand te vad ma fac ca carameaua
Si ma uit la tine cnd ai o ganta cu c*t

75 On March 27th, 2009, minerva.claudia said:
mi-e dor de buzele tale senzuale mie dor de tine vreau sa te am aproape sa te strang in brate sh sa ne imbatam ca dragostea-+

76 On April 6th, 2009, geo said:
te iubesc te doresc du-te draqu ca glumesc

77 On April 7th, 2009, alex paco said:
TE IUBESC EMORM DE MATOO
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

78 On April 8th, 2009, ammhyy said:
ai aparut in viata mea , ca o minune…mai fermecat cu mii si mii de vb bune…ai alungat din jurul meu clipele grele . te voi iubi mereu minunea vietzii mele…!:X:X:X:X:X

79 On April 14th, 2009, cretulici__luv__gozoi said:
Cand te-am cunoscut am renascut. Am invatat ce inseamna sa iubesc , am simtit cum e sa fii iubit, am realizat ce inseamna greseala, m-ai invatat ce inseamna iertarea.
Alaturi de tine am plans , am ras, dar am invatat ceva nespus de pretios:ce inseamna iubirea.
IUBIREAsickpentru mine iubirea are un nume MARIUS. Acest nume este universal in jurul caruia se desfasoara viata mea.
Ma trezesc noaptea si rostesc acest nume, oare ce ar fi viata mea fara sa pronunt acest nume cu atata dragoste, dragoste asa de mare incat inainte sa aud, sa stiu, sa simt, sa iubesc acest nume nu credeam ca este posibila. Credeam ca face parte din lumea irealului, nu credeam ca este posibil sa simti asa ceva pentru o persoana.
Inainte ca acest nume sa apara in viata mea eram o persoana egoista, ma gandeam numai la mine, dar aceasta minune aparuta m-a invatat ce inseamna iubirea, ce inseaman sa ierti, sa iubesti, sa fii iubit, sa te simti implinit.
Mi-as dorii ca macar jumatatete din femeile din lumea asta sa simta ce simt eu si sa iubeasca cum iubesc si eu .
Da! Iubesc! Iubesc o persoana care a aparut in viata mea atunci cand credeam ca dragostea exista doar in filme. Nu este asa ! dragostea exista.
Ii multumesc lui Dumnezeu si acelui nume care e sfant pentru mine ca mi- a dat a doua sansa si a avut incredere in mine si jur ca nu mai gresesc ca am invatat o lectie de viata din aceasta experienta: nu da cu piciorul unei dragoste curate.
Dragostea nu se programeaza, in viata mea a aparut pe neasteptate, nici acum nu realizez cum am am ajuns sa divinizez acest nume si tot ce are legatura cu el . in acest moment am impresia ca aceasta persoana pe care o ador nu mai simte nimic pentru mine. Nu-l condemn, eu am gresit, eu am fost de vina, dar Doamne, te rog, te implore adumi-l inapoi pe barbatul de care m-am indragostit. Era un barbat dulce , tandru, iubitor, iar acum l-am transformat intr-o persoana fara sentimente. Te implore Doamne asa cum m-ai ascultat atunci cand ma rugam sa ma ierte , asculta-ma si acum si ajuta-ma sa regasesc acel barbat.
Te rog Doamne asculta-ma si ajuta-ma sa fiu fericita cum eram ca acum realizez cat de fericita eram atunci
TE IUBESK NESPUS DE MULT MARIUS AS FACE ORICE PT TINE
ti voi hii bana mea
tini hii marea sivdaie a mea
ti voi imsheata meahappyhappyhappy:X:X:X

80 On April 16th, 2009, alexutza said:
te iub mihai

81 On April 16th, 2009, alexutza said:
idd alexiasanda pentru toti baieti interesati

82 On April 19th, 2009, D!3nUtzZ@ said:
[~~~]:*CuM E cand PerSoaNa IubiTa Te IgnoRA?Cum E cand P Cel CAre Il PlacI p AlTa o AdorA?InImA ItI PlaNGe DaR Nu aI ce sA FacI!ItI viNE sA UrlI daR te Abti Si taCI![sad]~~

83 On April 24th, 2009, anonim said:
Te-as blestema da nu mai am putere.ca tu ai fost candva iubirea vietii mele…te-am ubeet si ink t ube.:X:X:X

84 On April 25th, 2009, anonim said:
e cel mai tare site de statusur….tinetio tot asabig grin

85 On April 25th, 2009, anonim said:
Titanic…titanic…
Vas blestemat….
La prima yubire…
Te-ai si scufundat…big grin :*

86 On April 27th, 2009, Mi'e dor d Razvycrying said:
Ai fost prima iubire,prima sh ultima,am nevoie d tine,fiindk esti viata mea sh nu te pot uita…cryingoare dc a fost sa fie asa?straight face…dc ai plect?dc m’ai inselat?crying…credeam in tine dar u nu ai facut altceva decat sa’ti bati joc d mine…dar nu uita ca ink te mai beskkk:Xsh t astept sa vii chiar daca in bratze n’o sa ma mai tii…dar nu uita…ca vei regreta:X:X:X
C&R forever:*:*:*besk puiutzzu meu

87 On April 29th, 2009, Robert said:
pai mai feleor…daca vreti sa vorim la id mihai_robert_nr2 ma gasiti…kisskisskisskiss…pupx la voi si besck mumoaselorwinking

88 On May 2nd, 2009, DeNy dEnYsA said:
Nu cauta frumusetea care te poate orbi cauta un suflet bun care te poate iubi…

89 On May 2nd, 2009, DeNy dEnYsA said:
Daca vei sta pe ganduri si te vei intreba, de ce traiesti un tainic glas iti v-a raspunde: sa lupti, sa speri si sa iubesti…

90 On May 2nd, 2009, DeNy dEnYsA said:
Dacă sufletul celui pe care îl iubeşti este ca o stâncă, asta nu înseamnă că totul în jur e un munte abrupt.

91 On May 2nd, 2009, DeNy_drEaM4You said:
The day I will stop loving you, is the day when I close my eyes Forever ….VoI inceta a te iubi doar atunci cand ochi mei se vor inchide pentru todeauna…

92 On May 4th, 2009, andra said:
te iubesc , 5te iubesc alt cuvant nu mai gasesc

93 On May 8th, 2009, valentina said:
te ubesk mooolt cosmin si st fericita ca ne-am impacat raluka pup ubesk mooolt

94 On May 8th, 2009, raluca said:
il iubesc da prostu nu-si da seama

95 On May 8th, 2009, raluca said:
na-m ce sa fac na-m incotro eu te iubesc nu fac misto pup cosmin

96 On May 9th, 2009, deeeee said:
te iubesccrying(

97 On May 10th, 2009, nucont said:
te ubesc alex km nici nu-ti imaginezi……………………

98 On May 12th, 2009, raluka said:
sooooooper:*:X

99 On May 13th, 2009, .::M@rYa::. said:
Shi Vad K Imi E Din Ce In Ce Mai Greu
Ca Timpul E dusmanul Meu!
Ma Doare Ca Viata`i Multh Prea Trecatoare
Shi Vad K N`am Niki 0 Scapare!
Shi Banul Nu Are Putere
Nu Cumperi Zile Pe Avere,
Ori Cat Ai Vrea Nu Te Poti Impotrivii!
De Ce Iti E Scris In Soarta Nu Poti Fugi!:X

Te IooBesC!:X

100 On May 14th, 2009, vicky luv nik baby said:
vreau ca tuh sa`mi dai.dragostea ce o ai.si la randu` meu.sa`mpart iubirea tuh si eu:X.fara tine o zi.nu mi-ash inchipui.ca toata dragostea.leaga inima mea de a tha.:X:X:Xte iubesc bebe meu nik:X:X

101 On May 14th, 2009, vicky luv nik baby said:
stapanesti visele mele.n`am vis fara tine.iar cand stau cu tine in brate.e ca in vis.da` mult mai binee:X

102 On May 14th, 2009, antrax said:
du-te pasarica-n zbor
la andrei in domitor
daca doarme nu-l scula
ca e vai de **** ta )

103 On May 15th, 2009, roberta said:
Dak nu eu atunci cine si-ar da viata pentru tine,cred ca as muri de n-ai fi u,sti cum sa te porti ca mine,cd mi-e rau u ma faci bine,chipul tau mi-alina sufletul…Dak nu u cine oare e iubirea mea cea mare,la cate faci pentru viata mea,te iubesc fara incetare,u esti raza mea de soare care-mi incalzeste inima…

104 On May 15th, 2009, roberta said:
Ma respecti…te respect,ma iei ca vrajeala te iau ca vrajeala,ma ataci ma apar,ma urasti nu te urasc…si sti dc?pentru ca ceea ce pe tine te caracterizeaza,pe mine nu ma defineste

105 On May 15th, 2009, roberta said:
AM INVataT MULTE LUCRURI!
Am invatat ca poate, pentru lume, tu esti numai o persoana, dar pentru anumite persoane, tu esti lumea toata!
Am invatat ca nu poti face pe cineva sa te iubeasca…tot ce poti face este sa fi o persoana iubita, restul depinde de ceilaltzi.
Am invatat ca oricat mi-ar pasa mie…altora s`ar putea sa nu le pese…
Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere si doar cateva secunde s`o pierzi.
Am invatat sa nu pierd timpul cu cineva care nu este disponibil sa si-l petreaca pe al lui cu mine.
Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci PE CINE ai in viata.
Am invatat ca poate Dumnezeu doreste ca tu sa cunosti multe persoane rele inainte de a cunoaste persoana cea buna, in scopul de a fi recunoscator cand, in sfarsit o vei cunoaste.
Am invatat ca nu trebuie sa te compari cu ceea ce pot altzii mai bine sa faca…ci cu ceea ce poti sa faci tu.
Am invatat ca nu conteaza ceea ce li se intampla oamenilor…ci conteaza ceea ce pot eu sa fac pentru a-i ajuta.
Am invatat ca sunt oameni care te iubesc, dar nu stiu s-o arate…
Am invatat ca oricum ai taia…orice lucru are doua fetze.
Am invatat ca trebuie sa te despartzi de cei dragi cu cuvinte calde…caci s`ar putea sa fie ultima oara cand ii vezi…
Am invatat ca poti continua inca mult timp…dupa ce ai spus: "NU MAI POT!"
Am invatat ca ocaziile sunt facute ca sa profiti de ele…niciodata nu vei primi aceeasi sansa de mai multe ori, cel putin nu va mai fi la fel ca prima data…
Am invatat ca eroii sunt cei care fac ce trebuie, cand trebuie si unde trebuie, indiferent de consecintze.
Am invatat ca pentru a-ti face un prieten trebuie sa mai inchizi cate un ochi, iar pentru a-l pastra insa, pe amandoi.
Am invatat sa visez…dar in acelasi timp am invatat sa-mi tzin ochii deschisi caci realitatea nu este asa frumoasa cum vreau eu…dar o accept asa cum e…
Am invatat ca un adevarat prieten este cel care iti tine mana si iti atinge inima….
Am invatat ca atunci cand sunt suparat, am dreptul sa fiu suparat, dar nu am dreptul sa fiu si rau.
Am invatat ca multi dintre cei ce esueaza in viata, sunt persoane care nu au realizat cat de aproape au fost de success in momentul cand au renuntat.
Am invatat ca poti intotdeauna sa alegi intre "a risca" si "a nu risca", dar daca alegi sa nu risti, nu vei stii niciodata ca puteai sa castigi daca ai fi riscat…iar daca ai riscat si ai castigat, pastreaza cu grija aceea clipa…
Am invatat ca prietenia adevarata continua sa existe chiar si la distantza…iar acest lucru este valabil si pentru iubirea adevarata.
Am invazat sa nu plang pentru ca ceva s-a terminat, ci sa zambesc pentru ca acesta s-a intamplat…
Am invatat ca daca doi oameni se cearta, nu inseamna ca nu se iubesc.
Am invazat sa nu alerg prea mult spre ceva, lucrurile cele mai bune se inatmpla atunci cand le astepti cel mai putin…
Am invatat ca, daca cineva nu te iubeste cum ai vrea tu…nu inseamna ca nu te iubeste din tot sufletul.
Am invatat ca uneori trebuie sa pui persoana pe primul loc, ci nu faptele sale…
Am invatat ca indiferent cat de bun iti este un prieten…oricum te va rani din cand in cand…iar tu trebuie sa`l iertzi pentru asta!
Am invatat ca nu este totdeauna de ajuns sa fi iertat de altzii…cateodata trebuie sa invetzi sa te iertzi pe tine insutzi.
Am invatat ca nimeni nu merita lacrimile tale, si acela care le merita, sigur nu te va face sa plangi…
Am invatat ca indiferent cat de mult suferi, lumea nu se va opri pentru durerea ta.
Am invatat ca doi oameni pot privi acelasi lucru, si pot vedea ceva cu totul si cu totul diferit.
Am invatat ca nu exista fericire de care sa-ti amintesti, fara tristete…
Am invatat ca trecutul si circumstantele ti-ar putea influenta personalitatea…dar ca esti responsabil pentru ceea ce devii!
Am invatat ca cel mai rau fel in care simti absenta cuiva este sa stai langa ea si sa stii ca nu va fi niciodata a ta.
Am invatat ca oamenii la care tzii cel mai mult, iti sunt luatzi prea repede.
Am invatat sa iubesc, ca sa pot fi iubit.
Am invatat ca o persoana care este dragutza cu tine, dar se poarta urat cu chelnerul , NU este o persoana dragutza (foarte important…fi foarte atent la asta…nu exista exceptzii!)
Am invazat ca viata iti poate fi schimbata in cateva ore de catre oamenii care nici nu te cunosc.
Am invazat ca exista tot timpul o perosana care sa ma critice, dar continui sa am incredere, fiind atent in cine voi putea avea incredere de doua ori…
Am invatat ca cel mai bine e sa fi om, nu sa te gandesti mereu cum sa profiti de unul sau de altul.
Am invatat ca daca vrei sa ai ceva, trebuie sa luptzi si sa mergi inainte fara sa te uitzi inapoi, fara sa ceri aprobarea celor din jur.
Am invatat ca pentru a te descurca iti e de folos farmecul circa 15 min, dupa aceea insa ar fi bine sa stii ceva…
Am invaztat ca indiferent de consecinte, cei care sunt cinstiti cu ei insisi, ajung mai departe in viata.
Am invatat ca este prea greu sa-ti dai seama unde sa tragi linie intre a fi amabil, a nu rani oamenii si a-ti sustine parerile.
Am invatat ca chiar si atunci cand crezi ca nu mai ai nimic de dat, cand te striga un prieten vei gasi puterea de a-l ajuta.
Am invatat sa inving lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare…
Am invatat sa ma bucur de fiecare zi ca si cum ar fi ultima.
Am invatat ca increderea se castiga…
Am invatat sa accept.
Am invatat ca opusul dragostei nu este ura…ci indiferenta!
Am invatat sa traiesc.
Am invatat ca daca`i ajutzi pe altzii din tot sufletul , primesti inzecit inapoi.
Am invatat ca nu trebuie niciodata sa incetezi sa zambesti, chiar si atunci cand esti trist, pentru ca tu nu stii cine s-ar putea indragostii de zambetul tau…
Am invazat ca tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Am invatat ca scrisul, ca si vorbitul, pot linisti durerile sufletesti…
O viata intreaga invetzi ca sa ajungi ceva, si cand crezi ca ai terminat, iar trebuie sa invetzi. Si daca mereu invetzi, cand te opresti, tot nimic nu esti. Si atunci iti aduci aminte ca ai uitat sa fi copil! De ce? FIINDCA INVataI!

106 On May 15th, 2009, roberta said:
imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor……winkingwinking:X:X

107 On May 15th, 2009, nycoleta said:
Daca intr-o zi iti vine sa plangi,cauta-ma!Nu promit sa te fac sa razi dar pot plange cu tine…Daca intr-o zi iti vine sa fugi cauta-ma!Nu promit sa te opresc dar pot fugi cu tine!daca intr-o zi ma cauti si nu raspund,vino poate am eu nevoie de tine!

108 On May 15th, 2009, nycoleta said:
Viata e scurta…incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat si nu regreta nimic care te face sa zambesti…winking

109 On May 21st, 2009, alexandra istrate said:
E atat de frumos sa vezi lumea cu alti ochi cand e cineva ce te iubeste langa tine.E atat de frumos sa stai in ploaie cu cel drag sarutandu-te….ce vise….ce lacrimi….ce iubire….ce poate face dragostea din om…e fromos stiind ca cel ce te iubeste acum te va iubi mereu… .

110 On May 23rd, 2009, alina said:
te iubesc te voi iuby

111 On May 24th, 2009, gabriela said:
Vei intelege prea tarziu sau poate niciodata…vei regreta asta o stiu…dar raul nu se iarta…vei plange cum am plans si eu…dar nu pentru mine…ci ca sa chinuit un suflet pentru tine…

112 On May 26th, 2009, mary said:
te iubesc mult bebe meu frumos si scump….s

113 On May 26th, 2009, mary said:
te iubesc si te voi iubi mereu……puiu meu frumossssssss

114 On May 29th, 2009, simo said:
nice

115 On June 1st, 2009, Vlad said:
Daca m-ar intreba cineva ce asi alege dintre viata si tine eu as alege viata, iar tu vei pleca nestiind ca viata mea seti tu kiss

116 On June 1st, 2009, Vlad said:
Ca sa fi fericit trebuie sa pretuiesti ceea ce ai , inainte de a pierde acel lucru day dreaming

117 On June 2nd, 2009, c0py~past3 said:
ce poate face ~copy-paste~ astarolling on the floorrolling on the floor

"indragostitii" lu’ macrou:-J

ce filozofi v atzi faqt mahrolling on the floor

aoleo!

mdah.

straight facestraight face

in fine…
totusi un sts imi plk sh mie p aicirolling on the floor

du-te pasarica-n zbor
la andrei in domitor
daca doarme nu-l scula
ca e vai de **** ta )

bv ~"antrax"~
[oricine ai fiwinkingtongue]

118 On June 11th, 2009, @dry said:
Pana sa te cunosc pe tine nu am crezut in dragoste dar m-am inselat.Nici prin gand nu mi-a trecut ca in urma cu 7 luni o sa te intalnesc pe tine si o sa fie atat de frumos.
Tu mai invatat sa cred,sa sper si sa iubesc cum nu am mai iubit vreodata. Vreau sa-ti spun ca te iubesc mult mult mult mult de tot si sa iti multumesc ca ma iubesti,ca ai grija de mine,ma respecti si pentru simplul fapt ca esti in viata. Te iubi mult iubire.
"Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau persoanei iubite si de a simti fericirea ei ca si cum ar fi a ta."

119 On June 12th, 2009, duma said:
………….

120 On June 15th, 2009, kryss said:
te besk mult ubithule:*:*

121 On June 16th, 2009, anytza said:
te yubesk si te voi yubi mereu dragostea mea aurika:X:X:X:

122 On June 16th, 2009, anytza said:
tu ejti si vei ramane in sufletul meu prima iubire si prima dragoste ,indifernet de ce sar fi intampla eu te voi iubi si voi fi cu tine is la bine si la greu :X::X:Xte yubesk beblusuke:X:X:Xaurika ejti tot pentru m n ejti viata mea :X:X:X:Xtu insemni totul pentru mine:X:X:Xte iubesc si nu mie rusine sa spun la lumea ca te iubesc si te voi iubi ::Z:Z:X:X:Xnu uitata pisicutza ta te iubesc :X:X:Xaurika i love you :X

123 On June 17th, 2009, deea said:
pur si simplu: te iubesc!

124 On June 17th, 2009, claudia said:
imi place sa citesc si sa ascult cum imi vorbeste sufletul tau prin aceste cuvinte ,ma bucur ca am ocazia in fiecare zi sa transmit prin fiinta mea ceea ce simt si ce vreau sa daruiesc ,ma bucur ca te am aproape …acum stiu ca unei persoane poti sai transmiti 2 cuvinte printr-o singura privire. acum as vrea sa te privesc…

125 On June 18th, 2009, gimmy_balboa said:
Eu safta gimi iubesc p fata pe nume MADALINA din plopsoru.iubirea noastra este frumoasa ,dar acum eu m-am despartyt de ea si am o fetyta de este in cls 2 o fetyta mica creca arevreo 89 de centymetri si eu sunt in cls 4 dar o iubesc multkissce mult o iubesckisskisskiss

126 On June 22nd, 2009, ale' said:
Voteaza: Voteaza daca ti-a placut Voteaza daca nu ti-a placut
Adaugat de Anonim, la data de 20 Septembrie 2008, 11:54.
Voturi: 358 | Categoria: Statusuri De Dragoste
Se intampla in viata sa iubesti dar sa fii ranit … iti iei viata de la capat, vrei sa uiti tot, dar amintirile sunt mereu in inima ta amintindu-ti ca iubirea este cel mai frumos lucru care te poate condamna la suferinta . Acum e tarziu, sa mai adaug ceva la tot ce a fost frumos … sau depanat atatea amintiri,atatea ganduri frumoase ,atatea clipe minunate intr-un timp asa de scurt incat mi-a amutit gandul printre lacrimi. Am colindat cu tine printre imagini pline de frumusete , imagini asa de placute pe care nu am cum sa le uit vreodata. Ma intreb mereu acelasi lucru de ce trebuie sa iubim atat de mult persoane cu care nu putem fi daca nu suntem facuti unul pentru celalalt …. De ce ne-am intalnit ?De ce a trebuit sa vii in viata mea si sa patrunzi atat de adanc in sufletul meu? … daca nu am fost alesul inimii tale…De ce sufletul de multe ori ti-l ia tocmai acela care nu are nevoie de el? Oare exista dragoste absoluta? Sau ochii care nu se vad se uita? Cand imi amintesc clipele petrecute impreuna imi vine sa mor de dorul lor . A fost un vis aproape implinit! m-am lasat purtata de glasuri pe aripile amintirilor,ca sa retraiesc inca o data clipa noastra… Imi amintesc primele clipe in care ne-am cunoscut , clipele pe care le-am petrecut impreuna , toate acele zile in care mergeam tinandu-ne de mana si povesteam , primele momente petrecute impreuna ca iubiti , nu voi uita primul sarut , clipa cand in brate ne strageam si simteam cum iti batea inima , cum ne alintam si ne sarutam… cat de dulce putea fii sarutul tau… cat de mult imi placeau ochii tai , Nasucul tau, gurita ta …cat de mult te iubeam… Imi amintesc tot… acele nopti frumoase,cand ne iubeam amandoi nebuneste la lumina stelelor si ne sarutam frantzuzeste.Cum as putea uita asa ceva…Dar tu cum ai putut sa uiti asa ceva ? A fost o parte din visul la care am visat o viata intreaga. Pentru un moment imi venea sa plang de fericire , credeam ca tu esti persoana la care visam de atata timp, asa cum ai spus si tu… Am stiut de la bun început ca vei pleca, dar inima mea a refuzat sa creada ca ne vom desparti . Visam alaturi de tine, insa acum mi s-au spulberat toate visele. Nu credeam ca ultimul sarut va fi atat de plin de suferinta… Imaginea ta îmi apare in minte de multe ori…apari ca un înger… Te uiti la mine cu blândete, îmi zâmbesti ca atunci… si…dispari! Acum sper ca esti fericita,stiu ca nu mai insemn nimic pentru tine , dar ma multumesc sa stiu c-a fost candva…ceva intre noi si ca am trait amandoi acelasi vis… Sper sa nu ajungi sa suferi asa cum sufar eu… In sufletul meu va ramane mereu acel sarut dulce cu care mi-ai furat inima…Iar numele tau este scris in inima mea el va ramane acolo pentru todeauna … Vei fii mereu o amintire frumoasa pe care seara de seara o sa mi-o amintesc…un gand care va ramane in mintea mea si in sufletul meu o viata intreaga , pentru ca asa cum ti-am zis ai fost cel mai bun si mai scump sufletel de om pe care l-am intalnit vreodata… alaturi de tine am petrecut cele mai frumoase clipe din viata mea… De ce am crezut ca tu esti ingerul pe care m-i la trimis Dumnezeu ? Ce te-a facut sa crezi ca nu esti tu persoana care imi apartine ? Cateodata noaptea te visez…. ca te tin in brate si ca te strang la piept … as face orice sa nu ma mai pot trezi din acel vis frumos… as dormi o viata intreaga pentru ca stiu ca daca deschid ochii si ma uit langa mine tu nu mai esti …visez ca te voi avea inapoi odata…ca voi retrai acele clipe minunate…in care sa iti mai aud glasul cum imi sopteste "te iubesc" visez ca te strang iar la piept si ca simt cum iti bate inima si imi soptesti ca bate numai pentru mine.Visez ca ne mai trezim amandoi impreuna si ca esti iar in bratele mele… as face orice sa mai retraiesc acele clipe frumoase … O singura data in viata gasesti dragostea adevarata…si asta daca ai noroc…soarta a dat peste mine si am gasit-o ! Dar pana la urma din cauza mea si din cauza ca tu ai inteles altceva s-a spulberat tot !Cand am scris aceste randuri mana mea a scris dupa dictarea creierului si a sufletului caci ochii mei nu au mai vazut au fost plini de lacrimi iar inima mea mai avea un pic si inceta sa mai bata , fiecare lacrima care a alunecat pe obrazul meu,a fost o picatura din dragostea enorma pe care am purtato pentru tine.Am incercat sa scap de ele dar au ramas in sufletul meu… vreau sa iti spun ca ti-am scris o scrisoare cu picaturi de lacrimi din sufletul meu iar cu vantul ti-am soptit-o. Am chemat vantul si i-am spus sa te mangaie pentru ca eu nu mai pot … Cand simti o adiere de vant sa stii ca eu am trimis-o , de dorul tau ,ca sa stii ca eu inca ma mai gandesc la tine … …esti singura persoana pe care nu am reusit s-o uit…desi nu mai suntem impreuna , nu pot sa mi te scot din gand …vreau sa vii sa-mi stergi lacrimile si sa-mi spui ca ma iubesti…sa ma strangi in bratze,te vreau inapoi langa mine…dar stiu ca nu se poate… Intr-o zi o picatura de ploaie sau un fulg iti va atinge usor obrazul sau buzele !nu il alunga pentru ca acela sunt eu .atingandu-te,mangaindu-te , si soptindu-ti cat de mult te-am iubit … poate odata imi vei auzii glasul si te vei intoarce la mine… sa iti spun acel cuvant pe care in fiecare zii ti-l spuneam cu gandul , cu fapta , sau cu vorba. Acel cuvant care venea din adancul sufletului meu…Acea expresie care ma tulbura… Acel …"Te iubesc"… < Am incheiat Multe Relatzii fara sa privim inainte, fara sa privim inapoi, fara sa privim….sadsad Pentru ca ochii Nostrii erau prea plini de lacrimi pentru a mai putea privi. Raman lacrimi grele si sarate, raman nopti nedormite si clipe nedorite, raman intrebari fara raspuns, buze nesarutate indeajuns, ramane gandul ca poate intr-o zi…se va schimba ceva…sickiubirea este…hmmmm…nimeni nu stie ce este…dar cu totii cunoastem sentimentul…cel putin o data in viata simtim ca iubim…iar atunci suntem in nori…dar de cele mai multe ori ajungem pe pamant inapoi…dar avem senzatia ca mult mai bine ar fii sub pamant…asta e iubirea…incepe cu niste "fluturi" in stomac…dupa iti cresc aripi…ajungi sa zbori in inaltul cerului cu pers pe care o iubesti…dar vine furtuna ( gelozie, posesivitate, minciuni, infidelitate) si parca deodata te ratacesti…ii scapi mana…si nu’l mai regasesti…si atunci aripile se usuca, cad si odata cu ele cadem si noi…si ajungem sa vedem din nou cruda realitate… Am trait cu totii o iubire imposibila, o iubire ilegala si naiva, in care iti spuneai mereu ca se va intoarce, ca se va schimba. Am crezut cu totii intr-o relatie care parea ca va dura pentru intotdeauna, si am platit scump pretul naivitatii pentru ca "intotdeauna" pare sa nu existe. sick< Am incheiat Multe Relatzii fara sa privim inainte, fara sa privim inapoi, fara sa privim….sadsad Pentru ca ochii Nostrii erau prea plini de lacrimi pentru a mai putea privi. Raman lacrimi grele si sarate, raman nopti nedormite si clipe nedorite, raman intrebari fara raspuns, buze nesarutate indeajuns, ramane gandul ca poate intr-o zi…se va schimba ceva…sick< De Multe Ori. Lumea nu era a noastra, lumea nici nu exista, noi eram lumea.Cand Eram alaturi de Persoana iubita.sad. Totul Parea Un Joc. DuPa Aceea. Traiam cu amintirea iubitei , cu vorbele pe care Ni le rostea candva, cu promisiunile pe care Ni le facuse candva… Dar.Se spune ca Dumnezeu le da oamenilor exact cat pot duce si ca sunt incercari pe care le primim tocmai pentru ca le putem duce…De Aceea.Niciodata Sa Nu Incetam Sa CREDEM IN IUBIRE.sad… De crezi ca iubirea- i un joc De crezi ca iubirea nu doare, N-a fost iubire-a fost un joc N-ai iubit, iubirea doare …. Dar Nu Uita. Ca Intotdeauna.Cineva Este Acolo Pentru Tine. Si Oricat de Mult Am Suferii… E si mAINE O Zii.

127 On June 23rd, 2009, mada_iuly said:
te iubesc enorm ingerasul meu :X

128 On June 27th, 2009, @dry said:
Destinul unei iubiri

Chiar daca destinul ne-a unit
Ai mei parinti ne-au despartit
Chiar daca tu acum ai plecat
Sufletul mi-e-ndurerat.

Gandurile mele nu te-au parasit
Nu am uitat ca noi doi ne-am iubit…
Chiar daca te ve-i intoarce inapoi
Nu stiu ce se va intampla cu noi doi…

Desi am luptat pentru iubirea noastra
Chiar daca am avut putere dumnezeiasca…
Puterea lor a fost mai mare,
Si ne-au invins fara nici o sudoare.

129 On June 28th, 2009, vlad said:
Daca m-ar intreba cineva ce asi alege dintre viata si tine eu as alege viata, iar tu vei pleca nestiind ca viata mea seti tu kiss
te besc bia mult de tot …….intoarcete la mine …….chiar daca stiu si tiam grsit….da eu nu team uitat ….te iubesc mooooooolt…esti floarea vieti mele:X:X:X:X:X:X

130 On June 28th, 2009, xdhfjkcnh said:
super tare….besc teutzule….esti viata mea:X:X

131 On June 28th, 2009, denyssyk... said:
te iubesc.pentru ca uh esti totul pentru mine besc la uh zaniku meu mik si scup:X:X:X deny+teo=love 4ever

132 On July 2nd, 2009, andreea said:
te iubesc vali…te iubesc si o sa te iubesc cate zile eu voi avea…

[:X:X:X:X:X]

133 On July 3rd, 2009, Danutza big grin said:
[[[ :X off cat te iubesc. fara tine nu stiu sa traiesc . esti dragostea mea,inimioara mea :X:X ]]]]]]] besck sorinu meu :X :*:*:*

134 On July 3rd, 2009, Adina:X said:
As vrea sa fiu o stea…….
o stea cazatoare,sa cad in inima
ta si sa nu mai pot pleca.
Te uibesc printesa mea !

135 On July 5th, 2009, anca said:
cand iti va fi dor de mine aminteste-ti un singur lucru :ca m-ai lasat sa plec .te iubesc flavi

136 On July 5th, 2009, anca said:
te iubesc si m-am indragostit de tine fara sa -mi dau seama…si imi pare rau ca totul o sa se sfarseasca intre noi…pentru ca nu m -ai iubit. SUFERA CEL CE IUBESTE .CEL IUBIT ISI BATE JOC! te iubesc flavius

137 On July 5th, 2009, Diana Nebunik said:
te iubesc enorm costi:X:X:X:X

138 On July 7th, 2009, lary said:
daca vretzi sa ma cunoastetzi…intrati p id-ul meu:lary_dulcik2008 :*:*:*

139 On July 8th, 2009, andy said:
te iubesc bebe

140 On July 8th, 2009, andy said:
daca lumea imi spune sa nu te mai iubesc…prietenii toti : ca gresesc.ii ascult, tac o clipa ma gandesc cat de mult eu te iubesc !

141 On July 9th, 2009, yzzza said:
MoaRe Lumea si suSpina Pe bAiEtI eU iI teRmin DetiN tehnica SpeciaLa Pe totii eU va bag In boala

142 On July 14th, 2009, alexandra said:
Te iubesc clau!puiutzu meu….

143 On July 16th, 2009, alina said:
Te iubesc puiu meu adrian si drag si nu te voi lasa nicioadata :*:*:*:pup la tine de frumos

144 On July 16th, 2009, alina said:
daca vreti sa ma cunosateti intrati ep id-ul meu alina_cool_2009 va astept

145 On July 25th, 2009, Mihai said:
Daca vrei sa ne cunoastem inta pe id-ul de mess al meu mihai_nr2009

146 On July 27th, 2009, simina said:
luatzi id ul meu si fetele si baietzibig grin…va pup . siminuk_rebela2008

147 On July 28th, 2009, camy said:
Timpul trece si se scurge
E ca vantul trecator

Iar pe mine ma apuca
Un dor mare.mare dor
Bate ceasul intalnirii
E un ceas sentimental
Sa nu poti sa dai uitarii
Ce e scris pe vertical

148 On August 6th, 2009, adrian said:
te iubi dana

149 On August 7th, 2009, Alexxxxxxx said:
Cand primii a ta scrisoare
Ma aflai pe cacatoare…
Nu stiui ce sa ma fac.
Sa citesc ori sa ma cac .
Cand trageai cateo besina .
Tremura scrisoarea-n mana.
Nu stiu Doamne ce sa fac .
Sa citesc sau sa ma cac.

150 On August 12th, 2009, {A}{L}{Y}{N}{A} said:
Dragul meu iubit
Dar si nenorocit.
Iti trimit din departare
Un cosciug
Si’o lumanare.
K sa vezi cat te iubesc
Drept in cap.
Ti’le trantesc.
:d

151 On August 12th, 2009, andreea said:
se spune ca oamneii din greseli invata….eu n-am invatat….si te-am pierdut ptr totdeauna….crying…te iubesc te voi iubi toata viata mea…chiar daca acum e altcineva langa mine….numai la tine ma gandesc.inchid ochii te ved pe tine…esti viata mea si vei fi mereu…nu te voi uita niciodata orice s-ar intampla….numai la tine mi-e gandu.chiar daca esti cu alta stiu ca inca ma mai iubesti.dar asa a fost sa fie…orgoliul tau a fost mult prea mare…sa nu uiti niciodata ca nimeni niciodata nu te va mai iubi atat de mult ca mine oricat de mult ar vrea…cryingcryingcryingbroken heartbroken heartbroken heart

152 On September 16th, 2009, Claudiu said:
Daca vrei sa ne cunoastem intra pe id`ul meu de mess suflet_rapidist

153 On October 1st, 2009, Anici oleg said:
salut

154 On October 1st, 2009, Anici oleg said:
bravo

155 On November 22nd, 2009, geani said:
geany_versace65 eu te duc la mama mea sa te vada tatal meu ca nu mai pot de focul tau

156 On December 2nd, 2009, Madu said:
Privesc pozele si-mi vin amintirile ! Ma gandesc la Tine si la zilele senine~!~~!~!~!~
Te iubesc mooolt puiutzu meu~!~!~!~!~! Dor de tne~!~!~!~!~!

157 On December 26th, 2009, dany said:
Tari de tot
nu pot sa zic nik

158 On January 2nd, 2010, sylvyutza_18 said:
te IUBESC MULT ADREY
andrey+silvia=4ever

159 On January 13th, 2010, p3tr0nyk said:
te iubesc la nebunie vlad:X:X:X:*:*:*:*

160 On January 16th, 2010, crina said:
sa auda toata lumea cat te iubesc io,sa auda toti ca mor de focul tau 100%iubire sincera de acolo din inime,daca vrei ma jur ca te iubesc ca ochii mei!TE BESK MULTlove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

161 On January 21st, 2010, .::M@rYa::. said:
Dragostea ta ma cheama la tine!love struck Ea tine cu mine.Si intr-o zi iubitea mea se va intalni cu inima ta!love struck [LuV`uHlove struck]

Babby Lov3love struck
[Maria?!]

162 On January 23rd, 2010, valentina said:
te iubesc cosmin.Esti viata mea:X:X:X

163 On January 24th, 2010, alyna said:
te iubesc vali si te voi iubi cate zile voi avea…te iubesc mult

164 On January 24th, 2010, alyna bz said:
te iubesc mult valentyno esti viata mea,ai aparut in viata mea cand aveam mare nevoie de tine.TE IUBESC MULT SI NU VOI INCETA NICIODATA SA TE IUBESC…

165 On January 30th, 2010, Petronel said:
UnA…Da UnA
una eu cunosc.
una eu iubesc…
pentru una eu ma rog…
cand imi vine al sau dor…

pentru ea eu as munci…
pentru ea eu as veni…
pentru ea eu as iubi…
doar pentru ea…
as mai zambi…

doar pentru ea eu mai traiesc…
sh mereu am so iubesc…
cat voi fi eu pe pamant…
am sa-mi fii mereu in gand…

ea pe nume iulia…
eu pe nume petronel…
ea mereu tot repeta…
ia te rog spune-mi ceva…
dc oare ma iubesti….
dar te rog sa nu glumesti…
spune-mi sincer ca de nu…
am sa te sarut amu’
uite glasul ei frumos…
ca sia mai facut un rost…
dar sarutul nu sporeste…
glasul las’ sa mai astepte…
te astept ca sa imi vii…
dragoste ca sa imi spui…
sh sarutul nu il uit…
dar mai bine sa te pup…
…iulia…

166 On January 30th, 2010, Petronel said:
o curata inima imi spune…
ca eu m-am pierdut prin ea…
sufletul imi creste sincer…
cand ma aflu langa ea…
sh tristetea imi dispare…
pleaca ca sa no mai vad….
pleaca du-te tu departe…
in al tau sicriu de dor…
nam curajul sa tio spun…
as vrea ca sa te sun…
sa iti zic ca tin la tine…
tot asa cum tin la mine…
eu t rog sa nu uiti asta…
ca eu pentru tine mai traiesc…
traiesc dar uite ca te mai si iubesc…
sh iubesc ca sa mai traiesc…
iulia…

167 On January 30th, 2010, Petronel said:
te iubesc asa cum pot…
te iubesc asa cum stiu…
te iubesc asa cum vreu…
te iubesc asa de mult…
incat as vrea ca sa ma-npusc…
as vrea sa plec…
si sa ma-nec…
in lacrimi si in plansete…
sa uit de rasete…
sa uit de tot…
de timpul trecut…fara niciun rost…
sa uit de mine…
sh sa stiu numai de tine…
nam curajul sa o fac…
pentru ca am sa ma-mpac…
cu gandul care a trecut…
pe care stiu…
ca nam sal uit.
nu am sal uit…
pentru ca nash putea…
sa uit cum a fost dragostea…
sa uit de timpul…
care ma marcat…
sa uit de treapta care am urcat…
inspre tine am vrut sa ajung…
ca sa nu ma vad murind…
t iub pentru ca ma iub…
pentru ca u mereu imi zambesti…
ma faci ca sa ma simt…
cu cativa ani intors in timp…
sh acolo eu te vad…
de iubit eu te iubesc…
park as stii ca tu imi vei fii…
persoana pentru care as mai trai…
nu conteaza daca tu…
imi vei spune "nu"…
tot la tine am sa tin…
iar la tine am sa vin…
am sa vin ca sa ma rog…
sa ma crezi ca nash putea…
fara tine sa traiesc…
pentru ca…
doar pe tine te iubesc…
iulia si petronel…
o iubita si un iubitel…
se iubesc atat de mult…
chiar daca…
pentru ei…zic unii…
ca e prea mult….
mi sa spus de multe ori…
sa te iubesc pan’ ai sa mori…
sa te iubesc ca u o meriti…
spune-mi ca si eu te merit…
spune-mi tu ca ma iubesti…
ca fara mine…
nu mai poti sa mai traiesti…
asta stiu ca e asa…
dar nu poti ca sa mio zici.
te impiedica ceva…
de park ar fi….
un lan plin cu urzici…
stiu ca u vei putea…
sa treci peste asta…
sh ai sa vii ca sa imi spui…
ca nai putea ca tu sa pleci…
fara mine alaturi de tine…
hai vino cu mine…
ca nas putea sa te las aici…
hai vino sa plecam departe…
fara sa ne uitam in spate…
sa nu regretam nimic…
caci stiu ca tu de mic…
mai iubit atat de mult…
incat ai vrea sa te sarut…
am facuto…
am plecat…
in spate nu neam mai uitat…
sh nu am regretat….
acum e asa cum neam dorit….
singuri si legati…
de o iubire….
fara de sfarsit…
acum nu mai plang…
asa cum o faceam mereu…
ma simt implinit…
rad…zambesc…
alaturi de tine…
numai pe tine…
te iubesc…
acum nu ne mai ferim…
asa cum o faceam in timp…
acum e bine si frm…
placut de neuitat…
tio spun mereu….
u pentru mine esti sufletul…
ochiul ce plange mereu…
lacrima ce ingheata in mine…
tristetea pleaca din mine…
atunci cand te stiu alaturi…
de mine…
iti simt buzele cum tremura…
cum plang…
cum stiu ca fara mine…
se pierd…
se uit in tristete…
se ineaca in lacrimi…
se zbat sa traiasca…
alaturi de mine…
se uita in cer…
sh vede o luna…
departe…plecata…
dar nu uitata…
ma vede pe mine…
cum stau in durere…
cum lacrima-mi curge…
usor pe obrazul…
menit sa primeasca.
durere uitata…
de lacrimi marcata…
iulia…

168 On February 2nd, 2010, Denny said:
1000 sa te iubeasca
100 sa te doreasca
10 sa te vrea
1 sa te ia

169 On February 2nd, 2010, Gyvan said:
iubirea asta….

170 On February 2nd, 2010, Gyvan said:
pot sa plec,pot sa stau, pot sa fac ce vreau,si daca plec unde merg, tot pe tine te iuau, poate si poate nu dar iti spun mereu, ca tu cu mine vei ramane mereulove strucklove strucklove struck te ador bebycule

171 On February 2nd, 2010, laba said:
can desti langa mine soare **** mea e ca o floare

172 On February 3rd, 2010, TEDDY said:
te iubesc vlad

173 On February 3rd, 2010, geanny said:
Pentru tine asi pleca in lume, sa fii din nou langa mine.sa incepem o poveste de iubire sa ne iubim la infinit….
Dragostea noastra nu are limite…in fiecare seara te visez te simt te aud.tu ai venit sa ami arati ce e iubirea….departe aproape oriunde ai fi cred ca inimile noastre sunt in flacari.
.o mica durere in suflet in inima ma tine in suspans…pentru ultima oara aty spun te iubesc…te voi iubi cat voi trai….sad
inima ami bate cu putere…nu am mangaiere stau plangand la fereastra te astept sa vi sa fi langa mine.sa ne iubim sa fim impreuna.te astept
asi da orice sa te tin in brate sa te simt sa te aud sa te sarut sa te am pe vecie.esti departe in destertul inaripat si eu la fereastra
tu razi eu plang…doamne de ce sa fie asa…poate o sa vi la mine.poate o sa aty aduki aminte de mine.am speranta asta.si nu va muri nici odata iubirea mea pentru tine.te iubesc!sad
Iubestema ne incetat.cum team iubit eu pe tine…strangema in brate,,,cum am facut eu.strangema cu putere sa simt mangaierea bratelor tale…te iubesc si te voi iubi pentru tot deauna
Am un suflet de inger…o inima de leu…dar oricum iubesc…nepasator pentru ca nu pot avea incredere in tine…am avut am pierduto…poate o sa o recastig inapoi.
E scris pe cer…cat te iubesc…viata vreau sa o traiesc aproape de tine…de sarutul tau de inima ta…iubestema intodeauna…cu pasine de explikabila.
Aproape de tine.traiesc un basm.cine sunt eu pentru tine?iubestema apropiete si iubestema!in tot deauna iubestema…sa ati simt caldura…singur singur!
Viata nu are rost fara tine.inima ami bate nebuneste.crdema ca te iubesc…nu e o poveste inventata.sa ramai langa mine.o spun din nima!
Desechideti inima sa ma primesti.langa tine.nu sunt aceleasi de ieri.langa tine.simt ca traiesc…viata trece trece.toti invatam din greseli trebuie sa aty zic cae dificil sa traiesc.
Ami deschis inima sa te primesc inapoi.tu refuzi.eu plang ma intorc putreezesc in lacrimi.viata nu are nici un rost fara tine.te iubesc la infinit te doresc ne incetat.viata mea…fara tine nam aer
stau plangand dis de dimineata…ma gandesc la tine la sarutul tau…oare tu te gandesti la mine?….poate da poate nu dar asta conteaza mai putin.conteaza ca eu ma gandesc la tine:X
fara tine nam aer nu pot sa traiesc.este scris pe cer cat de mult te iubesc…esti inima mea dragostea mea.sufletul meu si puterea mea.te iubesc.
atatia ani au fost pierduti…si nam crezut ce suflet poti avea./…///lacrimile ami cur pe obraji…stau singur la masa suparat nu ma pot inmpaca cu gandul ca ai plakat…

174 On February 3rd, 2010, geanny said:
care vreti sa ne cunostem intrati pe YM: geanny_armannywinking

175 On February 5th, 2010, alex said:
Si cand mi se face dor pun mana pe telefon si te sun sati spun ca te iubesc ca un nebun.Trec prin afta casei tale,si ma intreb unde esti oare,poate esti cu altcineva,mi se rupe inima.

176 On February 11th, 2010, lacy day dreaming said:
Dute afara si stai in ploaie…Intinde mainile si incearca sa prinzi picaturile care cad din cer…Cate picaturi prinzi atata ma iubesti…Cate scapi atata te iubesc:X
t iubesc maxim:X ube` batting eyelashes

177 On February 11th, 2010, lacy day dreaming said:
Ma indoiesc ca stelele sunt de foc
Ma indoiesc ca soarele se misk
Ma indoiesc ca adevarul poate fi minciuna
Dar niciodata nu ma indoiesc ca iubesc:X

178 On February 12th, 2010, iulia said:
TyBesK Valyyy TyBesK Mult Valyy

179 On February 13th, 2010, cotosamalia said:
cucurigu boieri mari…
dati punguta cu dolari…

180 On February 14th, 2010, alexutza said:
doua mere trei gutui
te sarut dar sa nu spui
tu imi ai mere
eu iti dau pere
ne sarutam cu placere

181 On February 14th, 2010, alexutza said:
daca as fi apa,te-ai inneca cu mine?
daca as fi pamant,te-ai ingropa cu mine?
iar daca as fi foc,te-ai arde cu mine?:X

182 On February 16th, 2010, Balan mihai said:
iubita mea eu nu imi doresc decat sa ne iubim curat,sa ne iubim din suflet,sa fim sinceri unul cu celalalt,stiu ca ma iubesti iubita mea,stiu ca esti persoana care nu arata iubirea ci o tine in ea s o simte acolo in inima ei dar iubita cateotada e bine s sa arati celui de langa tine cat ti la el s cat de mult il iubesti,sunt fff fericit alaturi de tine Anna,sunt fericit cand vad un zambet pe fata ta,sunt fericit cand reusesti cea ce iti propui,sunt fericit cand esti fericita,dar sa stii iubita ca intotdeauna voi fii langa tine,voi fii acolo cand vei avea nevoie de mine,voi fii acolo cand zilele sunt intunecate,cand in inima ta plloua,voi fii acolo pentru a te alinta s ati aduce zambatul inapoi pe buze,ati aduce din nou raele de soare in inima s suflet,,voi fii acolo pentru ca te iubesc s ma iubesti

183 On February 16th, 2010, elena said:
sunt sukara si-mi sta bine
pot sa pun orice pe mine
haladita SI STILATA
SUNT O DULCEATA DE FATA :*

184 On February 17th, 2010, bogdy said:
Every day without you….is like the world without sun

185 On February 17th, 2010, bogdy said:
Tu de vei iubi pe altul… eu nu pot sa te opresk dar te rog sa iti fie mila de cuva
ntul TE IUBESC !

186 On February 17th, 2010, Vero said:
Te iubesc Robert Banu….esti totul pentru mine si chiar daca fac toate tampeniile astea,le fac tot din dragoste pentru tine……tot ce pot sa spun e ca nu pot trai fara tine….te adorr

187 On February 20th, 2010, anomyz said:
am o viata de trait
si in lacrimi am iubit
am plecat si tine minte
nu iubi fara cuvinte
pentru ady:X:X:X te iubeskk mult:X

188 On February 20th, 2010, petronel said:
A fost odată un băiat
Ce era cam supărat,
Doar o fată el iubea
Şi in gând el işi zicea:
Te iubesc aşa cum pot,
Te iubesc aşa cum ştiu,
Te iubesc aşa cum vreu,
Te iubesc aşa de mult
Incât aş vrea ca să mă-npuşc.
Aş vrea să plec
Şi să mă-nec
In lacrimi şi in plânsete,
Să uit de râsete.
Să uit de tot
De timpul trecut…fără niciun rost
Să uit de mine
Şi să ştiu numai de tine.
N-am curajul să o fac
Pentru că am să mă-mpac
Cu gândul care a trecut
Pe care ştiu
Că n-am să-l uit.
Nu am să-l uit
Pentru că n-aş putea
Să uit cum a fost dragostea…
Să uit de timpul
Care m-a marcat,
Sa uit de treapta care am urcat.
Inspre tine am vrut să ajung,
Ca să nu mă văd murind.
Te iubesc pentru că ma iubeşti,
Pentru că tu mereu imi zâmbeşti,
Mă faci ca sa ma simt
Cu caţiva ani intors in timp.
Şi acolo eu te văd,
De iubit tot te iubesc,
Parcă aş ştii ca tu imi vei fii
Persoana pentru care aş mai trăi.
Nu contează dacă tu
Imi vei spune "nu"
Tot la tine am să ţin
Iar la tine am să vin.
Am sa vin ca să mă rog,
Sa ma crezi ca n-aş putea
Fără tine să traiesc,
Pentru că,
Doar pe tine te iubesc.
Iulia şi Petronel,
O iubita şi un iubiţel,
Se iubesc atât de mult,
Chiar dacă
Pentru ei, zic unii,
E prea mult.
Mi s-a spus de multe ori,
Să te iubesc pân’ ai să mori
Să te iubesc că tu o meriţi,
Spune-mi că şi eu te merit
Spune-mi tu că mă iubeşti,
Că fără mine,
Nu mai poţi să mai trăieşti.
Asta ştiu că e aşa,
Dar nu poţi ca să mi-o zici
Te impiedică ceva,
De parcă ar fi
Un lan plin cu urzici.
Ştiu că tu vei putea
Să treci peste asta
Şi ai sa vii ca să imi spui,
Ca n-ai putea ca tu sa pleci,
Fara mine alătur

| Iulia1106 a răspuns:

Buna.
1.Alfabetul incepe cu litera "a", numaratoarea cu "1?, tristetea incepe cu o lacrima, bucuria cu un zambet, iar fericirea mea incepe cu tine.
2.It`s no one like you and it`s no one like me, so it`s nothing like us.
3. Fallin` in your eyes!
4. You are my Heaven on Earth, you are my last my first.
5. Daca vreodata luna nu-ti va fi aproape, daca soarele va disparea, sa stii ca a mai ramas ceva: iubirea mea, care niciodata nu te va lasa.
6. Din tot ceea ce-ti daruieste viata, pastreaza intotdeauna ceea ce iubesti cu adevarat si atunci vei sti ca inseamna fericirea.
Sper ca iti plac. :*