| AℓℓeAℓℓexa a întrebat:

Watashi wa motto anata o aishite puppy dog eyes. Dar tu? Si daca nu stiti ce inseamna, sa va fie de bine happy

P.S. Nu este serios serios. Nu stiu ce ciudatenii de oameni sunteti de aceea

Răspuns Câştigător
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Ooo, anata wa kawaii desu to watashi mo anata o aishite love struck

20 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

"Va copil Anata o aishite"
Ăăă, asta mă depășește.

| Furculingură a răspuns:

நீங்கள் என்ன பேசுகிறீர்கள்

| Ashadow a răspuns:

Boku wa roman so pliz fa-mi declaratiile in romana.

| suităr a răspuns:

Uat?
당신이 거기에 쓴 감자?

| ww2Totenkopf a răspuns:

Machen Seife aus dir zu?

| Seducatorul a răspuns:

'Zài měilì de niú huò xiǎng yào zuò de xiàohuà bù chénggōng

| Crâstoşelul a răspuns:

Da' tu ştii să spic rumeniăn pentru mine, că eu' nu ştiu d-ăstea.

| moegie0dattebayo a răspuns (pentru Crâstoşelul):

Watashi = eu; motto= mult; anata=tu; aisite= iubire. "Eu te iubesc mult", I guess. Si ala care ii raspunde in japoneza ii zice ca e foarte draguta si o iubeste mult si el. Wow, fara cuvinte laughing

| Crâstoşelul a răspuns (pentru moegie0dattebayo):

Hǎo ba, xiànzài wǒ zhīdào zhōngguó.

| moegie0dattebayo a răspuns (pentru Crâstoşelul):

Ba frate, am vrut doar sa te lamuresc referitor la intrebarea asta de..., mortii mei daca stiu de ce am deschis-o macar. laughing Nu te ambala. O intrebare : m-ai injurat cumva? laughing

| Crâstoşelul a răspuns (pentru moegie0dattebayo):

Nu, nu te-am înjurat, a fost cu totul alt răspuns.

| moegie0dattebayo a răspuns (pentru Crâstoşelul):

Scuzele mele.

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring a răspuns:

Are wa nan desu ca? Rumania no siusiin desu!
straight face

Întrebări recente